MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Kaip naujai rekonstruotas mažo tūrio verslas po rekonstrukcijos gali pabrėžti apgultį?Remiantis pranešimais, Honkongo „Fengsheng Enterprise“ grupė atnešė Gong Shukai architektus (SKL), Ricardo Bofill Taller de Arquitectura (RBTA) ir „Di Mao Landscape Design“ (DLC). Atidaryti balandžio 30 d. Čia bus trys pagrindiniai pagrindiniai komercinių, biurų ir viešbučių formatai ir prasiskverbia į aplinkinių klientų kasdienį gyvenimą.
Kaip integruotas Yinyuan kelio verslas, kiek dalykų gali padaryti nestandartinis kompleksas?Pirmasis yra potvynio ir „chill“ požiūris.Remiantis pranešimais, centrinės projekto padėties nustatymo ir auditorijos grupių etiketės yra: „Siekti asmenybės“, „ne pažymėti“, „neapibrėžti“ … Jūs taip pat tikitės, kad įdomūs žmonės patenkins naujos socialinės ir sąveikos kartos poreikius per įvairius veikla linijoje.
Antrasis yra „Real“ orientyras.Sėdi su Changning Road, Dingxi Road, Yuyuan Road Sanjie Street ir Metro 2 linija ant burnos Nr. 8, o centre yra unikali geografinė vieta.Tačiau kaip gali būti tik 20 000 kubinių metrų nestandartinio verslo, kaip užimti vietą konkurencingame Zhongshan parko verslo rajone?Remiantis pranešimais, šis projektas yra pagrįstas savo unikaliais pranašumais, kai pagrindinė paslauga stabilizuoja klientų bazę ir aktyviai sąveikauja su madinga „Yuyuan Road“ klientų baze.Ateityje, įvesdama įvairias unikalias pirmąsias parduotuves ir spalvingą rinkos veiklą, ji bus įsipareigojusi sukurti trečiąją erdvę su unikaliu žavesiu ir socialiniu gyvybingumu, pridedant daugiau spalvų ir gyvybingumo „Zhongshan Park“ verslo rajone ir „Yuyuan Road“.
Trečiasis yra improvizacija ir „išgalvotas“ mados centras.Centras sukurs pirmosios parduotuvės kultūros tendencijų kolekciją, kad būtų sukurtas stiprus kanalizacija su IP.Šimtmečio „Yuyuan Road“ tapo populiaria interneto įžymybių perforatoriaus vieta, pasižyminčia integracijos meno, humanitarinių ir pramogų ypatybėmis po pastarųjų metų.Centro atsiradimas suteiks daugiau prekės ženklo aglomeracijos efektų „Yuyuan Road“, suteiks daugiau pasirinkimų vartotojų grupėms verslo rajone ir sėkmingai sėkmingai įsteigė naujos kartos tendencijų surinkimo stotis.Pavyzdžiui, lankstesnės darbo valandos, papildančios prekybos centrą, sukurkite gyvybingumą nuo prekybos centrų iki naktinio turgaus iki visų „Vietos“ gyvybingumo; , ir nauja gyvenimo patirtis.
Ketvirtasis yra „aktyvaus“ socialinis centras.Centras EMOTIONS susieja IP, o įvykis parodys įvairiapusį požiūrį.Pavyzdžiui, „vėl“ IP atvaizdo gamyba rodo įvairius gyvenimo būdus ir sukūrė didžiulį LED ledo ekraną, kurio prieširdyje yra maždaug 16 metrų, kad būtų sukurtas „skaitmeninės žiniasklaidos menininko“ inkubacijos laukas.
Penktasis yra „Lanksaus“ biurų centras.Maždaug 20 000 kvadratinių metrų aukšto lygio biurų patalpose jis turi naujo tipo išskirtinę biuro patirtį.Remiantis pranešimais, atlikus atliktą esamos rinkos tyrimą, kai kurių originalių viešbučių atnaujinimas į originalų viešbutį buvo atnaujintas į butikų biurų pastatą.Per erdvią ir ryškią stiklinę užuolaidą biuro zonos sienoje biuro klientų bazė taip pat gali nepastebėti Zhongshano parko, žinomo kaip „Urban Green Plau“.Įvedęs įmones, centras taip pat sutelks dėmesį į intelektualios gamybos, dirbtinio intelekto, finansinės komercijos, kultūros žiniasklaidos, gyvenimo ir sveikatos įmonių įvedimą.
Pagaliau tai buvo patogus ir „modelinio“ gyvenimo centras.„Hyatt Cui“ viešbutis ir „Hyatt Gehui“ viešbutis, Zhongshan parkas, Šanchajus.Buvę 254 kambariai, įskaitant 7 apartamentus, turi natūralų apšvietimą. O britų stilių įkvepia 262 kambariai, įskaitant 11 apartamentų.
Verta paminėti, kad balandžio 30 d. Bandymo verslas bus oficialiai pradėtas.Atidarymo renginys bus paremtas „Bye ir kaip U Wish“ tema. Rinkiniai ir kt. Aukšta laipsnio karšta tema pritraukia vartotojus.
Autorius: Zhang Tianchi
Tekstas: Zhang Tianchi: Redakcinės figūros redaktorius: Shi Bozhenas redaktorius: Rongbing
Perspausdino šį straipsnį, nurodykite šaltinį.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey