MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Olimpinės kvalifikacijos serija · Šanchajaus varžybos buvo sėkmingai surengtos Huangpu Binjiange.Vertindami nuostabias varžybas, piliečiai taip pat precedento neturinčiai pakilo, tačiau tokie projektai kaip laipiojimas, riedlenčių sportas, nemokami dviračiai ir „Perak Dance“ yra ypač rizikingi ir gali lengvai sukelti įvairių sportinių sužalojimų, tokių kaip dilimas, įtempimas, pūtimas ir pūtimas. Neišskirtinis, lūžiai ir kt.

Piliečiams, norintiems išbandyti šiuos projektus, daktaras Gu Xiaodingas, devynių koledžo Huangpu skyriaus reabilitacijos medicinos skyriaus vadovas, pateikė keletą praktinių patarimų:

1. Padarykite šiltą: šiltas -ruošimo veiklos branduolys, įskaitant aerobinį šiltą pratimą, dinaminį tempimą, pagrindinį raumenų aktyvumą ir sąnario aktyvumą. muscles, increase the flexibility of joints, make the flexibility of joints, make the flexibility of joints, so that the flexibility of the joints can make the flexibility of the joints, so that the flexibility of joints can make the flexibility of the joints, so kad sąnarių lankstumas gali padaryti sąnario lankstumą.

2. Dietos paruošimas: prieš mankštą negerkite 2 valandų.

3. Įrangos konfigūracija: patikrinkite, ar sporto įranga yra baigta ir tinkama, įskaitant sportinius drabužius, batus, apsauginę įrangą ir kt.Įsitikinkite, kad įranga gali suteikti pakankamai apsaugos ir komforto, ir vengti sužalojimų dėl įrangos problemų mankštos metu.

4. Psichologinis prisitaikymas: kuo greičiau ilsėkitės naktį prieš mankštą, kad užtikrintumėte pakankamą miegą.Prieš mankštindamiesi venkite per daug susijaudinę ar nervingai, išlaikydami teigiamą požiūrį ir gerą emocinę būseną, padėdami geriau investuoti į mankštą.

Jei netyčia sugadinate mankštos metu, norint sumažinti žalos laipsnį ir skatinti reabilitaciją, būtinas teisingas skubios pagalbos gydymas.

1. Sustabdykite hemostazę ir išvalykite žaizdas.Dėl kraujavimo žaizdų hemostazė turėtų būti nedelsiant atliekama.Galite naudoti suspaudimą ir hemostazę, švelniai paspausti žaizdą švaria marle ar nosine ir stengtis kiek įmanoma išlaikyti slėgį ir stabilumą, kad išvengtumėte per didelių pastangų, kad padidintumėte žaizdą.Po hemostazės žaizda turėtų būti išvalyta ir švelniai nuplaukite nešvarumus ir kraujo dėmes aplink žaizdą fiziologiniu fiziologiniu tirpalu ar vandeniu, kad sumažėtų infekcijos rizika.

2. Gydymas ledu ir šaltas kompresinis gydymas.Ankstyvosiomis dienomis po sužalojimo reikia atlikti ledą ar šaltus kompresus.Ledo tepimas gali sumažinti kraujagysles, sumažinti kraujavimą ir patinimą, tuo pačiu sumažinant skausmą.Galite naudoti ledo pakuotes arba šaldytą drėgną rankšluostį ledui.Atkreipkite dėmesį, kad per ilgai vengtumėte ledo, kad išvengtumėte nušalimo odos.

3. Pakelkite paveiktą galūnių paaukštinimo ciklą.Dėl apatinių galūnių sužalojimų paveikta galūnė turėtų būti pakelta, kad būtų skatinamas kraujotaka ir sumažinta patinimas.Galite naudoti pagalvę arba sulankstomą rankšluostį, kad pakeltumėte paveiktą galūnę, kad ji būtų aukštesnė nei širdies lygis.Keliaudami paveikta galūne, turėtumėte užtikrinti komfortą ir išvengti per daug tempimo ar suspaudimo.

4. Ištaisykite sužalojimą ir poslinkį.Dėl lūžių ar judesio pažeidimo sąnario dislokacijai reikia nedelsiant atlikti fiksuotą gydymą, kad būtų išvengta tolesnio sužeistų galūnių poslinkio.Norėdami palaikyti žaizdų stabilumą, galite naudoti tvarsčius, marlę ir kitus daiktus.Kai fiksuota, atkreipkite dėmesį į vidutinio sunkumo atsipalaidavimą, išvengdami per daug sandarumo, dėl kurio blokuojama kraujotaka.

5. Skausmo malšinimas ir stebėjimas.Avarinio gydymo metu, jei skausmas yra nepakeliamas, galite paimti tinkamą kiekį per daug vaistų nuo skausmo, kad palengvintumėte skausmą.Tačiau reikia pažymėti, kad vaistai nėra universalūs, ir yra šalutinis poveikis ir kontraindikacijos.Tuo pačiu metu turime atidžiai stebėti sužeistųjų sąlygų pokyčius, tokius kaip pablogėjęs skausmas, besiplečiantis patinimas ir nenormalus pojūtis ir kt., Turėtumėte laiku kreiptis į gydymą.

6. Venkite karštų kompresų ir masažo.Ankstyvoje traumos etape nenaudokite karštų kompresų ar masažo metodų, kad susidurtumėte su žaizdomis.Karštos kompresai gali padidinti kraujavimą ir patinimą, o masažas gali padidinti audinių pažeidimą ir skausmą.Laukdami sužalojimo stabilumo, imkitės reabilitacijos priemonių, tokių kaip karštos kompresai ar masažas, vadovaujant gydytojui.

7. Laiku nedraudokite.Avarinis mankštos traumos gydymas yra tik preliminarios priemonės.Todėl pasibaigus skubiam gydymui, turėtumėte kuo greičiau kreiptis į gydymąsi, kad galėtumėte kreiptis pagalbos į profesionalų gydytoją.Gydytojai suformuluos tinkamus gydymo planus, pagrįstus sužalojimais, kad padėtų pacientams kuo greičiau susigrąžinti sveikatą.

Gu Xiaoding pristatė, kad Reabilitacijos medicinos skyriaus departamentas turi tam tikrų pranašumų, susijusių su sporto sužalojimais.Tuo pačiu metu, kadangi terapija pasižymi ne narkotikų (arba labai mažomis vaistų dozėmis) ir ne -invaziniu gydymu, fizinės terapijos terapijos pranašumas yra labai akivaizdus.Kineziterapijos metodų naudojimas gali išspręsti daugybę problemų dėl ūminės mankštos žalos.Pvz.: Ultravioletinis gydymas gali gydyti odos įbrėžimus;Kineziterapija taip pat gali išspręsti daugybę lėtinių mankštos pažeidimų problemų.Pvz., Ultragarsinis gydymas, skirtas gydyti lėtinį minkštųjų audinių pažeidimą, pavyzdžiui, raumenų sausgyslę ir raiščius, ir užkirsti kelią minkštųjų audinių adhezijai; Variklio nervas ir raumenų jaudulys ir palengvina skausmą.

MLS Football Jersey