MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

2013 m. Fudano universiteto baigimo ceremonija.(„Xinhua“ naujienų agentūros reporteris Chen Fei/Nuotrauka) (informacijos nuotrauka)

 Redaktorius

 Šie metai yra 5 -osios švietimo planavimo metmenų paskelbimo ir įgyvendinimo metinės. Tai taip pat yra metai, kai baigiasi „dvyliktojo penkių metų plano“ pabaiga.Per pastaruosius penkerius metus, ypač nuo 18 -ojo Kinijos komunistų partijos nacionalinio kongreso, švietimo reforma ir plėtra padarė džiaugsmingus naujus laimėjimus.Tai gali įrodyti aštuonios švietimo ministerijos konferencijos per pastarąjį mėnesio pusę.

 Švietimas yra xing, tada Guo Xing.Jis yra susietas su nacionalinėmis žaidynėmis ir jungiamas žmonių pragyvenimo šaltinis.Edukacinio planavimo plano projektas žingsnis po žingsnio vyks į realybę.Kokia galia per pastaruosius 5 metus paskatino išsilavinimą?„Kinijos švietimo“ redakcinis departamentas planavo specialių projektų grupę, kuri peržiūrėtų šiuos penkerius metus iš penkių prioritetinių plėtros dimensijų, žmonių švietimo, reformų ir inovacijų, skatinančių sąžiningumą ir kokybės gerinimą. Švietimo planavimo metmenys.Mes atkuriame šių 5 metų žmones ir dalykus ir atkuriame šio reformos ir vystymosi laikotarpio istoriją. Pagrindinis išsilavinimas iš esmės suvokti švietimą.

 2015 m. Kovo 16 d., 19 val., „CCTV News“ transliacijoje, vyresnysis prezidento lyderis susitiko su Didžiosios Liaudies salės prezidentu susitikti su Harvardo universiteto Dru Gilpingo Fosterio prezidentu.

 ”Kinija visada ėmėsi švietimo į strateginę prioritetinės plėtros poziciją.”

 Dviejų nacionalinių nacionalinių sesijų metu „Švietimo prioriteto plėtra“, kuri daugelį metų nepakito „Vyriausybės darbo ataskaitoje“, sesijose, dingo.

 Šiuo metu ši iš pažiūros neįprasta diplomatinė proga privertė daugelį žmonių išgirsti kabančių akmenų garsą.

 „Prioritetinė plėtra“ yra 20 geriausių 2020 m. Kinijos vyriausybės paskelbtų 2020 m. Švietimo planavimo metmenų darbo politika.Per pastaruosius penkerius metus, ypač nuo 18 -ojo Kinijos komunistų partijos nacionalinio kongreso, nuo centrinės iki vietos valdžios, nuo vyriausybės iki žmonių, nuo visos visuomenės iki švietimo sistemos, šie keturi žodžiai yra tarsi arklio galių varikliai , kuris lėmė didelių galių išsilavinimą ir atvėrė ateičiai.

 Tikras požiūris į „nesvarbu, koks vargšas negali būti išsilavinęs“

 Šūkis, turintis įtakos erai, yra vaikščiojimas nuo sienos, įeina į mokyklą, įeina į mokymo vietą ir įeina į klasę …

 2013 m. Rugsėjo 25 d. Aukščiausiasis lyderis pasakė kalbą per pirmąsias JT „Education First“ pasaulinės iniciatyvos veiksmus.

 „Kinija tvirtai įgyvendins mokslo, Vaikas mėgaujasi galimybe išsilavinti.

 Tai ne tik jo iškilminga priesaika pasaulio galvai, bet ir jo švietimo įžadai, kad jis nepamiršta savo pirminio ketinimo.

 Devintajame ir dešimtajame dešimtmečiuose, Ningde, Fujian.Kai Aukščiausiasis lyderis buvo Vietos partijos komiteto sekretorius, Rytų Fujianas vis dar buvo prastas. ir kiti sąnaudos.Tačiau aukščiausias lyderis atrodė toliau: „mokytis, norėti leisti laiką, norėti išleisti energiją ir būti pasirengęs užsidirbti pinigų“.

 Senovės senovės žmonės „patarė ir įtikino mokytis – šalies įkūrimo pagrindą;Išplėskite istorijos slinkties nuo to, ką sakė Mencius, „auklėti pasaulio talentus ir mokyti“ iki „pratarmės mokymo“, nuo „oficialaus mokslo ir privataus mokslo“ iki „devynių metų savanoriško išsilavinimo“, „pakartotinio švietimo ir švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio švietimo ir pakartotinio mokymo ir Didžiuojasi „dvasiniai genai Gilioji etiketė yra Kinijos tautos kraujyje.

 ”Aš aiškiai atsimenu, kad kai pirmą kartą atvykau čia į pradinės mokyklos viltį, tai buvo žiemos pabaiga ir ankstyvas pavasaris. Niekada nemaniau, kad pirmoji projekto sėkla buvo sušalusioje dirvožemyje Dabie gelmėje. Kalnas.

 2014 m. Ankstyvą žiemą, 25 -osios mokyklos įsteigimo Jinzhai mieste, Anhui provincijoje, metinės, pagrindinis Chen Dewu iš Zhongnanhai gavo laišką, pasirašė Li Keqiang.Tai buvo praeitis.1990 m. Pavasarį ir pavasarį Li Keqiangas, tuometinis komunistų jaunimo lygos centrinio sekretoriato sekretorius, vedė partiją į Jinzhai žengti į vietą pirmajai tikėtinai pradinei mokyklai.

 ”Tiek daug metų, jūs ir toliau praktikavote paprastą idealą: leiskite kiekvienam vaikui prarasti klasę dėl skurdo. Tai taip pat yra vyriausybės atsakomybė, o mūsų pastangos yra tos pačios.”

 Vaikščiojant kaime, ant sienos barjero, jis gali būti matomas šūkiui, kuris kadaise šepečiu raudonais dažais.

 Šis paprastas šūkis skambėjo į šiaurę ir pietus nuo vakarinio Sniego aukštumų iki rytinės salos žvejybos kaimo, nuo Pietvakarių pasienio nacionalinės mokyklos mokyklos iki šiauriausio Arkties kaimo, nuo universiteto miestelio, esančio Gobi dykumoje iki Chongshan Lingling mokymo taško. Šis žodis yra daugiausia visos „Huaxia Nation“ konvencijų iš švietimo.

 Įėję į naująjį tūkstantmetį, žmonės apžiūrėjo ir matė istorinę etiketę per atstumą -atrodė, kad arčiau savęs.

 Dviejų 2010 m. Sesijų metu, tuometinis valstybės tarybos narys, mainais su Henano pulko atstovais, sakė: „Siekdamas modernizacijos, švietimas turi būti pažengęs į priekį, o švietimas turi būti pasirengęs modernizavimui. Prioritetinei plėtrai ir reformai ir inovacijos yra švietimo garantija.

 Šių metų liepą švietimo planavimo metmenys buvo paskelbti ir įgyvendinti nacionaliniame dėmesyje, kuris buvo „šimtmečio veiksmas“ naujajame Tūkstantmečio Kinijos švietime.Tai ne tik atkreipė dėmesį į Kinijos švietimo vystymosi kryptį per ateinančius 10 metų ir toliau nustatė strateginę švietimo prioriteto vystymosi poziciją su nacionaline valia, bet ir leido „Huaxia“ žmonėms pasigailėti pirminio švietimo ketinimo.

 Per mažiau nei tris mėnesius nuo švietimo planavimo metmenų Valstybės taryba suskaidė užduotį, nustatytą pagal 190 m. Šaltiniai ir socialinė apsauga bei Mokslo ir technologijos ministerija.Remiantis užduočių padalinio skyriumi, atitinkami departamentai ne tik moksliškai padalina darbą, atlieka savo pareigas, bet ir koordinuoja bendradarbiavimą bei dirba kartu.

 Po 10 metų Švietimo skyriaus vadovo Cheng Yi padarė įspūdį 2010 m. Vykusioje aukšto lygio švietimo darbo konferencijoje.Posėdyje Zhang Baoshun, tuometinis Anhui provincijos partijos komiteto sekretorius, vis dar prisiminė Cheng Yi: švietimo indėlis turi sudaryti dideles sąskaitas, gyvas sąskaitas ir ilgalaikes sąskaitas. .

 Po penkerių metų švietimo ekologija buvo atnaujinta.„Švietimo sekretorius“ ir „švietimo meras“, atsirandantis iš įvairių vietų ir „vieno rankų darbo projekto“, švietimo visoje šalyje pavertė „politinio pasirodymo projektu“ vyriausybės prioritetiniam vystymuisi, ir jis tapo „laimės projektu“. paprastų žmonių.

 Sprendimo priėmimo lygis yra „sąmokslas“, o visų lygių vyriausybės yra „sąmokslas“.

 Ištraukite fotoaparatą į kaimo mokyklos žaidimų aikštelę Guoyango grafystėje, Luzhou mieste, Anhui provincijoje prieš 5 metus.Ant kilimo ir tūpimo tako, keli seni kapai atrodė gana akį.Daugiausia dėmesio skiriant kapo perkėlimui, direktorius sunkiai dirbo, tačiau visų partijų derybos buvo nesėkmingos.

 Šiandien šie kapai yra įtraukti į tai, kad „problemos, kurios egzistavo pirminėse ir vidurinėse mokyklose, pirminėse ir vidurinėse mokyklose, kurios buvo išspręstos miestelių ir biurų, nebuvo išspręstos“. Vyriausybės bus nustatyta, kad ji bus nekvalifikuota.Remiantis dideliu miesto partijos komiteto sekretoriaus ir mero dėmesiu, problema, kuri daugelį metų vargino mokyklą, pagaliau buvo išspręsta.

 „Švietimo prioriteto vystymasis“, kuris dažnai minimas dokumentuose, ataskaitoje ir kalbose taip pat buvo pertvarkytas iš „pasyvaus balso“ į „aktyvų balsą“.Šūkis „Nesvarbu, koks sunkus gali būti, nesvarbu, koks vargšas negalite šviesti“, eina nuo sienos, įeina į mokyklą, įeina į mokymo vietą ir įeina į klasę …

 4%amžiaus atsakymas

 Konsoliduokite 4%ne tik „atvirojo kodo vandenį“, bet ir pakartotinai suplanuokite griovio dizainą ir vandens pasiskirstymą, kad „gyvojo vandens šaltinis“ galėtų tekėti į labiausiai sausą žemę

 Šurmuliuojančiame į vakarus nuo vakarų nuo Pekino į vakarus čia įsikūręs švietimo ministerijos biurų pastatas.Tai yra viena iš nedaugelio vyriausybinių agentūrų, pavadintų „Digital“ vardu.Misija yra paskatinta skatinti nacionalinį tikslą skatinti nacionalines fiskalinio švietimo išlaidas, kad 2012 m. Iš viso būtų pasiekta 4%viso BVP. .Palyginti su „dosnia“ geležinkelio tranzito ir didelio greičio geležinkelių investicinėmis skalėmis, per 10 metų naujojo amžiaus nacionalinių fiskalinių švietimo išlaidų dalis

 4%yra būtini atsakymai prieš švietimo plėtrą Kinijoje.

 4%, taip arti, kol kas.2,46%1993 m., 2,82%2005 m., 3,01%2006 m., 3,93%2011 m. … Švietimo istorijoje pastaraisiais metais nė viena kreivė negali būti populiaresnė nei finansinio švietimo dalis BVP.

 Shen Shuan, kuris vis dar užsiima Beihango miestelyje, jau pilna sidabrinių plaukų. „.Per 10 CPPCC narių metų jis pasiūlė 9 metų pasiūlymą -finansinio švietimo finansavimą siekti 4%BVP.

 4%yra ne tik skaitmeninis indėlio rodiklis. .Žvelgiant iš šios perspektyvos, 4%tikslas gali būti parašytas kaip istorinė knyga.

 4%!2012 m. Buvo galutinai įgyvendintas „švietimo išlaidų išlaidos sudarė 4%BVP“ švietimo pramonėje 20 metų.Šiais metais planuojama, kad centrinės finansinio švietimo išlaidos bus 378,1 milijardo juanių, vietinio biudžeto švietimo išlaidos buvo 1780 milijardų juanių, o bendros išlaidos viršytų 2 trilijonus juanių.

 Po įgyvendinimo, kaip sunku -įveikti „4%“?Švietimo bendruomenės žmonės galvoja apie tai, kaip valdyti lėšas, kad būtų išvengta nacionalinės jėgos trūkumo; Sniege siųskite daugiau medžio anglies.

 Jei fiskalinio švietimo finansavimas yra metaforizuojamas į rezervuarą, švietimo fondų valdymas turi ir toliau drėkinti viduje, kad būtų užtikrinta, jog „minimali vandens lygio linija“ yra 4%, ir tuo pačiu reikia pakartoti planą. griovio dizainas ir vandens pasiskirstymas.4%konsolidavimas turi būti ne tik „atvirojo kodo vanduo“, bet ir pakartotinai suplanuoti griovio kanalo projektavimą ir vandens pasiskirstymą, kad „šaltinis gyvas vanduo“ galėtų tekėti į labiausiai sausą žemę.

 Nuo „prioritetinės plėtros“ iki „sąžiningo vystymosi ir kokybės gerinimo skatinimo“, tai yra logiška problema, kurią reikia įrodyti išminties.

 Istorinis pokytis nuo „pirmojo“ į „puikų“

 Aukšta kokybė ir pusiausvyra yra dvi skirtingi švietimo prioriteto vystymosi matmenys, tačiau jie yra tie patys namai

 „Švietimas yra prioritetas“, žodis yra karoliukais, o garsas pritrenktas.Tarp švietimo gyventojų šešių charakterių akcentas dabar yra nuo „pirmojo“ iki „tavęs“.

 Per pastaruosius penkerius metus vyriausybės darbo, teikiančio švietimą, raktiniai žodžiai yra nuo „prioritetinės plėtros“ iki „prioritetinės plėtros, sąžiningo vystymosi“ iki „sąžiningo vystymosi ir kokybės gerinimo skatinimo“.Kiekvienos frazės pokyčiai lemia švietimo ir greito šuolio pokyčius.

 Remiantis švietimo planavimo plano planu, švietimo prioriteto plėtra nėra paprastas skaičiaus išplėtimas, o prielaida, kaip pagerinti kokybę.Aukšta kokybė ir pusiausvyra yra dvi skirtingi švietimo prioriteto matavimo dimensijos, tačiau jie yra ta pati paskirties vieta.

 Vieną 2013 m. Dieną 2013 m., Dviejų „Banren Township Banren“ pradinės mokyklos Luodian County, „Qiannan Budi“ autonominėje prefektūroje, Guizhou provincijoje, kiekvienas studentas buvo didelis bulvių plyšių, sojų daigų ir čili keptos mėsos. Pilis.”Vaikas klasėje yra rožinis kiekvieną dieną, ir mes atrodome laimingi kaip mokytojas!”

 Nuo naujos egzaminų registracijos sistemos reformos pradžios iki talentų mokymo modelio reformos, pradedant gerinant miestų privalomo ugdymo išimtį, tai yra netoli mokyklos iki pagrindinių mokyklų sąlygų, skirtų pagrindinėms mokykloms, einantiems skurdžiams skurdžiams Teritorijos, pradedant šiuolaikinės profesinio mokymo sistemos kūrimu, baigiant šiuolaikinių universitetų sistemų kūrimo stiprinimu, pradedant švietimo priežiūros reformos gilinimu ir baigiant švietimo supaprastinto administravimo skatinimu … Kinijos švietimo skeletas yra pakeliamas šio plaktuko garso reformos. Priemonės.

 Nuo vidutinių studentų išlaidų gerinimo iki mokytojų gydymo gerinimo, pradedant pradinių ir vidurinių mokyklų pastatų taisymu ir baigiant pažangių mokymo įstaigų konfigūracija, didelė vyriausybės investicija tyliai keičia Kinijos švietimo atsiradimą.Prekės ženklo naujojo mokyklos pastatas, karšti priešpiečiai, šiltas šildymas, lako žaliųjų teismai, kiekvienas Kinijos švietimo žingsnis kinų švietimo srityje yra paslėptas šiose, atrodytų, nereikšmingose ​​detalėse.Būtent ši detalė giliai pavaizduoja didžiulį „Švietimo prioriteto vystymosi“ paveikslą.

 Iššokdama švietimą ir žvelgdamas į švietimą.

 Šių metų vyriausybės darbo ataskaitoje premjeras Li Keqiangas paminėjo naują pramonės plėtros koncepciją: „Pagaminta Kinijoje 2025“.Šiandien „Pramonės 4.0“ koncepcija veda naująjį pramonės revoliucijos turą visame pasaulyje, „pakartotinio industrizacijos pertvarkos banga“ suteikė galimybę Kinijos „kreivės aplenkimo“ galimybei gauti vidinius kelius. , taip pat būtina naudoti kreivę ir labai lanksčius vairavimo įgūdžius.

 Vairuotojas, nustatykite likimą.

 „Pagaminta Kinijoje 2025“ reikalauja „Kinijos intelektualioji gamyba 2025“.Kinijos įgūdžių darbuotojai sudaro tik 19%darbuotojų, o aukštųjų kvalifikuotų talentų skaičius yra mažesnis nei 5%.Kritiniame pertvarkos ir atnaujinimo laikotarpiu nuo „žemos gamybos“ į „boutique Manufacturing“ Kinijos novatoriškų talentų poreikis yra stipresnis nei bet kada.

 Kitos vandenyno pusės pavyzdys yra gera nuoroda.Dėl 1929 m. Didžiosios depresijos dėl griežto darbo daugiau žmonių pasirinko gauti aukštąjį išsilavinimą, kad padidintų jų konkurencingumą.Po dešimties metų amerikiečių paauglių vidurinės mokyklos baigimo procentas padidėjo nuo 30%iki 50%. ir IBM.Per ateinančius dešimtmečius jie tapo JAV stuburu, kad peršoktų į pasaulio super galią.

 Dešimt metų medžių, šimtas metų medis.Tai tik dešimt metų nuo „Pagaminta Kinijoje 2025“.

 Kitoje monetos pusėje, „Pagaminta 2025 m. Kinijoje“ ne tik suteikė Kinijai galimybę aplenkti Kinijos kreivę, bet ir suteikė galimybę šviesti kreivę, aplenkančią Kinijoje.

 Kaip ir „Ford“ filmų linijos į tradicinį sraigto tipo, standartizuotą mokymą klasėje, dinamiška, maža partija ir individualizuota „Industry 4.0“ gamybos proceso gamyba taip pat iš naujo apibrėžia aukščiau esančių intelektualinių tiekėjų švietimo formą.„Pramonė 4.0“ išplėšė ribas tarp dizainerio ir gamintojo, o tarpdisciplininių sugebėjimų gebėjimai tapo „pramonės 4.0“ eros talentų savybėmis.Kiekvienas prodiuseris taps produkto formos dizaineriu ir kūrėju, taigi net priekinių linijų gamintojams reikia įsisavinti turtingas produkto žinias.

 Tai ne šiek tiek pasikeičia Kinijos švietime, bet tai bus konceptualioji chirurgija.Tiesą sakant, žmonės kvepėjo kai kuriais skoniais: „Moodycles“, kurie sulaužo kreidą ir lentą, ir „Silicio slėnio inkubatoriaus“ „Silicio slėnio inkubatoriaus“ žinių naujovės, pagrįstos „Silicon Valley“ inkubatoriumi, remiantis Universiteto klasterio sritimi kaip pagrindinį variklį, ir profesionalas Švietimo mainų tiltas …

 Pokyčiai niekada nesustojo.

MLS Football Jersey