MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
„Aviation Tapu Tiandi“ projektas vykdo išorinės sienos formos linijos konstrukciją.
Į Xiameno salą bus įtrauktas naujas komercinis kompleksas.„Tapu Road“ ir „Tapu West Road“ sankryžos projektas, Rytinė Xiameno salos -aviacijos „Tapu Tiandi“ statybos dalis pateko į sprinto sceną.
Neseniai žurnalistas pamatė, kad daugiabučio pastate yra išorinės sienos formos linijos konstrukcija projekto statybos aikštelėje, o patalpų minkšta apranga buvo reklamuojama vienu metu.Pasak atitinkamo asmens, atsakingo už projekto statybos ir operacinio skyriaus „Xiamen Aviation Development Co., Ltd.“, dabartinės fasadų dangos ir užuolaidų sienų projektai baigiasi, o butai ir viešbučių patobulinimo patobulinimas patobulino vidaus patobulinimą.
Aviacija Tapu Tiandi yra pirmasis kaimo griovimo natūralus kaimas Simingo rajone -„Tapu City Zhongcun“ kolektyvinis žemės plėtros projektas.Projekte yra 2400 kietų viršelių apartamentų, sporto parkų, butikų viešbučių, laisvalaikio komercinių gatvių ir kt. Sukurdami dvigubą pirmojo lygio komercinę erdvę ir trijų matmenų rajoną, jis dar labiau praturtins kultūrinį turizmą ir verslo formatą, susijusį su kultūriniu turizmu ir verslo formatu ir verslo formatą, susijusį su verslo turizmu ir verslo formatu ir verslo formatą. Rytų saloje.
Aviacija Tapu Tiandi specializuojasi jaunų žmonių gyvybingumo bendruomenėse.Žurnalistė pamatė, kad tarp aukšto ir žemo statybos komplekso statomas 450 metrų ilgio spalvų žiedo kilimo ir tūpimo takas.Šiuo metu FBA krepšinio plėtros aljansas pasiryžo įsikurti ir pastatys krepšinio tinklo „Red MCN“ bazę, aukšto lygio kambarį ir „Sky Net Red“ stadioną, kuris gali patenkinti įvairius poreikius.
(Tekstas/paveikslėlis „Xiamen Daily Reporter Lin Wen“)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey