MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

„Chao News“ kliento reporteris Zhanas Cheng Kai korespondentas Fankhui

Kur galiu patikrinti Hangdžou pavasarį?

Ar tai yra jūsų mėgstamiausias laisvalaikio būdas po imperatoriaus miesto šaknų?

Juoda ir balta, judanti ir rami, greita ir lėta.Šiandien, eidami į istorinį Qinghefango rajoną, pastebėsite, kad Baltosios sienos Daiwa gatvėse įvyksta daugybė netikėtumų.

Interviu

Žingsnis po žingsnio „Open -Aair“ koncertas sulaukė didelės gerbėjų bangos

Programų sąrašo nėra, o spektaklio forma neatskleidžiama tik „逅“ gatvėje.„Blind Box“ koncertas istoriniame Qinghefango rajone surengė didelę gerbėjų bangą.Tarp istorinių pastatų, tekančių senovės gatvės naktį, susipynusi daugybė pagyrimų, pritraukiančių daugybę turistų, kad nustotų klausytis ir įvertinti.

Jei savaitgalio vakarą einate į Gulou vartus, tai galima apibūdinti kaip „gerą žaidimą visur“.

Mažoje būgnų bokšto aikštėje „Xingxing“ fluorescencija juda dainavimo vandenyne, o literatūrinė ir meninė veikla bus surengta laiku Lanksčiau, daugiau vietų spektakliui ir suderinant kaimynystės ekologiją, „Qinghefang“ pradėjo interaktyvių svaiginančių kultūrinių ir pramogų spektaklių seriją ir toliau kuria naują kultūrinio turizmo integracijos spektaklį.

Interviu

Verslo išorė leidžia turistams „sulėtinti“, kad „atsisės“

Per perkrautą Hefango gatvę apsisukite ir virkite ramioje alėjoje, o atstumas yra du šurmulio, šurmulio ir ramybės pasauliai.

Nufotografuokite įdomių parduotuvių dizainą, žaiskite svaiginantį scenarijų turą, kad patirtumėte smegenų šturmą ir padarytumėte originalų savo darbą Greitas gyvenimas ir pajuskite lėto laiko grožį.

Interviu

Nuo parduotuvių ir gyvenamųjų namų stenozės iki mažos susibūrimo vietos, kurios ieškojo jaunimas.Kavinės parduotuvės, rankdarbių dirbtuvės, desertų parduotuvės, jaunimo nakvynės namai, meno erdvė … „Daai Lane“, kuri yra mažiau nei 300 metrų, yra daugiau nei 30 įvairių formatų. Čia šiek tiek paguodos.

Po to, kai buvo įgyvendinta nauja išorinių užsienio vietų susitarimas, stipriai paremta Šangchengo rajono miesto valdymo biuro, įvairaus komercinio lauko komerciniame fejerverkų ir kokybės pusiausvyroje buvo puiki pusiausvyra tarp fejerverkų ir kokybės istoriniame Qinghefango rajone.Yra daugiau nei 10 vietų, tokių kaip „Yinulu“, „Nehertage Bamboo“ redaktorius ir tradicinė kinų medicinos kultūra, įšvirkščianti naujas pajėgas į „kryžminio vežėjo“ naujas pajėgas į alėjas, kad turistai galėtų lėtai atsisėsti ir sėdėti Bendravimas, tradicinės kultūros susiejimas su ilga istorija ir jaunais vartotojais, kuriems patinka madinga patirtis.

Interviu

„Wushan Plaza“ bus paversta „lėtu gyvenimu“ socialine vieta

Jei „Gegužės 1 d.“ Wushan turi gerą „Wushan“ miestą praėjusiais metais, „Xingchun“ arbatos kolekcija yra „Wushan Plaza“ turgaus sugrįžimo skyrius.

„Wu Shan papėdėje jaučiuosi kaip grįžti namo”.

Wu Shan aikštė buvo kultūros scena, kurią paprasti žmonės mėgdavo pamatyti.Siekdama pakeisti esamo greito tvarko ritmą, „Wushan Plaza“ įtvirtins gilios vietinės patirties tikslą, sutelkdamas dėmesį į kelių lygio keleivių grupių poreikius ir įvesdama populiarias plūdes, temų rinkas ir kitų rūšių vietinę kultūrą ir mados gyvenimas.

Interviu

Esant rytiniam vėjui „Padėti 2.0“, Wushano aikštės „Tianfeng“ kolekcija yra pagrįsta „Gamtoje susibūrimu“ kaip pagrindinė koncepcija. iš Hangdžou ir naujojo mados susidūrimo.

Pastaraisiais metais Qinghefango istorinis rajonas ir toliau įsisavino daugiau aukštos kokybės išteklių, kad galėtų įsikurti, o kaimynystės kultūrinė įtaka tapo vis svarbesnė. Provincija 2024 m.Šiandien istorinis Qinghefango rajonas jau pasitraukė iš normalizuoto „Wen“, kelionių, valgymo, pirkimo ir kelionių išdėstymo, sutelkdamas dėmesį į „Culture+“ parduotuvėles ir už rinkos stumdymo bei šurmulio, pertvarkant miesto miestą „Nauji fejerverkai“.

MLS Football Jersey