MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Kinijos švietimo naujienos (reporteris Lin Huanxin)Neseniai Švietimo ministerija surengė 2024 m. Švietimo priežiūros ir priežiūros diegimo susitikimą bei privalomą švietimo aukštos kokybės subalansuotos plėtros priežiūros ir vertinimo darbo skatinimo susitikimą Nankinge, Jiangsu.Susitikime dalyvavo Švietimo ministerijos narys, Ministro pavaduotojas ir Švietimo ministerijos valdytojas Wang Jiayi ir pasakė kalbą.
Susitikime atkreiptas dėmesys į tai, kad 2023 m. Švietimo priežiūros frontas labai daug dėmesio skyrė centriniam darbui ir vaidino svarbų vaidmenį išpopuliarinant įtraukimo populiarumą ikimokyklinio ugdymo srityje, aukštos kokybės ir subalansuoto privalomo ugdymo plėtros, „dvigubo mažinimo“. „Ir„ ne mažiau kaip “mokytojų darbo užmokestis.Sutelkdami dėmesį į švietimo ir mokymo reformą, stiprinant partijos lyderystę ir Lide Shi žmones, skatinant išsamų studentų vystymą Švietimo kokybė ir tarpusavio skirtumų mažinimas ir kt. Didelė atsakomybė už eskorto švietimą ir plėtrą padarė teigiamą pažangą.
Susitikime pabrėžiama, kad 2024 m. Reikėtų naudoti kaip „reformų metus“, dar labiau optimizuodami ir koreguojant ikimokyklinio ugdymo, privalomo ugdymo ir vidurinio ugdymo priežiūrą ir vertinimą, pagilina aukštojo mokslo vertinimo stebėjimo reformą ir inovacijas Švietimo vertinimas ir stengiasi būti reformos metais.Būtina tiksliai suvokti svarbiausius privalomo ugdymo aukštos kokybės ir subalansuoto vystymosi priežiūros ir įvertinimo taškus, greitai peržiūrėti ir patobulinti nacionalinę priežiūros ir vertinimo bei identifikavimo darbo procedūras, nukreipti vietoves, kad būtų nukreiptas privalomo ugdymo dėmesys į privalomo ugdymo dėmesį į Konotacijos kūrimas ir kokybės gerinimas bei efektyviai sustiprina masių gavimo jausmą.
Susitikime paskelbtas aukštos kokybės ir subalansuotų vystymosi apskričių (miestų, rajonų) sąrašas, įskaitant 56 2023 privalomą išsilavinimą Futiano rajone, Šenzene.Susitikime aštuonių vietų, universitetų ir vertinimo agentūrų atstovai pristatė tipinę švietimo priežiūros, vertinimo stebėsenos ir informatyvos priežiūros patirtį.Susitikime dalyvavo atsakingi Atitinkamų departamentų ir Švietimo ministerijos bičiulių, atsakingų provincijos švietimo administracinių skyrių ir planavimo miesto ir švietimo priežiūros institucijų atsakingi bendraminčiai.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey