MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

„2015 m. Kinijos laimingiausio miesto“ sąrašas buvo paskelbtas prieš kelias dienas, o Xi’an vėl buvo sąraše.Kaip vienas iš svarbių šio vertinimo rodiklių, švietimo reformos ir plėtros indėlis yra būtinas.Nuo šių metų pradžios Xi’an paaukštino pagrindinio ugdymo sritį, kad dar labiau pagilintų „mokyklos rajono mokymą“, išsamiai įgyvendintų pagrindinių ir mokytojų mainus, diegia naujoves ir įgyvendina kokybišką švietimą bei „žmonių pragyvenimo ugdymą“ sukuria. tūkstančiai namų ūkių.

„Break System Respert University District“ leidžia aukštos kokybės švietimo ištekliams pasiekti pasiekiamumą

„Mums sunku įstoti per pastaruosius kelerius metus, tačiau dabar mes kovojame su provincijos standartizuota vidurine mokykla. Anksčiau mes tikrai nedrįsame apie tai galvoti.” Universiteto rajono sistema, Cao Hong, Xi’an Nr. 2 vidurinės mokyklos direktorius, gana gerai palietė.

Aukštos kokybės mokykla tarnauja kaip mokyklos rajono vyriausioji mokykla, sugeria 3–5 silpnąsias mokyklas ir įsteigė netoliese esančius universitetų rajonus, kad būtų pasiektas aukštos kokybės vystymasis, tai yra novatoriškas Xi’an universiteto valdymo modelis.Būtent šioje reformoje Xi’an vidurinės mokyklos Nr. 2 vidurinėje mokykloje, įstrigusioje priėmime, ir garsioji Xi’an geležinkelio Nr. 1 mokykla „Pabaigoje“ pasidalino mokymo galimybėmis, mokymuisi, mokymasis, mokymasis, mokymasis, mokymas „Tieyi“ vidurinės mokyklos medžiaga, švietimo patirtis ir mokytojų ištekliai.Ši mokykla su vienu singlu ir „skutimosi galvute“ iš kolegijos stojamojo egzamino metų pakilo į stojamąjį ir kolegijos egzaminą.

Didžiuliai Xi’an Nr. 2 vidurinės mokyklos pokyčiai yra universiteto rajono valdymo sistemos reformos pavyzdys.Po beveik ketverių metų vystymosi Xi’an’o mokyklų rajono chemijos bėgimas ėmėsi „rajono ir apskrities“ ir išsivystė į kryžminį ir kaimo, kryžminius atributus ir kryžminius administracines sritis. Sistema ir patenka į reformos giluminio vandens plotą.

Beilino rajonas įsteigė du kompaktiškus Tiewu pradinės mokyklos ir South Road universiteto universiteto rajonus, kad būtų galima patobulinti aukštos kokybės švietimo išteklius ir kokybę. Lygis greitai pagerėjo; prieštaravimas tarp mokymosi.Aukštos kokybės mokyklos pagrindinėse miesto teritorijose, tokiose kaip Beilinas, Xinchengas, Lianhu, Yanta, Weiyang ir kt., Taip pat sudarė kryžminius administracinius regioninius universitetus, turinčius priemiesčių apskritis, kad būtų galima išleisti aukštos kokybės išteklius.Nuo praėjusių metų miestas įsteigė 51 kryžminį administracinį universiteto rajonus.

Mokyklos rajono veikiančios mokyklos nėra vienkryptis aukštos kokybės mokyklų produkcija, o sąveika ir papildomi pranašumai.Tolimųjų Rytų Nr. 1 vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotojas Liu Pengas teigė, kad per universiteto rajono reformą visų narių nariai aktyviai atrado išteklių potencialą, optimizavo programinės įrangos ir aparatinės įrangos lygį ir galiausiai pasiekė bendrą tobulinimą.Iki šiol iš viso 719 universitetų rajonai Xi’an 3083 vidurinėse mokyklose, pradinėse mokyklose ir darželiuose pasiekė visišką aprėptį.

Subalansuoti pagrindiniai išteklių mokytojai srautai leidžia silpnoms mokykloms turėti galimybę atsirasti

Šių metų naujieji mokslo metai prasideda, o nuotolinė Zhouzhi apygardos Qinghua miestelis Xinbaizhai pradinė mokykla įvedė ilgalaikį komunikacijos miesto mokytoją -yang Yan’e, jaunas Tolimųjų Rytų mokytojas, kuris padarė Wang Xiaoyu, Xinbaizhai pradinio direktoriaus direktorių Mokykla, patenkinta: „Mokytojai iš garsių Xi’an mokyklų, mes laukiame vieno iš jų, tačiau bijome, kad čia yra prastų sąlygų ir negalime būti laikomi“.

Tačiau po dviejų mėnesių susitvarkymo Yang Yan’e pasirodymas privertė naujus kolegas žiūrėti vienas į kitą.Ji yra atsakinga už pirmosios klasės kinų ir pirmosios ar trečios klasės meno mokymą, turi daugiau nei 20 pamokų per savaitę.Tuo pačiu metu, kaip vienintelė profesionalaus meno mokytoja mieste, ji taip pat ėmėsi iniciatyvos, kad galėtų mokyti 10 administracinių kaimo pradinių mokyklų meno mokymą.”Mokytojas Yangas ne tik pateikia pažangias mokymo metodus ir švietimo koncepcijas, bet ir atkreipia ypatingą dėmesį į gerų mokinių elgesio įpročių ugdymą. Būtent tai mūsų kaimo mokyklos ignoruoja labiausiai.”

Mainų mokytojas taip pat yra tarsi nuoroda ir tiltas, kuris glaudžiai jungia aukštos kokybės mokyklas ir silpnas mokyklas.Per Yang Yan’e, Tolimuosius Rytų Yixianą ir Xinbaizhai pradinę mokyklą sudarė palaikymo porą, palaikančią techninės įrangos paramą ir mokymo išteklius, siekiant skatinti kaimo mokyklų sąlygų gerinimą.

„Xi’an City“ priima mokytojų rotaciją kaip akcentavimą skatinant subalansuotą regiono plėtrą ir suteikia visas garantijas iš sistemų ir lėšų. Mokytojų pavadinimas, jis taip pat naudojasi darbo užimtumu, vertina medžių modelius, modeliavimo modelius ir prietaisus.Nuo 2015 m. Savivaldybių finansai taip pat kiekvienais metais išvardijo 10,34 mln. Yuanių specialių lėšų, kad galėtų suteikti transporto gyvybės subsidijas mainų rotacijos mokytojams.Pagrindinio Xi’an pagrindinio ugdymo etapo rotacija buvo normalizuota. 12,6%viso mokytojų skaičiaus.

Dar gilėjant išsamią pagrindinio ugdymo reformą, Xi’an subalansuotų mokytojų išteklių tyrinėjimas taip pat pateks į naują lygį.Suprantama, kad kaip pirmoji šalies „apskričių vadybos mokyklų užimtumo“ reformų pilotų partija, Gaolingo rajonas įsteigs pirminio ir vidurinės mokyklos mokytojų valdymo paslaugų centrą, kad suvienodintų valdymą „mokyklos asmuo“ iš tikrųjų virsta “. Sistemos žmonės “, visiškai nutraukdami mokytojų mainų sistemos barjerą ir subalansuotą mokytojų išteklių paskirstymą.

Remiantis švietimo pagrindu, „švietimo skatinimas su egzaminais“ privertė kokybišką švietimą nuo virtualumo iki tikrovės

„Jūs aktyviai priimate nedidelį medį miesteliu ir reguliariai laikote jį. Parašykite apie savo konkrečią praktiką.”Šios naujos problemos kyla iš išsamios 2015 m. Vidurinės mokyklos stojamojo egzamino Xi’an kokybės egzamino.

Studentų raštingumo tobulinimas yra pagrindinio ugdymo pagrindas, tačiau kaip suteikti kokybišką švietimą į kokybiško švietimo įgyvendinimą dėl efektyvių priemonių ir priemonių trūkumo.„Xi’an Education Biure“ direktorius Li Yingke sakė: „Nors šie metai, nors iš šalies iki vietos, jie labai atkreipė dėmesį į kokybišką švietimą, tačiau kokybiškas švietimas vis dar yra„ nesąmoningumo “būsenoje. Kiti egzaminų tiriamieji taip pat gydo kokybišką išsilavinimą.

Po mokslinių ir griežtų tyrimų ir argumentų, 2013 m. Xi’an ėmėsi iniciatyvos įtraukti „išsamią kokybės egzaminą“ į stojamojo egzamino dalykus visoje šalyje, norėdamas ištirti „mokymą su egzaminais“.Ši tema yra 100 balų

Išsamus kokybės egzaminas grindžiamas Švietimo ministerijos reikalavimais, susijusiais su 6 pirminių ir vidurinių mokyklų studentų išsamios kokybės dimensijomis, ir daugiausia dėmesio skiriama inovacijų galimybių, praktinio lygio ir humanistinio raštingumo tyrimui.”Egzamino turinys yra artimas studentų gyvenimui, atkreipia dėmesį į socialinius taškus, pabrėžia kultūrinę konotaciją ir atspindi tų laikų pobūdį ir išsilavinimą. Jis turi stiprią orientaciją vadovaujančioms šeimoms, mokykloms ir visuomenei atkreipti dėmesį Studentų auginimas. „Li Yingke.

Per trejus metus nuo išsamios kokybės egzamino įgyvendinimo, nuo apklausos iki priėmimo, ji pamažu laimėjo mokyklų, studentų ir tėvų pripažinimą.Ma Xinyi, prisirišęs vidurinės mokyklos moksleivis, kuris šiais metais dalyvavo vidurinės mokyklos stojamojo egzamino metu, sakė: „Testo klausimai apima„ Xi’an Blue “, stalo etiketą ir„ Internet+“, kuris yra ypač lankstus ir laisvas. „

Liu Tiancai, Shaanxi normaliojo universiteto Švietimo instituto vykdomojo direktoriaus pavaduotojas, teigė, kad novatoriška praktika, vadovaujanti kokybiškam švietimui Xi’ane, siekiant vadovauti kokybiškam švietimui, sukaupė patirtį skatinant kokybišką švietimą ir sukaupusią patirtį.

MLS Football Jersey