MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Gegužės 18–19 d., Kurį vedė Yantian rajono partijos komitetas ir rajono vyriausybė, organizuota Yantian rajono kultūros, radijo, televizijos turizmo ir sporto biuro, rajono švietimo biuro, rajono sporto plėtros paslaugų centro ir rajono švietimo ir mokslo tyrimų instituto “. Penktasis nacionalinis Jantano rajono žmonės Fitneso žaidimų jaunimo grupės plaukimo varžybos buvo surengtos Jantano rajono baseine. 

Rajono žaidynių „Jaunimo“ grupėje per 7–17 metų iš viso yra 146 mažos varžybos 10 grupių ir 10 grupių, kurios pritraukė daugiau nei 300 sportininkų 23 rajone, kad galėtų dalyvauti.Konkursas priima naujausias Kinijos plaukimo asociacijos „plaukimo varžybas“.Galų gale Jantano rajone, Jantano rajono Haitao užsienio kalbų pradinėje mokykloje, Jantų rajone ir Tianxin pradinėje mokykloje Yantian rajone laimėjo tris geriausius iš visų grupių balų.

 

Prieš pradedant žaidimą, sportininkai drebėjo ir norėjo išbandyti ir visiškai pasiruošę šiltai prieš žaidimą.Teisėjo švilpuko garsas, vertikalus šuolis, žmonių šešėlis ir konkuruoja parodyti stačiatikių plaukimo pozą, parodydamas greičio ir aistros kraštovaizdį mėlyname vandenyje ir mėlyname baseine.Už baseino ribų šūksniai, kad nudžiugintų vienas po kito, o atmosfera įvykio vietoje buvo kulminacija.

Varžybų metu vaikai buvo drąsiai sunkiai dirbantys ir agresyvūs bei visiškai žaidė teigiamos ir sąžiningos konkurencijos sporto dvasiai.Žaidėjų, besisukančių rankomis, sluoksniai pakartojo auditorijos pradžią, visiškai parodydami jaunų jaunų sportininkų žavesį ir begalinį žavesį mūsų rajone.

Sėkmingas rajono žaidynių jaunimo plaukimo varžybų rengimas yra suteikti rajono jaunimui platformą, kad būtų galima sukurti platformą jaunimui sužinoti apie plaukimo įgūdžius, abipusį mokymąsi ir bendrą tobulinimą, kad būtų galima dar labiau praturtinti sveiką jaunų žmonių gyvenimą .

Be to, bendradarbiaudami su rajono kultūra, radijo, televizijos turizmo ir sporto biuro bei rajono švietimo biuro, mes kartu tyrinėjame „kūno kultūros integracijos“ plėtrą ir inovacijas ir visiškai integruotas.Per tris partijas, tokias kaip rajono sporto mokyklos, mokyklos ir socialinio mokymo įstaigos, mes sukursime ir patobulinsime populiarinimo, tobulinimo, elito ešelono modelio modelį ir sudarysime talentų mokymo mechanizmą ir renginių veiklą su druskos laukais.

Rajono sporto plėtros paslaugų centro direktorius Mei Song įteikė apdovanojimus sportininkams

Rajono sporto plėtros tarnybos sporto plėtros tarnybos centro direktoriaus pavaduotojas Pengas Fei apdovanojo sportininkams apdovanojimus

MLS Football Jersey