MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

 13 metų Jin Xiaoyu į mokyklą atėjo anksti kaip įprasta.Jis susijaudinęs pasakė: „Dramos užsiėmimai yra vienas iš privalomų kursų, 18 pasirenkamųjų kursų yra savavališkai atrinkti, biblioteka yra atvira ištisus metus, o reguliariai mokosi humanitarinių mokslų!”

 Kaip viena iš trijų „Jiao Ke Ke“ mokyklų Pekine, remiančias Xiong’an Naująjį rajoną (Xiong’an Beihai darželis, Xiong’an Histong Hutong pradinė mokykla, Pekinas Sizhong Xiong’an miestelis), Pekinas Sizhongxiong’an universitetas buvo Entose Sizhongxiong’an mieste. 2023 m. Rugsėjo mėn. Formaliai pradėkite mokyklą.Vadovaujant Pekino -tianjin -hebei koordinuotos plėtros strategijai, Xiong’ano miestelio švietimo koncepcijos, mokytojai ir infrastruktūra pasiūlė Pekino ketvirtąją centrinę Pekino būstinę, leidžiančią Pekino aukštesniam švietimo ištekliams įsitraukti į Xiongą XIONG. „Naujas rajonas.

„Xiong’an“ miestelio studentai pateko į keturių viduriniosios klasės Pekino klasę ir išmoko pažangos kartu

 Mėgaukitės aukštos kokybės išsilavinimu prie savo slenksčio

 Kai tik į mokyklą pateko durys į mokyklą, nauji penki nauji pastatai, standartizuoti stadionai ir pusės „Siege“ kolegijos atsispindėjo akyje.

 ”Dar 2020 m. Balandžio mėn. Pekino Xiong’ano miestelis buvo pastatytas išardydamas, ir aš atvažiavau jo pamatyti.” Tėvas.Jin Ning pristatė, kad Xiong’ano miestelio mokymo filosofija „ugdo žmones su žmonėmis ir kartu“ labai atitinka Pekino Nr. 4 vidurinę mokyklą.Siekdama skatinti išsamų mokinių tobulėjimą, mokykla specializuojasi dviejuose privalomuose dramos ir choro kursuose ir surengė 18 atrankos kursų, kuriuos moko pagal jų gabumus.Ne tik mokytojai mokykloje, bet ir mokinių tėvai gali dalyvauti.

 Be to, „Xiong’an“ miestelis reguliariai vykdo humanistinių studijų kelionių veiklą, skatindama visus studentus išeiti iš universiteto miestelio, plėsti žinias ir išplėsti savo akiratį.Pvz. Patirkite stiprią Pekino Nr. 4 vidurinės mokyklos kultūrinę atmosferą.Prieš išvykstant, Jin Xiaoyu buvo labai susijaudinęs ir sąmoningai atnešė Baiyangdian Reed tapybą ir atidavė jį Pekino Nr. 4 vidurinės mokyklos draugams.

 Po daugiau nei metų Jin Ning buvo labai patenkintas savo sūnaus augimu ir pasikeitimu.Jis tikrai manė, kad vaikas ne tik turėjo daugiau laiko valdymo, bet ir toliau tobulėjo mokymosi efektyvumas, bet ir mandagesnis.Jis apgailestavo, kad visa tai buvo naudinga švietimui „Garsiosios mokyklos priešais namą“.

 Verta paminėti, kad „AID 4“ misija, kurią vykdė Pekinas Jiuyi darželis, Zhongguancun, Haidian rajonas, Pekinas, Pekino Chaoyango rajono eksperimentinė pradinė mokykla ir Pekino 80 -oji vidurinė mokykla taip pat pateko Įsitraukite į Xiong’aną ir tapkite svarbia Pekino -tianjino -hebei koordinuoto vystymosi dalimi.

 Nuo „Įvadas“ iki „Likite“

 ”Mes visada laikomės Pekino ketvirtosios vidurinės mokyklos mokymo koncepcijos. Pirmoji mokytojo misija yra tobulėti.” ir tada sutampa.

 Priežastis, kodėl šį sprendimą priima švietimo koncepcijos ir edukaciniai Pekino Nr. 4 vidurinės mokyklos metodai

 ”„ Xiong’an “miestelį tvarko Pekino ketvirtosios vidurinės mokyklos valdymo komanda. Kiekvienas mokytojas turi vieną iš vienų meistrų Pekino ketvirtoje vidurinėje mokykloje. Abi šalys reguliariai eina į Pekiną arba Xiong’aną pasidalyti mokymo patirtimi.” Guo Bingqing supažindino su žurnalistais.

 Pranešama, kad drama ir choras yra ypatingi Pekino Nr. 4 vidurinės mokyklos kursai.Tai, kas sužavėjo „Guo Bingqing“, buvo tai, kad buvo studentas, kuris buvo drovi asmenybė, kuri daug nekalbėjo, nes pasirinko chorą, stengėsi sunkiai kalbėti ir sunkiai dirbo, o jo asmenybė pamažu tapo linksma.

 Labai įdomu, kad neseniai „vyrų kortelių kortelė“, pareikšta neseniai, priėmė apžvalgą, dėl kurios ji iš tikrųjų padarė priklausymą „Ateities miestui“.„Xiong“ kortelė yra „Xiong’an“ naujojo rajono kortelė. ir mokesčių atlygis.

 Nuo „Įvadas“ iki „Stay“ galite pamatyti Xiong’an naujojo rajono nuoširdumą visur.Nacionalinių dviejų sesijų metu 2024 m., Nacionalinio liaudies kongreso atstovas, Xiong’an Naujojo rajono partijos darbo komiteto sekretoriaus atstovas Zhang Guohua ir valdymo komiteto direktorius viešai pareiškė, kad Xiong’an Naujasis rajonas optimizuoja „Įvadas ir išėjimas į pensiją“ ir teikia daugybę talentų ir pilnų talentų paslaugų.

 Suprantama, kad nuo pat Xiong’an naujojo rajono įkūrimo jis nuolat diegė užimtumo modelį ir atlyginimų modelį ir pristatė daugybę neįvykdytų mokytojų.Per pastaruosius dvejus metus Xiong’an Naujajame rajone buvo įdarbinta daugiau nei 2500 mokytojų, iš kurių vidurinės mokyklos ir vidurinės mokyklos skyriuje abiturientų dalis pasiekė apie 80 proc.

 ”Geras gydymas, ir ateityje tikimasi Xiong’ano naujojo rajono. Mano pasirinkimas nėra neteisingas.” Laikas ir išspręsta jų karjera.

Pekino Sizhongxiongo miestelio studentai mankštinasi

 Suaktyvinkite švietimo koordinuotą plėtrą „vienas vandens telkinys“

 Kažkada „Pekinas negalėjo baigti valgyti, Tianjinas negalėjo gerai valgyti, o Hebei negalėjo pakankamai valgyti“.2024 m. Koordinuotas Pekino -tianjino -hebei vystymasis kilo iki dešimtojo Nacionalinės strategijos metinių, o trijų vietų bendradarbiavimo naujovių bendradarbiavimas pasiekė daugybę didelių proveržių.

 Siekdamas koordinuoti „vieno tinklo“ bendradarbiavimo plėtrą, Xiong’an Naujasis rajonas sukūrė „specialų švietimo planą pradinėje zonoje“, „Xiong’an Naujojo rajono intelektualiojo švietimo penkerių metų veiksmų planas (2021- 2025) „,” Xiong’an Naujasis rajonas, skatinantis švietimą, skatinantį švietimą „Aukštos kokybės plėtros įgyvendinimo planas”, „Hebei Xiong’an Naujasis rajonas Dokumentai, padedantys pagrindą modernizuotos švietimo sistemos statybai Naujajame rajone.

 ”Xingtanas neturi turėti vietos”.„Xiong’an“ miestelio direktorius Huangas Chunas teigė, kad Xiong’ano miestelyje yra daug protingų dizainų. Suformuokite „atvirą“ mokymo erdvę.

 Anot jo, Pekino ketvirtosios vidurinės mokyklos Xiong’ano miestelis yra 36 klasių vidurinė mokykla. , ir apie 1300 priėmimo skalę.Siekiant skatinti aukštos kokybės švietimo išteklių dalijimąsi „Jingxiong“, eksperimentiniame pastate taip pat įsteigta įrašų klasė. dvi vietos.

 ”Kaip viena iš trijų Xiong’an naujojo Pekino rajono mokyklų, tai labai svarbu veikti mokykloje.” Vaikų mokyklų vaikų poreikiai ne tik patenkina Pekino ne kapitalo funkcinio sprendimo vienetus, bet ir paslėps pasaulinį Xiong’an Naujojo rajono švietimą, kad sudarytų labiau subalansuotą, atvirą ir įvairią švietimo ekosistemą.

MLS Football Jersey