MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Qilu.com · „Lightning News“, balandžio 25 d. Švietimo mokslinis sprendimas -priėmimo ir tikslus valdymas.
Vidurinės mokyklos užsienio kalbos vidurinės mokyklos 17 klasės klasėje geografijos mokytojai paaiškina studentų pasaulio geografijos žinių taškus.Studentai naudoja „Smart Pap“ ir popierių, kad galėtų praktikuoti klasėje. .
Guo Yonghongas, pirmųjų septynių užsienio kalbos vidurinės mokyklos Weichengo rajone studentas, sakė: „Pen ir rašiklių klasė leidžia mums geriau bendrauti ir bendrauti klasėje. Rašymo per išminties rašiklį turinys iškart rodomas iš karto Didelis ekranas gali aiškiai pamatyti visus.
Naudodama skaitmeninę DOT matricą ir kitas technologijas, išmanusis popierius ir rašiklių sistema gali sujungti mokinius ir mokytojus prieš klasę, viduryje ir po mokyklos mokymo situacijos. pavojai ir namų darbai.
Yang Yanfei, Weicheng rajono užsienio kalbos vidurinės mokyklos mokytojas, teigė, kad po to, kai mokytojas peržiūri, atsakymo ataskaita yra automatiškai sukuriama. tėvams, kad mokytojai ir tėvai galėtų geriau suprasti vaikų žinių įvaldymą.Taip pat galite automatiškai sugeneruoti išskirtinę neteisingą klausimų knygą, kad kiekvienas studentas ištaisytų klaidas.Mokytojai ir studentai gali patikrinti neteisingus klausimus.Sistema pakeis kelias atitinkamų žinių taškų temas, remdamasis neteisingu klausimu, lanksčiai grupės apimtimi ir atitiks standartus.
Mokydamas Long, Weicheng rajono užsienio kalbos vidurinė mokykla taip pat rėmėsi mokyklos išmaniojo miestelio konstravimu, kad skatintų skaitmeninius pokyčius, sukūrė išskirtinę „Smart Weifai“ programą ir specialiai pridėjo programos „tėvų (studentų) pranešimą“ Išspręskite problemą, kad tėvai negali laiku bendrauti su studentais, glaudžiai susisiekti ir bendrauti namų mokyklose ir sukurti naują namų mokyklų ekosistemą.
Studentų tėvas Wangas Junxia žurnalistams sakė: „Nuo tada Mūsų mokykla savarankiškai sukūrė interaktyvų pranešimą iš šio elektroninio klasės ženklo. Na.
Šiuo metu skaičiuojant išmintį taip pat gali būti švytėti didžiulėse Weifango kaimo mokyklose.„Shibuzi Town“ koledžo vidurinėje mokykloje Anqiu mieste mokytojas Yin Yujun analizuoja žinių taškų bandymą prieš kurį laiką studentams. Tiksliai tiksliai.
„Yu Xueqi“ sakė, kad „Yu Xueqi“, Šibuzi miesto koledžo studentas, kad nuo pat „Smart Campus“ sistemos naudojasi, kad jis turėjo daug. Taip pat galite pasirinkti panašius klausimus iš klausimų banko, skirto mokymui padaryti kitokį, kad mokymasis būtų labiau suasmenintas ir efektyvesnis.
Šiuo metu skaitmeninis intelektualaus popieriaus ir rašiklio bei nuskaitymo modelių mokymas akademijos vidurinėje mokykloje buvo pritaikytas matematikai, fizikai, biologijai, geografijai ir kitoms disciplinoms.Laiku pateikdami duomenis, mokytojai tikslingai paaiškina sunkumus ir individualizuotus konsultacijas, kad padėtų studentams sudaryti asmeninį neteisingą klausimų rinkinį ir sumažinti pakartotinių klausimų skaičių. Švietimo ir mokymo mažinimas.
Yin Yujun, Shibuzi miesto koledžo vidurinės mokyklos mokytojas, Anqiu City, sakė, kad „Smart Campus“ sistema dabar naudojasi, kad ji būtų atleista iš sudėtingo darbo audinio patvirtinimo ir bandymo dokumentų praeityje. Taip pat dar labiau paaiškinami mokymo tikslai, ir tai prieštarauja žinių taškams, kurie yra linkę į klaidas konsoliduoti ir tobulėti.
AI, kurią girdėjau mokykloje pastatytoje klasėje, AI sistema gali tiksliai rinkti ir išanalizuoti kiekvieną mokinių tarimą. jų studentai ir tobulina juos.
„Shibuzi Town College“ vidurinės mokyklos studentas Liu Xuanas teigė, kad šio AI klasės mokymosi metodu angliškai aš jaučiu, kad anglų kalba tapo vis įdomesnė ir labiau nori kalbėti angliškai. Tiksli, ir AI klasė labai padėjo neseniai mokytis anglų kalbos.
Lu Fengjiao, mokytojas Lu Fengjiao, Šibuzi miesto koledžo vidurinės mokyklos mokytojai, žurnalistams, sakė, kad per AI klasę mokytojai gali paįvairinti mokinių mokymo mokymą ir, kalbant. Tikslus tam tikram žodžiui, bet ir tam tikram fonetiniam simboliui, kuris kitame žingsnyje palankiai vertina mokytojo nurodymus ir praktiką studentams.AI klasių naudojimas yra pagerinti mokinių sugebėjimą išgirsti ir kalbant, viena vertus, studentai nori kalbėti angliškai.
Lin Zhiliang, Partijos skyriaus sekretorius ir Shibuzi miesto koledžo direktorius, teigė, kad Shibuzi miesto koledžo vidurinė mokykla yra „Weifang“ skaitmeninio įgalinimo kaimo švietimo bandomoji mokykla. Pristatė AI išmaniąją operacinę sistemą, „Smart Paper Pen“ ir „English AI Smart“ klausymo įrenginį.Šių prietaisų konfigūracija ir naudojimas gali priversti mokytojus laiku rinkti ir analizuoti mokinių mokymosi duomenis mokymo proceso metu, bet kuriuo metu kontroliuoti akademinę situaciją, sudaryti individualizuotą konsultavimo sprendimą ir iš tikrųjų pagerinti praktinį klasės poveikį.Tuo pačiu metu, atlikdamas „Big Data“ analizę, kiekvienas studentas gali žinoti savo žinių taškų įvaldymą ir pasiekti tikslinį nutekėjimą, papildymą ir konsolidaciją bei stiprinimą.Praktikos laikotarpiu mokytojų mokytojų metodai pamažu pasikeitė, o klasėje klasifikacija ir konsultacija buvo tikrai įgalinta.Mes tikime, kad skaitmeninis įgalinimas neabejotinai privers kaimo švietimą aplenkti.
Skatinti išmaniųjų miestelių kūrimą ir pagerinti skaitmeninio švietimo taikymo lygį.Šiuo metu „Weifang City“ pastatė 530 išmaniųjų miestelių, 69 išmaniųjų miestelio demonstracinių mokyklų, o intelektualiojo universiteto miestelio steigimo procentas siekė 54,9%.2024 m. Pabaigoje 70%pirminių ir vidurinių miesto mokyklų (vidurinių profesinių) bus pastatyta į miesto lygio išmaniuosius miestelį.
Du Xiaominas, partijos skyriaus sekretorius ir „Weifang Education Information Research Institute“ dekanas, teigė, kad kitame etape „Weifang City“ ir toliau skatins trijų nacionalinio lygio eksperimentinių zonų statybą ir 2 provincijų lygio eksperimentines sritis, kad būtų užtikrinta aukšta -Aukštos kokybės kai kurioms jaunesnėms aukštosioms mokykloms ir visoms pradinėms mokykloms. Duomenų vertė švietimo valdyme, mokytojų mokymas ir studentų mokymasis.
Žaibo reporteris Li Tao Kui Kuiwen Rong Media Wang Zongfeng Weicheng Rong Media Sun Zhiyong Anqiu Rong Media Han Qingxue Weifang ataskaita
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey