MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

„Youyou“ (603697.sh), išleistas 2024 m. Balandžio 17 d., Sakydamas, kad 2024 m. Balandžio 17 d. Gavote maistą (603697).

Pagrindinis tyrimo turinys:

Investuotojų keliami klausimai ir įmonės atsakymas yra šie:

1 klausimas: Sveiki, pastebėjau, kad Huazhengo ESG reitingas jūsų įmonei paskutiniame ketvirtyje nėra idealus.Norėčiau užduoti klausimus apie valdymą.Ar įmonė planuoja toliau atskleisti vadovų atlyginimo informaciją ir sustiprinti įmonės vidinę verslo etinę kultūrą, kad padidintų įmonės ESG veiklą valdyme?

Atsakymas: Mieli investuotojai, ačiū už jūsų dėmesį!Ateityje įmonė aktyviai įgyvendins tvarios vystymosi koncepciją, nuolat tobulins valdymo struktūrą, stengsis pagerinti valdymo lygį ir skatinti aukštos kokybės bendrovės vystymąsi.

2 klausimas: Ar galiu paprašyti „Deer“ kompanijos veiklos ir toliau mažėja. Pavyzdžiui, ar jis gali būti naudojamas ant kaulų ir vištienos kojų?

Atsakymas: Mielas investuotojui, ačiū už jūsų dėmesį ir pasiūlymus!

3 klausimas: Kaip manote, kad jūsų dabartinė akcijų kaina?

Atsakymas: Mielas investuotojui, ačiū už jūsų dėmesį!Bendrovė yra įsipareigojusi tobulinti gamybos ir eksploatavimo galimybes ir nuolat tobulinti savo pagrindinį konkurencingumą.

4 klausimas: Apie 76 proc.Jei bendras elnias plečia internetu, ar yra kokia nors priemonė tiesioginiame kanalizacijoje?

Atsakymas: Mielas investuotojas, ačiū už jūsų dėmesį!

5 klausimas: Kaip pasirenkamas vartojimo produktas, šiuo metu jūsų produktų mažmeninė kaina iš tikrųjų viršijo plačiosios visuomenės suvartojimo lygį, tačiau pastaraisiais metais žaliavų kaina buvo aukšta. Problema, kaip elgtis su žaliavomis?

Atsakymas: Mielas investuotojas, ačiū už jūsų dėmesį! Kainų pokyčiai, nuolat optimizuokite žaliavų viešųjų pirkimų strategijas ir pagal tokius veiksnius kaip rinkos kainų pokyčiai ir skirtingų rūšių žaliavų atsargų paruošimo ciklai, planuojama iš anksto rezervuoti tinkamas žaliavas, kad būtų maksimaliai padidintas neigiamas žaliavų kainų svyravimų poveikis apie įmonę.

6 klausimas: „Hangzhou“ prekybos centrai yra gerai.

Atsakymas: Mielas investuotojas, ačiū už jūsų dėmesį ir pasiūlymus!

7 klausimas: pirkti finansų valdymą su tiek daug lėšų kiekvienais metais.

Atsakymas: Mielas investuotojas, ačiū už jūsų dėmesį ir pasiūlymą!

8 klausimas: Investuotojai yra investuotojai ir vartotojai. Jūsų įmonė yra tik viena „Jinzi Food“.

Atsakymas: Mielas investuotojas, ačiū už jūsų dėmesį ir pasiūlymus!Bendrovė aktyviai apibendrins praeitį ir susidurs su ateitimi.

9 klausimas: 2023 m. Marinų ir „Phoenix Claws“ gamyba ir pardavimai sumažėjo, padidėjo atsargų tūris, nebuvo galima parduoti naujų produktų, kaip galima parduoti senus produktus?

Atsakymas: Mielas investuotojas, ačiū už jūsų dėmesį!

10 klausimas: Pastaraisiais metais jūsų įmonės moksliniai tyrimai ir plėtros darbuotojai kasmet sumažėjo. Bendrovė turėtų padidinti investicijas į tyrimus ir plėtrą.Daugelis užkandžių kompanijų išsivystė keliais kampais.

Atsakymas: Mielas investuotojas, ačiū už jūsų dėmesį!

11 klausimas: Kompanijos surenkamieji daržovių produktai yra panašūs į laisvalaikio maistą.

Atsakymas: Mielas investuotojas, ačiū už jūsų dėmesį! Nacionalinė sveikatos ir sveikatos komisija paskelbė pranešimą apie „surenkamojo maisto saugos priežiūros reguliavimo reguliavimą“, siekiant skatinti aukštos kokybės pramonės plėtrą “, yra aiškiai apibrėžtas ir surenkamųjų patiekalų apimtis nacionaliniu lygmeniu ir reikalauja reikalavimų pagal standartinės sistemos kūrimo aspektus, Maisto saugos priežiūra ir aukštos kokybės pramonės plėtros skatinimas.Bendrovė sustiprins surenkamųjų patiekalų tyrimus ir plėtrą bei gamybą, naudodama daugiau nei 20 metų sukauptą technologijos ir kokybės valdymo pranašumus.

MLS Football Jersey