MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Gegužės 17 d., 2024 m. „Wanda Merchant Management South District“ prekės ženklo viršūnė rajonas.Tai yra didžiausias „Wanda Merchant Guannan“ rajono renginys, kuris pritraukė daugiau nei 2000 svečių, kad galėtų susirinkti į sceną, apimančioje daugybę komercinių kavos, projekto partnerių ir pramonės žiniasklaidos įvairiose vietose ir 1200 prekės ženklų. yra tas pats lygis.Be „senų partnerių“, kurie daugelį metų sujungė rankas, jie yra daugiau „naujų draugų“, kurie atsirado pagal naujojo vartojimo tendenciją.

Renginio atmosfera buvo nepaprastai populiari.„Wanda Smart Business“ paroda tapo dėmesio centre. Komercinis valdymas, prekės ženklo prekybininkų atstovai taip pat gali nuskaityti kodą tiesiai į internetinę „Digital Wanda Plaza“ ir patirti „patogų vienos spustelėjimo tiesios linijos paslaugą“.Tiesioginės transliacijos sąveikoje auditorija entuziastingai pakilo, o konsultacijų ir bendradarbiavimo komentarai ir toliau kilo.

„Wanda“ prekybininkas iš 7 provincijų, dalyvavusių Pietų rajone, 125 „Wanda Plaza“ regione, valdė Wuhan, Changsha, Guangzhou, Shenzhen, Nanning, Nanchang, Fuzhou, Xiamen ir Xiamen. Po to seka aukšto profilio kosmoso scenarijai, prekės ženklo matrica ir nuostabi rinkodaros veikla, taip pat skatino įvairaus vartotojų patirties pagerėjimą įvairiose vietose.Nuo akcijų atnaujinimo produktų tyrinėjimo iki nuolatinio naujojo „Key Cities“ verslo atrakinimo, naujojo „Wanda Merchants South“ rajono projekto plėtra tampa aiškesnė, o tai taip pat sukūrė plačias erdvės ir plėtros perspektyvas prekės ženklo partneriams.

„Wanda Smart Commerce“ -išsamų verslo valdymo versle, įgalinant prekės ženklo prekybininko visos scenos paslaugas

Tęsdamas didelių duomenų ir AI technologijų kūrimą, fizinio verslo skaitmeninė transformacija yra bendra tendencija, o atsirado naujoji intelektualiojo verslo ekologija.Pasikliaudama daugiau nei 20 metų patirtimi, „Wanda“ komercinės valdymo grupė naudoja pramonės šakos pagrindinius intelektualųjį verslo AI algoritmų galimybes ir „Big Data“ technologiją, kad būtų galima suskaitmeninti visą prekės ženklo prekybinių paslaugų procesą 2023 m. Birželio mėn. Verslo platformos „-Wanda“ išmanioji komercija, integruokite svetainių pasirinkimą, nuomos parduotuves, atviras parduotuves ir eksploatuokite visas scenos paslaugas.Šiuo metu platforma pritraukė daugiau nei 8 milijonus vartotojų apsilankyti ir nustatė daugiau vertės paslaugų ir bendradarbiaujant įsteigė beveik 1000 paslaugų ekologinių partnerių;

„Sun Asia“, „Wanda“ komercinės valdymo grupės viceprezidentas ir Pietų rajono bendrovės prezidentas, posėdyje atkreipė dėmesį į tai, kad „„ Wanda “komercinė valdymas ir toliau taiko daugiausiai pjaustymo technologijos fizinio verslo srityje, naudodamas intelektualiųjų verslo platformas, kad pateiktų a Paslaugų paketas internete, siekdami patobulinti prekybininkų paslaugų kokybę, kad patobulintų prekybininkų paslaugų kokybę, kartu sukurkite naują prekės ženklo rinką “.

„South Brand“ viršūnių susitikime „Wanda Smart Business“ buvo labai integruotas į verslo valdymo verslą, parodydamas savo galingas funkcijas ir pranašumus įvykio vietoje. Paslaugos ir eksploatavimo efektyvumas. Trys pagrindiniai kompanionai pradėjo tris pagrindinius kompanionus.Per platformą prekės ženklo prekybininkai gali sujungti įvairių rūšių erdvinius ir paslaugų šaltinius „Wanda Plaza“ realiuoju laiku. Lauko pratęsimą galima padaryti internetePlatforma taip pat atitinka prekės ženklų prekybininkų reikalavimus iki galo, teikdama išsamią paslaugą ir įgalinimą prekių ženklams ir prekybininkams.Kaip ir švediško stalo kepsninės maitinimo prekės ženklas Jiang Fat, per du mėnesius po pasirinkimo bendradarbiauti su „Wanda Smart Business“, platforma prisijungė prie 15 „Jiang Fat Fat“ užsakymų. Ji buvo 10 „Wanda Plaza“ 8 šalies miestuose, o tai labai pagerėjo Svarbu.在活动现场,名创优品的现场参会人员也表示:“万达智慧商业可以非常好的把商场、商铺、加盟商等角色链接在一起,让行业有了非常完整的信息互通,不但能帮助Greita franšizės gavėjų ir prekės ženklų nuoroda taip pat gali padėti mums greitai išplėsti parduotuvę, kuri labai taupo laiką, o tai yra laimėjimo platforma.

Naujasis „Digital Wanda Plaza“ gilėja internete ir neprisijungus prie ryšio ir supraskite dvi svetainės pasirinkimo ir paslaugos dvigubą vietą

„Wanda Smart Business“ naujai patobulinta „Digital Plaza“ taip pat atidengta įvykio vietoje.Beveik 500 „Wanda Plaza“ visoje šalyje turi atitinkamą internetinę „Digital Wanda Plaza“, jungiančią prekės ženklo prekybinės vietą, išsinuomoti parduotuves, atviras parduotuves ir valdyti kelis scenarijus, kad būtų galima pagilinti internete ir neprisijungus.

Susitikime Huang Zhijun, „Wanda“ komercinės valdymo grupės prezidento padėjėjas ir Pietų rajono bendrovės viceprezidentas bei „China Merchants Center“ generalinis direktorius, taip pat pristatė „Wanda Smart Business Digital“ skaitmeninio skaitmeninio verslo prekės ženklo pasirinkimo metodą. „Plaza to“ prekės ženklui.Įgalinus AI algoritmą, platforma realizuoja visą registratūros ekrano Endo ir foninės tarnybos pusės foninės paslaugos pusę, kad internetinė+neprisijungus integracija būtų pasiekta dviejose pagrindinėse scenose “. Žmonės, ieškantys parduotuvių “ir„ Parduotuvių ieškant žmonių “. Paslaugoms, prekių ženklams ir parduotuvėms yra dviejų kelionių skubėjimas.

„Žmonių, ieškančių parduotuvių“ scenarijuje, nesvarbu, ar prekės ženklas ir prekybininkai pasirenka projektą, parduotuvių pasirinkimą ar ieškant investicinio personalo, intelektualioji verslo platforma gali paskatinti tinkamiausią parduotuvę ir tiksliai suderinti investicijas. Prekės ženklo darbuotojai priimant sprendimus dėl duomenų.Atitinkamas asmuo, atsakingas už OO ir VV prekės ženklą, kuris dalyvavo konferencijoje, mano, kad: „Wanda Plaza“ visose „Dada Plaza“ linijose visada gali rasti atitinkamą investiciją į šalį. Grandininis prekės ženklas, kuris yra labai patogus ir greitas.

„Parduotuvių“ scenoje platforma keičiasi pagal nacionalinius kvadratus ir parduotuves. Biblioteka, o investicinis personalas aktyviai teiks paslaugas.Pranešama, kad nuo tada, kai platforma yra paleista, vien Pietų rajone buvo 1900 prekės ženklų, kad būtų galima rasti tinkamų parduotuvių per „Wanda Smart“ verslą, siekiant bendradarbiavimo su „Wanda Plaza“.

Huang Zhijun sakė: „Šiuo metu„ Wanda “komercinio valdymo paruošimo laikotarpis ir koregavimo laikotarpis bus paleistas į„ Digital Wanda Plaza “bent prieš 100 dienų, kad būtų užtikrinta, jog parduotuvės yra šviežios. Visi prekės ženklai ir prekybininkai gali prisijungti „Wanda Smart Business“. , trečiosios partijos sąrašo sąraše. Turinys taip pat pateikia daugiau nuorodų ir sprendimų prekės ženklui ir prekybininkams renkantis projektą.

MLS Football Jersey