MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Zhuzhou Daily All Media Reporter/Liu Qiong

Korespondentas/du Fangjiang

Norėdami iššūkį sau ir stipriam kūno sudėjimui, daugelis žmonių atidarė „arklio raidės“ gyvenimą.Po 10 dienų taip pat prasidės Zhuzhou 2024 m. Maratonas.Kas tinka „bėgančiam arkliui“?Kaip sveikai bėgti?

„Bėgimas“ pakeitė jo fizinę ir psichinę būseną

Balandžio 22 d. 6 val., Netoli Fengxi tilto, prieš bėgimą 48 -erių metų Zhang Qian (pseudonimas) buvo tempiamas.Remiantis planu, jis važiuos Xiangjiang peizažo diržo, Qingshuano tilto, Shifengo parko ir kitų maršrutų ties Hexi Xiangjiang upe linija.

„Bėgimas yra labai įdomus. Šalta ir šalta vasara negali sustabdyti mano bėgimo pėdsakų.”Kaip visi žino, prieš 10 metų jis vis dar ėjo šiek tiek nutukusių žmonių.

Anksčiau jis buvo pardavimų vadovas įmonėje, jis daug linksmino ir retai mankštinosi.Laikui bėgant jo svoris padidėjo, o jo kraujo lipidai viršijo normalią vertę.Gydydamas gydytoją, jis nusprendė numesti svorio bėgdamas.

Iš pradžių jis kiekvieną kartą galėjo bėgti tik vieną ar du kilometrus.Siekdamas pagerinti pagrindinę savo kūno jėgą, jis kiekvieną dieną praktikuoja hantelius ir stumia tikus.Lėtai tobulindamas fizinį pasirengimą ir įgūdžius, jis pamažu rado linksmybių bėgimą ir netgi dalyvavo maratono varžybose daugelyje miestų.

„Kiekvieną kartą„ Marathon “žaidimą mes paleisime paminklus, bėgsime per upės ežerą ir bėgsime per miesto orientyrą. Šis žingsnis -paties bėgimo patirtis yra savotiškas malonumas. Be to, pasitenkinimo pasitenkinimas, be abejo, pridėjo Stiprus šios sporto šakos patrauklumas.Šį kartą jis taip pat užsiregistravo į Zhuzhou maratoną. “.

Žmonės, sergantys širdies ir plaučių sistemos ligomis, nerekomenduoja „žirgų lenktynių“

Šiandien maratono bėgimas jau yra madingas judėjimas, taip pat šviečia įvairūs maratono renginiai.Praėjusių metų kovo mėn. Paskelbta „2023 m. Kinijos lengvosios atletikos asociacijos kelių bėgimo darbo ataskaita“ rodo, kad pirmąjį praėjusių metų pusmetį šalies registruoto kelio bėgimas buvo 133, įskaitant 61 žaidimą Malaizijoje, pusę arklio ir 72 kiti projektai. .Ar ši sporto šaka tikrai tinka visiems?

„Geriausia neturėti viešosios psichologijos. Galų gale,„ Marathon “yra sportas, kuris iššūkis žmogaus gyvenimo riboms. Tam reikalingas geras fizinis pasirengimas ir laipsniškos mankštos.” Ligoninė.

Kas netinka maratonui?Tangas Hua teigė, kad žmonės, sergantys širdies ir plaučių sistemos ligomis ir potencialiomis širdies ligomis, nerekomenduoja „žirgų rasė“.Be to, žmonės, kurie dažnai vėluoja prieš žaidimą, turi prastą nuotaiką arba turi tokius simptomus kaip peršalimas, karščiavimas, krūtinės stiprumas, širdies plakimas ir kt. Netinka dalyvauti.

Verta paminėti, kad prieš bėgdami maratoną visi turėtų patikrinti maratoną, nes net jei kai kurie žmonės paprastai nesirgo, jie atrodo sveiki, tačiau gali būti paslėptos širdies ir kraujagyslių ligos, tokios kaip vainikinių širdies ligų, miokardo infarkto ir kt. Visi jie yra sukeliami remiantis paslėpta širdies ir kraujagyslių ligomis.

„Bėgantis žirgas“ turi tai padaryti, kiekvienam asmeniui skiriasi

„Bėgimo maratonas yra profesionalus judėjimas. Nepamirškite prisiminti aštuonių žodžių„ daryti jėgą ir priklausomai nuo asmens “.

Paprastai tariant, jei jūs niekada neatlikote ilgų teritorijų bėgimo pratimų, kad ir koks būtų geras fizinis pasirengimas, nerekomenduojama dalyvauti maratone.Keistas mankštos projektas yra linkęs į sportišką skersinių raumenų ištirpinančią ligą, o sunkūs atvejai gali sukelti inkstų nepakankamumą.

Vykdymo proceso metu elektrolitas turėtų būti papildytas laiku.Jei įvyksta raumenų mėšlungis, nelikite toliau bėgdami, galite tinkamai sustoti ir ištempti, tada kurį laiką vaikščioti, tada lėtai bėgti.

Be to, nesustokite iškart po žaidimo.Nesėdėkite ir nedelsdami gulėkite, kad išvengtumėte „gravitacijos šoko“.Neapdorokite jo iškart.

Redaguoti: Qingqi

Antrasis teismo procesas: Dai Ping, Tang Jianhua

MLS Football Jersey