MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Balandžio 24 d. Ryte Septintasis „Zunyi“ profesinio koledžo ir 5 -ojo fakulteto bei personalo sporto sporto sporto susitikimas buvo dideli atidaryti.Ši sesija trunka tris dienas.
Devynią valandą prasidėjo sporto susitikimas.Kinijos komunistų partijos generalinė šaka, politinės partijos generalinė šaka, referendumo aikštė ir šiuolaikinis žemės ūkio oficialus masyvas, įskaitant didvyrišką formavimąsi, į savo ruožtu pateko į vietą.Renginio svetainėje jų šūkiai buvo garsūs ir tempai, kiekvienas su naujomis idėjomis ir parodomis.
Atidarymo ceremonijos svetainė
Nacionalinė vėliava ir mokyklos emblema yra iškilmingi ir iškilmingi, o departamentus ir departamentus savo ruožtu veda į pakylą.Vėliau literatūros pasirodymas prasidėjo.
Po priėmimo Ge Ningyi, partijos komiteto narys ir kolegijos dekano pavaduotojas, pirmininkavo žaidimų atidarymo ceremonijai.Gao Xiang, Kolegijos partijos komiteto sekretoriaus pavaduotojas, savo kalboje atkreipė dėmesį į tai, kad sportas yra svarbi žmonių valios, kokybės ir fizinio pasirengimo ir svarbios mokyklos kokybės švietimo dalis.Sporto susitikimas yra didelis etapas, suteikiantis kiekvienam mokytojui ir studentui galimybę parodyti savo talentus ir sugebėjimus. , mokytojų ir studentų vienybė ir bendradarbiavimas, išsamios kokybės, tokios kaip psichologinė tolerancija, testas.
Kolegijos partijos sekretoriaus pavaduotojas Gao Xiangas pasakė kalbą
Gao Xiangas teigė, kad mankštos grožį galima patirti tik dalyvaujant ir atkakliai. Bendradarbiavimo bendradarbiavimo dvasia;
Yan Yongqiang, Kolegijos partijos komiteto sekretorius ir dekanas, paskelbė apie žaidimų atidarymą
Atidarymo ceremonijoje sportininkų atstovai ir teisėjų atstovai prisiekė įvykio vietoje.Varžybų vietoje sportininkai kovojo, siekė pabaigos ir parodė greičio greitį tarp sekundžių.Fakultetas taip pat dalyvavo varžybose, prakaituodami aikštėje, parodydamas kitokį stilių.
Konkursas
Prieš atidarymo ceremoniją Zunyi profesinis koledžas taip pat surengė trečiąjį miestelį sveiko bėgimo renginį, kuriame buvo tema „Grįžti į ilgąjį kovo mėnesį ir„ Endem the New Era “.Mokytojai ir studentai žengia į priekį suplanuotu keliu, išgyvena ilgo žygio dvasią ir jaučia revoliucinius protėvių, judančių į priekį, jausmus, nebijodami sunkumų, vienybės ir bendradarbiavimo.
Guizhou Daily Tianyan Žurnalistas Pan Xiaofei Pan Xiaofei
Redaguoti jis Dengcheng
Antrojo teismo proceso Wang Yu
Trys bandymai Yue Zhen 
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey