MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Jimu naujienų žurnalistas Zhang Yuan

Korespondentas Zeng Meisun Yuxi

Jei vaikas atspindi, kad artimiausia mokyklos kavinė nėra per daug sanitarija, jei turite klausimų apie kai kuriuos mokyklos mokesčius, tėvai gali nuskaityti arba „Wechat“ ieškoti mini programų „Wuhan School Double Review“ ir spustelėkite mokyklos mokyklą, kad atspindėtų. problema.Balandžio 23 d. Wuhan City Xinzhou rajono švietimo biuras surengė „dvigubo vertinimo“ darbo išsiuntimo posėdį ir „dvigubo vertinimo“ darbo mokymo susitikimą, skirtą rajono pradinėms ir vidurinėms mokykloms.Susitikime mokyklos turėtų „paaiškinti viską, kristi ir viską pakartoti“.

Pastaraisiais metais „Wuhan City“ yra įsipareigojęs gilinti švietimo sistemos statybą ir skatinti mokyklų valdymo ir paslaugų kokybės tobulinimą.Tarp jų pirminių ir vidurinių mokyklų „dvigubo įvertinimo“ darbas, kaip svarbi priemonė, buvo plačiai vykdomas savanoriškose miesto mokyklose.

Remiantis vieningi Wuhano švietimo biuro reikalavimais, studentų tėvai gali atspindėti apmokestinimo valdymo, mokamų papildomų klasių, kavinių valdymo, mokyklos uniformos valdymo, pagalbinių medžiagų mokymą, universiteto miestelio saugą ir periferinį mokyklų dalyvaujančių mokyklų valdymą Rezultatai studentų tėvams ir studento tėvai gali peržiūrėti šalinimo rezultatus.

Patirties mainai

Susitikime Xinzhou rajono „Double Review“ pažengusio asmens ir miesto „Dešimties puikių“ pasitenkinimo padalinių buvo pranešta 2023 m.Nuo praėjusių metų Xinzhou rajono mokyklos „dvigubo įvertinimo“ paaukštinimas buvo paaukštintas mieste; Biuro partijos komitetas ir savivaldybės švietimo biuras 2023 m. Įvertino „Dešimt puikių pasitenkinimo skyrių“ ir užėmė pirmąją vietą.

Draugas Zengas Mei, Xinzhou rajono eksperimentinės vidurinės mokyklos generalinis direktorius, mokyklos vardu apsikeitė empiriniais mainais.Remdamasis keturiais ideologinio supratimo gerinimo aspektais, moksliniu žmonių atranka, reguliavimo procedūromis ir dėmesiu taisymui ir įgyvendinimui, ji specialiai pristatė įprastą darbo modelį ir specifinę mokyklos „vienos garantijos“, „dviejų mokymų“ ir „trijų ribų“ praktiką ir specifinę praktiką. .Zeng Mei teigė, kad mokykla sujungs naujus vertinimo standartus, siekdama dar labiau išsiaiškinti idėjas, patobulinti metodus, sustiprinti priemones, toliau gilinti idėjas ir skatinti atsakomybę.

Vėliau Li Zhaozhou, Xinzhou rajono mokyklos „dvigubos apžvalgos“ administratorius, vedė verslo mokymus.Remdamasis „Dešimt puikių“ ir „Dešimt dešimt“ balų 2024 m., Jis interpretavo keturias internetinių apžvalgų dalis, peticijų skundus, klausimų ištaisymą, papildymą ir atimtį ir pateikė išsamiai. Susiję darbo pasiūlymai.

„Įgyvendinamas klausimų įgyvendinimas. Tai yra mokyklos„ dvigubo įvertinimo “darbų pagrindas, taip pat yra reformos ir tobulinimo įvertinimo pagrindas.” Xinzhou rajono švietimo biuras pabrėžė, kad vidaus klausimai, žvelgia į rezultatus;

Be to, reaguodamas į šių metų švarios mokyklos statybą, Qiu Yaodong pabrėžė, kad ne tik atkreipė dėmesį į kultūrą ir drausmę, bet ir atkreipti daugiau dėmesio į valdžios veikimą.Toliau, remiantis tolesniu „trijų sąrašų“ įgyvendinimu, bus įgyvendintas neigiamų tėvų komiteto klausimų sąrašas, bus įsteigta švarių mokyklų bendruomenė, o švari mokykla bus paaukštinta, kad būtų galima atkreipti dėmesį į tašką ir įgyvendinti „Mokykla atitikti standartus“.

„Kiekviena mokykla turėtų įveikti rūpesčius dėl bėdos ir bėdų, išdrįsti naudoti, naudoti ir gerai naudoti platformas ir stengtis, kad mokyklos„ dvigubas įvertinimas “taptų masių priežiūros platforma. iš Partijos komiteto ir Xinzhou rajono švietimo biuro pavaduotojo pavaduotojas, atkreipė dėmesį į tai, kad „šešios pagrindinės klausimų kategorijos“ reguliavimo skyriai (padaliniai) ir įvairių gatvių bendrojo ugdymo skyrius turėtų tiksliai suvokti reikalavimus ir naujas darbo tendencijas, Kompaktiškos atsakomybės, stiprina priežiūros priežiūrą ir stiprina priežiūros priežiūrą, stiprina duomenų tyrimus ir vertinimą, veiksmingai susieja trijų lygio rajonų ir gatvių ryšį, aktyviai skatina mokyklos „dvigubą vertinimą“, skatina nuolatinį švietimo stiliaus tobulinimą ir Švarių mokyklų statyba.Tuo pačiu metu pagrindinės įvairių mokyklų nuorodos turėtų įgyvendinti „įvykių tvarkymą“ ir taisyti problemas, o klasifikavimo reikalavimus įgyvendinti teigiamai, laiku, rimtai ir atsakingiems.Specialios apygardos klasės turėtų sustiprinti problemos ištaisymo „pakartotinį patikrinimą“, suformuoti „grįžimo vizitą -Research -eearch -SuPervision -Accounility -Rectification -Greet Hapits“. Vykdykite žmonių išsilavinimą.

susitikimo vieta

Šiuo metu, didėjant visuomenės plėtrai, švietimo sistema yra viena sudėtingiausių socialinių sistemų.

Anksčiau, norėdamas dar labiau sustiprinti stiliaus kūrimą ir sutelkti dėmesį į aktyvios partijos narių ir kadrų, kaip sąmonės, atsakomybės stiprinimą ir visapusiškai tobulinti švietimo paslaugų kokybę, Xinzhou rajono švietimo biuras taip pat atliko „dvigubo vertinimo“ darbą Reklamos posėdis balandžio 18 d. Į Xinzhou 2023 m. Xinzhou 2023 m. Pirma vieta „Penki puikiuose rajono pasitenkinimo padaliniuose“ buvo apdovanotas skyriaus sveikatos ir meno stoties medaliu.

„Jei nepasitenkinimo vertinimo tyrimas turi nepriekaištingą susitarimą, postūmį atidėliojimą ar net iškraipyti objektyvius faktus arba pateikti melagingą informaciją, jei nepasitenkinimo vertinimo tyrimo ataskaitos kokybė nėra aukšta ir pakartotinai grąžinta, turime ryžtingai atsiskaityti už atskaitomybę atsižvelgiant Drausmė ir nuostatai. „Liu Guangming atkreipė dėmesį, kad„ dvigubo įvertinimo “darbo kokybė atspindi visos švietimo sistemos paslaugų kokybę. Visi vienetai turi veiksmingai sustiprinti stiliaus konstravimą, įgyvendinti žmones orientuotų plėtros idėjų, sustiprinti organizacinę lyderystę, Stiprinkite atsakomybės jausmą, griežtai laikosi vertinimo disciplinos, toliau ištaisykite ir išgydykite „keturis vėjas“, sustiprinkite personalo švietimo valdymą, rimtą darbo discipliną, tobulinate verslo galimybes ir nuoširdžiai tarnaujate masėms.

(Šaltinis: „Polar News“)

MLS Football Jersey