MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Finansų naujienų agentūra, balandžio 18 d. (Žurnalistas Xu Cihao)Paskelbus verslo integraciją vasario mėn., Šiandien (balandžio 18 d.), „Meituan“ generalinis direktorius Wang Xing paskelbė vidinius el. Laiškus, kad paskelbtų integruotą audinių pažangą.

Remiantis el. Laiško turiniu, anksčiau integruota „Meituan“ platforma, „Store Business Group“, „The Home Business Group“ ir pagrindinė mokslinių tyrimų ir plėtros platforma bus sujungta į skyrių „Pagrindinė vietinė komercija“.

Šių metų vasario mėn. Meituanas paskelbė pagrindinį vietinio verslo verslo generolo Wango Tuano Meituano platformos, parduotuvės ir namų verslo grupę.Šis vidinis paštas buvo oficialiai pavadintas ankstesnio verslo integracijos etapo bendrovės architektūroje rezultatais, ir buvo aišku, kad Wang Yizhong tapatybės vaidmuo buvo aiškus.

Remiantis el. Laišku, „Meituan“ nebebus įsteigęs parduotuvių verslo grupei ir namų verslo grupei. Dvi verslo grupės pakoregavo įvairius dviejų verslo grupių departamentus, tiesiogiai priklausančias „pagrindiniam vietiniam verslui“.

Verta paminėti, kad be „pagrindinio vietinio verslo“ sektoriaus įkūrimo, Meituan Takeaway skyrius taip pat neseniai atliko naują organizacinio pritaikymo etapą.Naujai įsteigtas miesto verslo departamentas, grandinės verslo departamentas ir tiekimo tyrinėjimo skyrius ir kt. Yra jaunų ir patyrusių vadovų vadovai.

Neįvardytas interneto analitikas „The Reporter Daily Daily“ pasakojo reporteriui,Tai gali padaryti „Meituan“ dėmesį stabilesnius ir labiau koncentruotus išteklius.

Analitikas atkreipė dėmesį į tai, kad vietos gyvenimo tarnybos rinka susiduria su didžiulėmis galimybėmis ir iššūkiais. tvarus tvarus.

Meituan’s Breakout

Nuo praėjusių metų „Meituan“ pakoregavo daugybę organizacinės struktūros pakeitimų.

Didžiausias koregavimo koregavimas įvyko šių metų vasario mėn.Be to, buvo parengtas naujo verslo lyderių rotacijos planas.

Kalbant apie organizacinės struktūros koregavimą, Wang Xing teigė, kad ketvirtąjį 2023 m. Analitikų ketvirtį, kuris organizuotų pokyčių, padidino veiklos efektyvumą per integracijos platformas ir tyrimus bei plėtrą.

„Po koregavimo, viena vertus, verslo komandos gali glaudžiau bendradarbiauti, kad teiktų geresnes paslaugas prekybininkams ir pagerintų verslo veiklos efektyvumą. Kita vertus, verslo komandų integracija padeda geriau nustatyti vartotojų poreikius, patobulinti produktus ir produktus bei produktus ir produktus ir produktus bei produktus ir produktus bei produktus ir produktus bei produktus ir produktus bei produktus ir produktus bei produktus ir produktus bei produktus ir produktus bei produktus ir produktus bei produktus ir produktus bei produktus ir Produktai, produktai ir produktai, produktai ir produktai, produktai ir produktai bei produktai ir produktai, produktai ir produktai bei produktai ir produktai bei produktai ir produktai bei produktai ir produktai, produktai ir produktai bei produktai ir produktai, produktai ir produktai, produktai ir produktai bei produktai ir produktai bei produktai Produktai ir produktai bei produktai ir produktai, produktai ir produktai bei produktai yra patobulinti.

Kita vertus, nuo praėjusių metų vidurio Meituanas sumažino kai kurių viešojo maitinimo pirklių atskaitymo taškus nuo 8%iki 4%.

Tuo pat metu „Meituan“ taip pat didina investicijų į tiesioginį transliavimo verslą ir trumpas dramas.

Be to, „Meituan“ aktyviai vykdo užjūrio išdėstymą Vartotojų atsisiuntimas ir registracija. Honkonge, Kinijoje.

Aukščiau pateiktame spektaklio susitikime „Meituan“ vadovai atskleidė, kad verslo augimas Honkonge, Kinijoje taip pat eina teisingu keliu, ir vertina galimybes kitose rinkose.

Didelė gamykla „” padalina „” vietinio gyvenimo verslą

Kaip mes visi žinome, „Meituan“ verslas apima dvi dalis: pagrindinį vietinį verslą ir naują verslą.

Šių metų kovo pradžioje naujienos pranešė, kad Douyin Living Service Departepal ir Baito komercinio pardavimo skyriaus organizacinė struktūra bus labai pakoreguota, o dviejų įmonių viduriniai sluoksniai taip pat bus dviejų kelių mobiliųjų rotacija.

Tarp jų „Douyin Life“ tarnyba iš pradžių naudojo tris paralelius parduotuvės skyrius, „The Store Complete“ ir „Wine Brigade“, pasak pramonės skyriaus; perimti šį naujai įsteigtą skyrių.

Galima pastebėti, kad Douyin’o užmojai į vietos gyvenimą.

Remiantis „Douyin Living“ tarnyba „2023 m. Metinė duomenų ataskaita“, bendra „Douyin Life“ paslaugų platformos 2023 m. Sandorių apimtis padidėjo 256%, o parduotuvė apėmė iš viso 370 ir daugiau miestų. Apimtis padidėjo 83%.

Kaip trumpas vaizdo įrašų laukas, pastaraisiais metais dar vienas žaidėjas greitai mėgsta.Dar 2022 m. Rugsėjo mėn. Vietos gyvenimo verslas buvo atnaujintas į nepriklausomą verslo skyrių ir buvo įsteigtas vietos gyvenimo skyrius.Šiandien praėjo pusantrų metų, o vietinis Kuaishou verslas sparčiai augo.

Neseniai išleista „Kuaishou vietinio gyvenimo vartotojo įžvalgos“ įžvalgos ataskaita rodo, kad ketvirtąjį 2023 m. Ketvirtį vartotojų, kurie pateikė užsakymus vietos gyvenimui -on -aear.

Kovo 21 d. „Kuaishou“ surengė vietinę gyvybės ekologinę konferenciją „Qingdao“ pavadinimu „Visi grupės pirkiniai yra verti perregistruoti“ Privalo leisti visoms aukštos kokybės grupėms perkantiems prekybininkams dalyvauti greitai besikeičiančioje vietos gyvenimo ekosistemoje, kad būtų galima gauti naujų verslo žingsnių, parodančių siekį patekti į vietos gyvenimą.

MLS Football Jersey