MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Įsiveržiant į aukštųjų technologijų įmonių verslo paslaptis, bausmė yra nubausta!

Tipiški „Qingdao“ 1 atvejai, parinkti didžiausiai prokuratorinei intelektinės nuosavybės apsaugai

„Qingdao Daily“/„Guanhai“ naujienos, balandžio 25 d. -Rinkti intelektinės nuosavybės atvejų atvejai, parinkti kaip svarbiausias prioritetinis atvejis.

„Qingdao Yunxian Material Technology Co., Ltd.“ (toliau, vadinama „Yunmou“) yra pagrindinė rinkoje išvardyta aukštųjų technologijų įmonė.Siekdama įveikti ne -kristalinių diržų medžiagų gamybos įrangos trūkumus ir trūkumus, įmonė truko 8 metus techninių tyrimų ir plėtros ir sėkmingai patobulintos pagrindinės įrangos, tokios kaip purškimo sunkvežimiai, kristalizacijos ir kristalų šlifavimo mechanizmai.

2016 m. Gegužės – liepos mėn „Yunmou“ darbuotojai užmezgė kontaktus, pritraukdami grynuosius pinigus ir didelę gerovės naudą, sukeltą, Meng Mou ir Jiang Moupeng.„Zhaomou“ įkūrė „New Material Co., Ltd.“ (toliau, vadinamą „Zhongxiang“), Zhejiang ir planuoja sukurti naują „Zhaomou II fazės“ gamybos liniją su nelegaliomis verslo paslaptimis.Galinėje dalyje „Yu Moukun“ ir „Jiang Moupeng“ pasirūpino, kad būtų užsakytos paslaptys įmonės vardu, o daugiau nei 10 operatorių iš „Yunmou“ sudarė tą patį naujo tipo ne -kristalų diržą kaip „Yunmou“ kompanija linija.Gamybos linija buvo paleista po 2 mėnesių bandymo operacijos, o išvesties produktai dar nebuvo patekę į rinką.

Po to, kai buvo nustatytas Pietvakarių politikos mokslų ir teisės universiteto teisminio vertinimo centras, techninė informacija, esanti purškiamų automobilių, krištolo ir krištolo prietaisų šlifavimo mechanizmuose, susijusiuose su „Yun“ atveju, nebuvo viešas.Palyginti su nešiojamųjų kompiuterių kompiuteriais, elektroniniai įrodymų brėžiniai, ištraukti iš mobiliojo telefono, techninė informacija, esanti ON -Site konfiskavime, lyginama su 33 tankiu bendrovės propagavimo informacijaĮvertinus Pekino „Liancheng Assets Everation Co., Ltd.“ vertę, techninių slaptų tyrimų ir plėtros išlaidos buvo įvertintos 4,07 mln. RMB, o „Yunnan“ licencijos mokestis prarado 19,53 mln. RMB.

[Prokuratorių organų atlikimas]

2017 m. Birželio 2 d., Pranešęs apie bylą, Qingdao viešojo saugumo biuro (toliau nurodytas kaip Jimo viešojo saugumo skyriaus) teisių narys iš Chingdao miesto viešojo saugumo biuro Shandongo provincijoje pranešė apie verslo pažeidimų atvejį, kai buvo pažeista verslo pažeidimų atvejis, kai buvo pažeistų verslo pažeidimų atvejis, kai buvo pažeistų verslo pažeidimų atvejis. Verslo pažeidimų atvejis yra pažeidimų dėl verslo pažeidimų atvejis. Slapta byla. Atitinkamai 2020 m. Balandžio mėn.Čingdao Jimo apygardos Liaudies prokuratūra (toliau – Jimo rajono prokuratūra) buvo pakviestas aptarti su visuomenės saugumo organais tokiais klausimais kaip verslo paslaptys ir nuostolių kiekis.Šiuo atveju įtariamieji buvo pastatyti pavogus verslo paslaptis, tačiau pagaminti produktai dar nebuvo įtraukti į rinką.Tuo pat metu, reaguodamas į situaciją, kai teisinis pažeidžiančios įmonės atstovas atsisakė pripažinti kaltę, vadovavo visuomenės saugumo organams papildyti įrodymų medžiagą ir išsamiai fiksuotus įrodymus.

2017 m. Rugsėjo 30 d., 2021 m. Gegužės 28 d., Jimo apygardos prokuratūra patvirtino Jiang Moupeng, Zhang Mouwei ir Fang Moujun areštą pagal įstatymus.

Nuo 2017 m. Lapkričio mėn. Iki 2021 m. Rugpjūčio mėn. Jimo viešojo saugumo skyrius iš eilės perkeltas į Jimo rajono prokurorą peržiūrėti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn kartu su Jiang Moupeng, Yu Mou, Zhang Mouwei, Meng Mou, Yu Moukun ir Fang Moujun.Prokuratoriaus organai sutelkia dėmesį į šias užduotis: pirma, atlikti papildomus tyrimus ir konsoliduoti įrodymų sistemą.Visų pirma, išsamiai peržiūrėkite bylą ir gilinkite į jį už jo.Iš pradžių visuomenės saugumo organai ištyrė tik Yun Moupeng, Yu Mou ir Zhaomou, bendrovės darbuotojus, darbuotojus.Po peržiūros Yunmou, Meng Mou, Zhaomou ir jo tikrojo kontrolieriaus Fang Moujun bei vykdomojo Yu Moukuno technikai buvo įtariami nusikaltimais, o paskui pateikė rašytinius tyrimus viešojo saugumo organams.Antra, atlikite savarankiško planavimo tyrimus ir baudžiamojo persekiojimo skyrius.Visuomenės saugumo organai perdavė bylą kaip gamtos asmenų nusikaltimą peržiūrai ir baudžiamojon atsakomybėn. Palūkanų organizacijos, o po to pridėjo skyriaus nusikaltimą pagal įstatymus.Antrasis yra tiksliai nustatyti dešiniojo turėtojo nuostolius ir nustatyti nusikaltimo kiekį.Šiuo atveju „Zhaomou“ neteisėtai įgijo „Yunmo“ įmonės verslo paslaptis ir sėkmingai sukūrė tą pačią gamybos liniją kaip ir „Yunmou“ įmonė.Atsižvelgiant į tai, kad verslo paslaptys nebuvo žinomos visuomenei dėl nusikalstamų veikų, o verslo paslapčių vertė nėra visiškai prarasta, nepatartina nustatyti nuostolių, susijusių su MTTP verslo sąnaudomis, verslo kainos verslo kainos paslaptys.Po išsamių tyrimų ir sprendimo nuostolių šioje byloje galutinai nustatė slaptas verslo leidimas.Po įvertinimo verslo paslapčių kaina buvo 19,53 RMB.Trečiasis yra pagerinti konfidencialumo priemones ir sustiprinti verslo paslapčių apsaugą.Bendrovės siūloma techninė informacija kelia susirūpinimą dėl nuotėkio rizikos rizikos baudžiamojoje byloje. ieškinys pasirašyti konfidencialumo susitarimą;Ketvirtasis yra pasiūlymas priversti prokuratorines medžiagas išsamiai sustiprinti išsamią intelektinės nuosavybės teisių teisminę apsaugą.Prokuratoriniai organai du kartus lankėsi tyrimuose ir pristatė prokuroro patarimus teisių įmonei skatinti intelektinės nuosavybės apsaugos institucinę užsikimšimą.Tuo pačiu metu prokuratoriai organai reguliariai eina į įmonę, kad galėtų vesti teisės paskaitas, skatinti įmonių atitikties valdymą ir pasiekti gerų socialinio valdymo rezultatų.

Nuo 2018 m. Birželio mėn. Iki 2021 m. Lapkričio mėn. Jimo rajono prokuratūra atnešė atsakovą Jiang Moupeng, Yu Mou, Meng Mou, Zhang Mouwei, Fang Moujun, Yu Moukun ir atsakovo padalinį Zhao Mou su nusikalstamomis verslo paslapčių nusikaltimais.Nuo 2018 m. Lapkričio mėn. Iki 2022 m. Gruodžio mėn. Qingdao liaudies teismas priėmė prokuroro prokuratūros nuomonę ir bausmių pasiūlymus ir nuteisė kaltinamąjį atsakovo padaliniui Zhaomou bendrovei 3 mln. Jiang Moupeng ir Zhang Mouwei svyravo nuo trejų iki penkerių metų kalėjimo ir skyrė baudą RMB 1 mln. Iki dviejų milijonų juanių;Kai kurie kaltinamieji nepriėmė pirmosios instancijos sprendimo apeliacijos.

【Tipinė reikšmė】

Baudžiamasis persekiojimas ir baudžiamųjų nusikaltėlių bei nusikaltimų nusikaltimai už komercinių paslapčių nusikaltimus pagal įstatymus.Procuratoriai organai išsamiai naudoja svarbius sunkius atvejus klausydamiesi nuomonių ir papildyti savo tyrimus, kad įgyvendintų tyrimų, priežiūros ir bendradarbiavimo mechanizmą ir konsoliduotų įrodymų sistemą.Nors prokuratoriniai organai pateikė baudžiamąjį persekiojimą prieš dešiniojo turėtojo „vidinį vaiduoklį“, jie ir toliau ėmėsi išsamių tyrimų, sėkmingai patraukė baudžiamojon atsakomybėn už verslo slaptus nusikaltimus ir pridėjo nusikaltimus pagal įstatymus.Prokuratoriniai organai reikalauja kovoti su visa nusikaltimo grandine pažeidus verslo paslaptis, iš paskos -pagrindinius pasiuntinius į viliavimo kontaktus, pavogtas technines paslaptis, kurios visos buvo teisinės sankcijos.

Dešinio laikiklio nuostolių taikymo skaičiavimo metodas nustato konkrečią sumą.Teisminėse praktikose aplinkybės, pažeidžiančios slaptus verslo nusikaltimus, yra sudėtingesnės.Procuratoriai organai atliko atlikdami išsamius tyrimus ir sprendimus, kad išsamiai apžvelgtų, ar byloje susijusios komercinės paslaptys yra žinomos dėl visuomenės žinių apie visuomenę dėl nusikalstamų veiksmų, ar „Purger“ pavogtos komercinės paslaptys yra gaminamos, ar yra gaminamos, ar yra gaminama, ar yra gaminami pažeidėjams Produktas patenka į rinką ir ar yra pardavimo suma ir tt tiksliai nustatykite nusikaltimo kiekį.

Išsamiai įvertinkite „antrojo nutekėjimo“ verslo paslapčių rizikos tašką baudžiamojo proceso procese ir sustiprinkite visą konfidencialių įrodymų apsaugos procesą.Verslo paslapčių pažeidimų atveju dešinysis turėtojas dažnai nerimauja, kad baudžiamojo proceso metu įvyks „antriniai nutekėjimai“.Kai prokuratoriniai organai nagrinėja tokio tipo atvejus, reaguodami į konkrečią situaciją, jie visiškai klausosi įmonių nuomonės, išsamiai išsiaiškina nuotėkio rizikos taškus baudžiamojo proceso procese ir tikslingai suformuluoja apsaugos priemones nutekėjo į verslo paslaptis, susijusias su žemėje, ir teikia įmonėms tikslias teisines paslaugas.(„Qingdao Daily“/Guanhai žurnalistas Dai Qian korespondentas Bai Shuwen Li Weidong)

MLS Football Jersey