MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Sužinojau, kad žinios apie Guangdongo provincijos liaudies ligoninės ekspertų grupės ekspertų kliniką atvyko į nemokamą kliniką.Po pusės dienos nemokamų konsultacijų 50 pacientų, kuriems buvo skirta išlyga, padidėjo iki daugiau nei 200 vietoje, atlikdami daugiau nei 20 ultragarsinių tyrimų vietos žmonėms.
Balandžio 19–20 d. Guangdongo provincijos Liaudies ligoninė (toliau – „provincijos medicina“) sujungė rankas su Guangdongo moterų federacija, kad nuvažiuotų daugiau nei 200 kilometrų ir vyktų į Yunan County, Yunfu City, Guangdongo provinciją vykdyti “. Sveikos visuomenės veiklos siuntimas siekiant padėti 10 milijonų veiklų “tokiose veiklose kaip didelės rūšies nemokamos klinikos, mokymo ekspertai ir disciplinos paskaitos, sveikatos populiarumo paskaitos ir žolės -sveikatos ir sveikatos darbo diskusijos ir kt., Jie yra Įgalinkite „10 milijonų projektų“ su sveikata.Renginyje dalyvavo Zhou Lin partijos grupės sekretorius ir Guangdongo moterų federacijos pirmininkas Zhou Lin, ir atitinkami Yunan County lyderiai Zhou Lin.
Vėjo ir lietaus metu žmonės yra šilti ir energingi.Kai tik baigėsi nemokama „Yu Nan“ klinika, keturi „Lodan East“ žmonės, naujagimio pirmakursio departamentas Zhong Jin ir Provincijos medicinos grupės širdies tyrimų instituto direktorius Zhang Lingling, biuro direktorius Širdies tyrimų instituto instituto audrą nuvežė 400 kilometrų ir nuvyko į Heyuan City Liaudies ligoninę.
Provincijos ekspertai, kad masės negalėtų išeiti iš apskrities, kad išspręstų dideles problemas
„Mums taip pasisekė! Tik dėkinga! Šiandienos provincijos gydytojo direktoriaus technologija yra labai gera ir labai atsargus, ne tik atsižvelgiant į diagnozę ir išdėstymą lovos pozicijai, kuri nebuvo aiški, bet ir padeda kreiptis į labdaros fondą pagalbos. dvejojo ​​ir pasiryžęs nedelsiant elgtis su vaiku.
Ponia Chen ir jo žmona išėjo anksti ryte su savo sūnumi, vyresniu nei trejų metų. Daugiau nei keliolika kilometrų.Kai vaikui buvo dveji metai, jis nustatė, kad po to kilo širdies problema.
Pranešama, kad ši nemokama klinikinė veikla, susijusiai su Junano apskrities žmonių, ypač vietinių moterų ir vaikų, ligomis ir ligomis, kartu su realiais vietinių pirminių medicinos institucijų poreikiais, provincijos medicinos medicinos komanda išsiuntė ekspertų komandą su ekspertų komanda su su komanda su ekspertų komanda su komanda su ekspertų komanda su komanda su ekspertų komanda su komanda su ekspertų komanda su komanda su ekspertų komanda su komanda su ekspertų komanda su komanda su ekspertų komanda su komanda su ekspertų komanda su komanda su ekspertų komanda su komanda su ekspertų komanda su komanda su ekspertų komanda su komanda su ekspertų komanda su komanda su ekspertų komanda su komanda su ekspertų komanda su komanda. Turtinga klinikinė patirtis, apimanti ginekologinę ir krūties liauką. Apskrities liaudies ligoninės medicinos personalo verslo galimybės taip pat suteikia gerų galimybių mokytis ir mainams.
Zhou Lin sakė: „Tikiuosi sujungti Yu Nan, žmonių vilties ir provincijos gydytojo poreikį panaudoti aukštos kokybės provincijos medicinos medicinos išteklius, kad padidintų kokybę ir gebėjimus, reaguojant į sveikatos problemas iš Yu Nan žmonių ir žaisti gerą sveikatą milijonams milijonų projektų.
Renginio metu Shi Yuhua, akušerijos ir ginekologijos vyriausiasis gydytojas, vedė paskaitą apie moterų sveikatos žinias daugiau nei 200 vietinių žmonių.”Visų klausimų entuziazmas pakanka, kad būtų galima parodyti visų žinių apie sveikatą poreikius, taip pat atspindi kai kuriuos žinias apie nesusipratimą.” Nesusipratimas: 40 -ies metų moterys nori susilaukti trijų kūdikių, tačiau ji tvirtai tiki, kad prieš ruošdamasis nėštumui pirmiausia turi pakoreguoti mano menstruacinį srautą.Du ekspertai apžvelgė jos susijusį egzaminą ir greitai „pataisė“ pacientą moterį, kad ji pradėtų nėštumą dabar!Motina -lautė, kuri atėjo šalia gydytojo, laimingai padėkojo.
Trys receptai, skirti pagerinti masto medicininio lygio kokybę ir efektyvumą
Diagnozės ir gydymo idėjos, sveikatos mokslų populiarumas ir disciplinos kūrimo pasiūlymai yra trys receptai, skirti pagerinti žmonių medicininį gydymą, kurį teikia provincijos medicinos ekspertų grupė.
Dengas Shirongas, Yuano apygardos liaudies ligoninės Sveikatos departamento Sunkiojo sveikatos departamento direktorius, kuris prieš dešimt metų studijavo provincijos medicinos širdies tyrimų institute, šį kartą pamačiau Antrojo „Provincial Medical Heart Medical Medical“ direktoriaus direktorių Sunkus vadovas Rodanas.„Tęskite jaunus gydytojus tolesnėms studijoms“, „yra sunkių atvejų, o režisierius Luo turi naują idėją ir turi naują idėją“ Diagnozės ir gydymo idėjos yra retas klinikinis mokymas, kad vietiniai gydytojai galėtų išmokti.
Medicinos ir gynybos integracija, sveikatos raštingumo gerinimas yra antrasis receptas, kurį ekspertai sustiprino visuomenės medicinos priežiūros lygį.”Sveikatos sąmonė, sveikatos koncepcija ir sveikatos mokslas yra svarbus.” Naviko pacientai nemokamoje konsultacijų vietoje 20 d.”Paimdami krūties navikus kaip pavyzdį, dauguma pacientų, su kuriais susisiekiau Guangdžou, buvo ankstyvos ankstyvomis dienomis; būdami vietos lygmeniu, jie nustatė, kad kai kurie pacientai vėlavo, kai jie atėjo, ir daugelis pacientų vartojo vaistą be diagnozės.” Wang Kun sakė: „Todėl turėtume pakartotinai pabrėžti krūties vėžio ir gimdos kaklelio vėžio patikrinimo svarbą.
Pirmakursių departamento direktorius Zhongas Jinas taip pat paminėjo, kaip svarbiausia pirminės medicinos daugiadalykių disciplinų statybos grįžimo kelionėje.Tai, ko jis negalėjo būti užtikrintas, buvo septynerių metų berniukas, su kuriuo susidūrė nemokama klinikoje.Klinikinių apraiškų metu tai labai panašu į Kawasaki ligą, tačiau lydinčiame periodiniame Paukščių departamente dr. Sun Ling nerado vainikinių arterijų išsiplėtimo pažeidimų tiriant širdies ultragarsinį.Zhong Jin liepė pacientų tėvams vykti į Yunan County Liaudies ligoninės vaikų departamentą, kad jis laiku tobulintų atitinkamą tyrimą, ir tada paprašykite jo pasitarti su aiškia diagnoze.”Ligos diagnozė ir gydymas dažnai reikalauja veiksmingos daugybės susijusių disciplinų palaikymo, todėl labai svarbu tuo pačiu metu sukurti daugiadalykę žolės -riaušio medicinos institucijų konstrukciją.”
Daugiapartinis bendradarbiavimas „Šeši gauna„ eiti į kaimą “padėti„ milijonams projektų “
„Ši veikla yra ryški provincijos gydytojo ir Guangdongo moterų federacijos praktika aktyviai vykdyti„ Šešių mokinių “, siunčiančių sveikatos“, veiklą. Politika, politikos siuntimas, pristatymo siuntimas „Šešių off“ įrašų veikla, įgūdžių suteikimas, kultūros siuntimas, sveikatos siuntimas ir šiluma “prisideda prie praktikos padėti„ milijonams projektų “ir skatinti kinų stiliaus modernizavimo modernizavimą .
Zhou Lin sakė: „Tikiuosi, kad ši veikla bus galimybė sukurti tiltą tarp provincijos medicinos sistemos ir Yu Nan vietinės medicinos sistemos ir stengtis į visuomenės lygį įvesti daugiau aukštos kokybės medicinos išteklių, kad padėtų pagerinti lygį. „Yunan“ medicinos ir sveikatos, kad masės būtų namuose, galite mėgautis aukštesnio lygio medicinos paslaugomis prie durų “.
Tekstas |
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey