MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
„Tide News“ internautas „Qiu Meng“ reporteris Zhou Linyi
„Nuo pavasario pradžios verslo kelionių verslas tobulėja ir gerėja, o balandžio mėn. Įvertinta daugiau nei 200 grupių.” Zhejiango agentūros pranešė, kad užsienio turistai, gaunantys užsienio turistus, gavo žmonių skaičių ir toliau augo, o atvykimo turizmo verslas „viršija lūkesčius“.
Provincijos literatūros ir kultūrinių kelionių departamento duomenys rodo, kad nuo šių metų sausio iki vasario provincija gavo 125 000 užsieniečių, padidėjo 2,7 karto daugiau nei per metus, o visų žemynų turistų skaičius padidėjo.
Kaip šilta įėjimo turo „pavasario vėjelis“, kiek jis pūs?
Emily šeima iš Prancūzijos žaidžia Vakarų ežere.Intern qiu Meng nuotrauka
Palyginti su „specialiomis jėgomis“, svaiginanti patirtis yra populiaresnė
„Sveiki, brangūs turistai, bilietas į Santan Yinyue parduodamas …“ Priešais „West Lake Cruise“ bilietų salę, turistai yra tarsi audimas ir daugelis užsienio turistų.
„Aš ką tik atvykau į Hangdžou ir pasiruošiau keliauti į Vakarų ežerą. Prieš kelias dienas nuvykau į Hengdianą, Wenzhou ir Taizhou lipti į kalnus ir stebėti vandenį, ypač patogiai!” Žurnalistams.”Hangdžou yra miestas, turintis tiek modernizaciją, tiek žmoniškumą. Kai aš pervažiuoju kelią, transporto priemonė aktyviai leis duoti pėstiesiems. Net ir šalia vaizdingo teritorijos su dideliu eismu, transportas yra tvarkingas.”
Įvažiavimo kelionė paspartino, o užsienio turistų skaičius pamažu auga.Neseniai duomenų iš oficialios „WeChat Public“ kultūros ir turizmo ministerijos duomenų rinkinys parodė, kad šių metų Čingmingo festivalyje turistų skaičius mano šalyje siekė 1,041 mln., Artėjant to paties laikotarpio 2019 m. .
Chunjiang vandens šiltos ančių pranašas.Kelionių agentūros ėmėsi iniciatyvos pajusti, kaip šilta rinkos atsigavimas.
„Balandžio mėn. Yra daugiau nei 200 atvykstančių kelionių grupių. Gegužės mėn. Yra apie 100 grupių. Turistų augimas yra daugiau nei du kartus tas pats laikotarpis pernai.”
Dėl palankios „Visa“ nebenaudojamos tarptautinio turizmo, kuris „pasitraukia“, pritraukimas tampa vis patrauklesnis.
Nuo šių metų pradžios Kinijos vizų „Draugų ratas“ ir toliau plečiasi.Po oficialaus „Sina -Thai -Mutual Visa -Free“ susitarimo kovo 1 d., Nuo kovo 14 d., Poveikis, Kinija turi teisminę vizą, kurioje nėra jokios politikos Šveicarijoje, Airijoje, Vengrijoje, Austrijoje, Belgijoje ir Liuksemburge.Ponas Jia sakė: „Tikimasi, kad vasarą„ Entry Tour Group “pradės augimo bangą. Šiuo metu mes gavome daugybę Europos turistų, įskaitant įvairias kelionių ir tyrimų turizmo formas.”
Daugelis specialistų pastebėjo, kad nauja tendencija yra ta, kad atvykstančio turizmo turizmo paklausa yra labiau suasmeninta.Į Kiniją atvykę užsienio turistai nebėra patenkinti lankytinomis lankytinomis vietomis, tačiau siekia gilesnės ir unikalios patirties.Nuo standartizuotos iki personalizavimo jis išplėtė platesnę erdvę įėjimo kelionių rinkai, tačiau taip pat pateikia naujus bandymų klausimus praktikams.
„Anksčiau mūsų kelionių maršrutas buvo šališkas tradicinės populiarios natūralios vaizdinės vietos link. Dauguma atvažiavimo į Hangdžou prasidėjo nuo Vakarų ežero, eidamas per Santan Yinyue, Huargang Guanfu, Lingyin šventyklą ir kitas vaizdingas vietas, tačiau dabar jie atkreips dėmesį Įstojus į kultūrinę patirtį. „Šių metų naujas maršrutas pridėjo Meijiawu arbatos spekuliacijas, vizitus muziejus ir kt., Leidžiant turistams patirti Zhejiango kultūros paveldą tarp” Stir -fry, vieno požiūrio taško „.”Palyginti su” specialiųjų pajėgų „turizmu, užsienio turistai teikia pirmenybę svaiginančiai patirčiai. Mes taip pat naujovesime daugiau specialių projektų ir papasakosime Hangdžou istoriją.”
Vokietijos turistai patiria arbatos rinkimą Meijiawu.Pašnekovo prisipažinimas
Skatinti daugelį vakarėlių, kad turistai būtų laimingi
Šiuo metu visos šalys bando skatinti įėjimo įvažiavimų atkūrimą.
Politikos lygmeniu ji ne kartą išleido dokumentus visame departamente, kad būtų galima reklamuoti daugybę skausmo taškų, tokių kaip mokėjimas mobiliesiems ir turizmo paslaugos.
Šių metų balandžio 9 d. Keturi Kinijos liaudies banko departamentai, Kultūros ir turizmo ministerija kartu paskelbė „pranešimą apie papildomą optimizavimą, kaip mokėti pagrindines kultūros turizmo vietas“, kad geriau sutiktų pagyvenusius ir užsienio žmones Atvykite į Kiniją ir kt. Įvairių mokėjimo paslaugų poreikiai grupėms kultūrinio turizmo srityje.
„Praėjusį mėnesį šeimos turistas iš Kataro nustatė, kad įsigytoje mobiliojo telefono kortelėje buvo tik srauto funkcijos po nusileidimo. Mes negalėjome siųsti tekstinių pranešimų ir skambinti. Mūsų darbuotojai iškart padėjo jiems atsisiųsti„ Alipay “ir išmokyti nuskaityti kodą, kad būtų galima sumokėti kodą . „Yan Xiaoyue,„ Hangdhou Xiaoshan “tarptautinio oro uosto užjūrio leidimų tarnybos darbuotojas, teigė, kad svarbu laiku laiku teikti pagalbą po atvykimo į šalį. Ne tik sekanti kelionė gali būti sklandesnė, bet ir sklandesnė, bet ir sklandesnė, bet ir sklandesnė, bet ir sklandesnė, bet ir sklandesnė, bet ir sklandesnė kelionė, bet ir sklandesnė, bet Pirmasis Kinijos įspūdis.
Tai, kas verčia Yan Xiaoyue giliai atsiminti, kad po šio Kataro turistų gavo pagalbą, jie parašė žodžius „Aš myliu Kiniją“ kinų kinų kalba.Pranešama, kad nuo jo naudojimo šių metų kovo mėn. Aptarnavimo centras aptarnavo daugiau nei 2000 turistų.
„Hangzhou Xiaoshan“ tarptautinio oro uosto užjūrio svečių mokėjimo paslaugų centras teikia konsultacijas dėl mokėjimo paslaugų ir pagalbos užsienio keleivių patarimams.Pašnekovo prisipažinimas
Kaip pasiūlos pusė, praktikuojantys asmenys aktyviai ieško naujų proveržių.
Kelios kelionių agentūros atskleidė, kad profesionalūs ir aukštos kokybės kylantys talentai yra įdarbinti įkarštyje, o šviežias kraujas įvežamas į „Enting Tour“ rinką.
Ponas Yu, Zhejiango jaunimo nakvynės namų valdymo departamento darbuotojai, teigė, kad jie įdarbina mažų kelionių gidus, kad padidintų savo galimybes priimti turistus iš įvairių šalių.
Siekdamos pagerinti įėjimo struktūrą ir pritraukti daugiau jaunų žmonių, daugelis kelionių agentūrų nuolat optimizuoja maršrutą, kad sukurtų daugiau atvykstančių kelionių produktų.
„Daugelis mūsų dabartinių kelionių gidų yra jauni žmonės. Jie vaikšto priekiniame tendencijos gale ir gali rasti naujų perforavimo taškų ir internetinio raudonojo maisto. Įtraukdami šiuos kylančius orientyrus į turizmo kelią, bus galima atnaujinti užsienio turistus.” – sakė Zhang Kezhenas.
„Xiao Yangchun“ atsiradimas neabejotinai davė praktikams „pasipiktinimo piliulę“.Pakilimų ir nuosmukių nuosmukiuose jie reklamuoja nedidelį žingsnį į priekį ir stabiliai veikia siekdami skatinti „Entry Tour“ rinkos laipiojimą.
Pagreitinkite praėjimą ir padarykite pavasario vėjį šiltesnį
Daugelis užsienio turistų, kurie pirmą kartą atvyksta į Kiniją, apibūdindami kelionės patirtį vartos terminą „aukštas -tech“.
„Kai tik įvažiavo į viešbutį, vaikus patraukė robotas vestibiulyje. Jie niekada jų nematė Prancūzijoje.” , visur, kur jie visi yra protingi.
Viešbučio robotas.Tuyuan Vision Kinija
BetKinijos visuomenės informavimas buvo visapusiškai patobulintas ir neketina tapti „dvigubo kalaviju“ -mobiliuoju mokėjimu, drabužiais, maistu, būstu ir transporto rezervacija tam tikru mastu tam tikru mastu, imigracijos ribos, skirtos imigracijos slenksčiui. Buvo iškeltas turizmas.
„Praėjusią savaitę aš atvežiau įėjimo grupę į Lingyin šventyklą aplankyti. Kai turistai nuvyko į restoraną savo lėšomis, senas amerikiečių vyras ir žmona susidūrė su„ sunkumų “dilema.Išpopuliarėjus mobiliesiems mokėjimams, banknotų naudojimo dažnis sumažėjo, ir daugelis pardavėjų dažnai neturi pakankamai grynųjų, kad rastų nulį.Tačiau kai kurie užsienio turistai yra įpratę naudoti grynuosius pinigus ir yra linkę į gėdingas situacijas, kai „sunkiai išleidžiami pinigai, nulis sunku rasti“.
Be mokėjimo kryžminiu būdu, yra „vandens ir vandens nepasitenkinimas“, o užsienio turistai dažnai turi „blokuoti tigrus“.Dėl keleto kai kurių viešų vietų anglų kalbos požymių užsieniečiai metė iššūkį užsieniečiams planavimo keliais ir tarpmiestiniu eismo perėjimu.”Anksčiau aš susidūriau su turistais, kurie negalėjo suprasti ženklų, kai jie išėjo iš aukšto greičio geležinkelio stoties ir negalėjo rasti kelionių gido.” tokias kaip viešas vietas reikia skubiai tobulinti.
Akivaizdu, kad siekiant padidinti Kinijos, kaip tarptautinės turizmo tikslo, patrauklumą, atidaryti kelionių blokus ir optimizuoti paslaugų sistemą, ji tapo raktu.
Ne taip seniai Hangdžou Xiaoshano tarptautinis oro uostas įsteigė užsienio svečių mokėjimo paslaugų centrą T4 International, Honkonge, Makao ir Taivane, kad teiktų konsultacijas dėl mokėjimo paslaugų ir pagalbos, kad užjūrio darbuotojai būtų kuo greičiau atvykę į Kiniją.Be to, „Hangzhou“ taip pat reklamuoja „vienos užsienio su užsienio susijusios paslaugų platformos“, kuri integruos įvairius aptarnavimo dalykus, išsklaidytus įvairiuose miesto naudojimo scenarijuose, ir teiks vieną miesto paslaugas.
„Ateikite į Kiniją per ketverius metus ir taip greitai vystytis!” .
Pavasario vėjelis, kuris tikisi patekti į šalį, gali tapti vis švelnesnis.
„Nurodykite šaltinį”
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey