MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

  Kinijos naujienų tinklas, Tianjinas, gegužės 19 d. (Wang Zaiyu) Žurnalistas sužinojo iš Kinijos mokslų akademijos Tianjino pramoninės technologijos instituto, kad 18 d. Institutas organizavo „dvidešimties metų mokslo naujų simptomų -biologinės gamybos“ gamtos mokslų garletarą. „” Viešojo mokslo dienos renginys su tema.Daugiau nei 900 pradinių ir vidurinių mokyklų studentų ir visuomenės įėjo į institutą tyrinėti biologinės gamybos paslapties.

Nuotraukoje rodoma populiarios mokslo renginių svetainė.Į

  Dabartinė viešosios mokslo dienos veikla sukūrė turtingas veiklos ryšius, tokius kaip mokslo populiarinimo paskaitos, kūrybinių mokslo eksperimentai, mokslinės ir technologinės inovacijų pasiekimai, mokslinės infrastruktūros vizitų patirtis ir populiari „Micro -Video“ paroda, leidžianti visuomenei intuityviai patirti linksmą mokslą .

  Dabartinės visuomenės mokslo dienos metu pirmieji instituto tyrėjai pradėjo originalų „anglies dioksido“ mokslinės patirties projektą.Kurkite svarbius mokslinius ir technologinius inovacijų pasiekimus kaip „turistinius maršrutus“, nustatykite pagrindines mokslines žinias, esančias joje kaip „atrakcionai“, priekiniai tyrėjai kaip „kelionių vadovai“, dalyvauja viešame „anglies diokside“ ir patirkite anglies dioksido sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį sintetinį Krakmolo, anglies dioksido sintetinis cukrus, cukrus ir cukrus ir anglies dioksido sintetinis cukrus. „Mokslinis tarplaukimas“.

  „Fun Science“ populiariajame paskaitų salėje Tianjino pramonės biologinio biologinio biologinio biologinio biologinio biologinio biologinio biologinio instituto Yang Jiangango tyrėjas pateikė temos „Kaip virsti cukrumi“ tema. Funkcija, istorija, šaltinis ir anglies dioksido sintetinis cukrus buvo pranašumo reikšmė buvo nuostabi, o „Scenic Spot“ „anglies dioksido sintezės“, „Scenic Spot“ iš „anglies dioksido sintetinio cukraus“, paaiškinta įdomiai, paaiškino įdomų aiškinimas, sukeliantis išsamų mąstymą auditorijai.

Nuotraukoje rodoma populiarios mokslo renginių svetainė.Į

  Naudokite molio formą savo mikrobinėse ląstelėse, naudokite mikrobų skysčius kaip tapybą, kad stebėtumėte kolonijų augimą, ir ištraukite bananų DNR su įprastomis medžiagomis. Giliai ezoteriškas, kuris bus ezoterinis.

  Įvedus aukšto lygio redagavimo ir atrankos platformą, išsamūs ir sistemingi mokslo tyrinėtojų demonstravimo paaiškinimai daro visuomenę, negali padėti atsiduoti pažangiai ir patogiai automatikos laboratorijai.Kaip Kinijos mokslų akademijos ir Tianjino mokslininko dvasinio švietimo bazė, institutas taip pat verčia visuomenę kreiptis į išskirtinius mokslininkus per mokslinius mikro -video parodas ir mokslo populiarinimo paaiškinimus ir suvokti mokslininkų, kurie siekia tiesos, dvasią ir lipo į viršūnę .

MLS Football Jersey