MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Originalus pavadinimas: „Xiangshan“ turizmo viršūnių susitikimas sutelktas į tvarų vystymąsi
„China Tourism Daily“ (žurnalistas Wei Biao) balandžio 23 d., 2024 m. Pasaulio turizmo miesto federacija, kurią remia Pasaulio turizmo miesto federacija (toliau į kaip „” „viršūnę”) buvo surengtas Velingtone.Susitikime dalyvavo beveik 400 vyriausybės pareigūnų, tarptautinių turizmo organizacijų, pramonės atstovų ir ekspertų bei mokslininkų ir mokslininkų atstovų.
Aukščiausiojo lygio susitikimo tema yra „Tvarus miesto turizmo plėtra: naujovės ir gilinimas“.Tai yra pirmas kartas, kai federacija nuo federacijos įkūrimo surengė Xiangshan turizmo viršūnių susitikimą Okeanijoje.
Pagrindinėje kalboje svečiai vedė pagrindines kalbas apie ekologinę apsaugą, infrastruktūros kūrimą, kultūrą ir turizmą.Okeanijos turizmo forume, turistų pareigūnų atstovai iš Naujosios Zelandijos ir Fidžio bei Ramiojo vandenyno turizmo organizacijos atstovai aptarė apie tvarią regioninės turizmo pramonės plėtrą.Sofos forumo sesijoje turizmo pareigūnai ir daugelio šalių bei įmonių atstovų atstovai pasidalino novatoriška praktika ir sėkmingais „paveldėjimo paveldėjimo ir miesto atnaujinimo atvejais“, „Diversified Integration and Innovation Development“.
Tuo tarpu buvo surengti 33 nauji federacijos nariai;
此外,在峰会预热环节——国际旅游交易会上,北京首都国际机场与惠灵顿国际机场签署姐妹机场备忘录,中国南方航空公司与奥克兰国际机场、奥克兰推广局签署三方合作备忘录,中国南方航空公司与Kraistčerčo tarptautinis oro uostas pasirašė civilinės aviacijos mainų ir bendradarbiavimo memorandumą.Dvidešimt Kinijos turizmo kompanijos derėjosi su 35 vietinėmis kultūros turizmo įmonėmis Naujojoje Zelandijoje.
Šaltinis: Kinijos turizmo naujienos
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey