MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

00:30
Liu Tao korespondentas Jin Kang Chongjuan
Balandžio 18 d. Žurnalistas sužinojo iš „Rizhao 2024“ Kinijos sporto laisvalaikio konferencijos ir sporto turizmo sezono spaudos konferencijos, kad Rizhao 2024 Kinijos sporto laisvalaikio konferencijos ir sporto turizmo sezonas vyks Rizhao mieste, Shandong provincijoje nuo 2024 m. Birželio mėn. Gegužės 9 d.
Nuotraukoje pavaizduota Kinijos sporto laisvalaikio konferencijos ir sporto turizmo sezono spaudos konferencijos vieta.Fotografavo Jinkangas
Spaudos konferencijoje Rizhao savivaldybės partijos komiteto sekretoriaus pavaduotojas Wangas Fengas teigė, kad pastaraisiais metais „Rizhao City“ tvirtina, kad sukurtų šiuolaikinių pajūrio sporto miestų tikslą, laikosi „Saixing City“, naudingas žmonėms, kad jie būtų naudingi žmonėms ir žmonėms naudinga žmonėms ir Padidinkite „Sports+“ straipsnį.Sporto vartojimo šioje konferencijoje tema yra puiki, „Shanhai Linkage“ pasižymi skiriamosiomis savybėmis, palaikomieji renginiai yra spalvingi, o sporto kelionių konotacija yra ne tik puikus renginys sporto renginiams, bet ir laisvalaikio turizmo šventei.„Rizhao“ skirs nuostabią ir nepamirštamą sporto turizmo ceremoniją su pirmosios klasės aplinka, pirmosios klasės patalpomis ir pirmosios klasės paslaugomis.Nuoširdžiai pakvieskite visus visuomenės sektorius dalyvauti, pagilinti mainus, pasidalyti galimybėmis, pajusti unikalų svetingumo žavesį Shandong, gyvybingoje saulės spinduliuose ir dirbti kartu, kad sukurtų gražią „draugiško, bendradarbiavimo ir Win -Win“ ateitį.
Nuotraukoje pavaizduotas „Rizhao“ jūros pakrantės vaizdas.Daina Nian Sheng nuotrauka
Pasak „Shandong“ provincijos sporto biuro, šiais metais, Šandongo provincijos sporto biuro, Šandongo provincijos, naujovių pirmojo „Shandong“ lauko sporto ir laisvalaikio turizmo sezono naujoves Zhang Shouchen. .Dabartinis Kinijos sporto ir laisvalaikio konferencijos ir sporto turizmo sezonas yra sporto laisvalaikio ir sporto turizmo prekės ženklo veikla, kurią vykdo „Rizhao City“.Konferenciją pasinaudos proga sukurti daugiau butikų sporto ir turizmo vietų ir pagreitins lauko sporto pramonės plėtrą Shandongo provincijoje.
Yuanas Hena, partijos komiteto ir disciplinos patikrinimo komisijos narys Kinijos sporto laikraščių „CO., Ltd.“ ir Kinijos garsenybių žvejybos klubo pirmininko pavaduotojas, savo kalboje teigė, kad ši konferencija yra penkerių metų iš eilės bendradarbiavimo tarp bendradarbiavimo tarp bendradarbiavimo tarp bendradarbiavimo tarp. Kinijos sporto laikraščių būstinė ir Rizhao miestas. patirti sporto ir laisvalaikio laimę.
Pranešama, kad „Rizhao 2024“ Kinijos sporto ir laisvalaikio konferencijų ir sporto turizmo sezonas su „Naujų sporto kelionių ir naujojo vartojimo“ tema sujungė keturias „konkurso“ skyrius „Susitikimas“, „Paroda“, „Kelionė“, „Kelionė“, „Kelionė“. Aukštos kokybės vystymasis su sporto turizmo pramone.Tuo laikotarpiu gerai žinomi pramonės ekspertai bus pakviesti aiškinti atitinkamą pramonės politiką ir pokyčius, susijusius su laisvalaikiu lauke, sporto turizmu, sporto vartojimu ir kitomis sritimis.Tuo metu bus surengta nacionalinių sporto ir laisvalaikio temų darbų rekomendacija, bus išleista sporto laisvalaikio miesto indeksas ir bus pasirašyta keletas pagrindinių sporto projektų.
Paveikslėlyje pavaizduotas važiavimas žaliuoju Rizhao kalno ir jūros keliu.Li Yutao nuotrauka
Konferencija yra paremta „Sporto rutuliais“.Shandongo provincijos sporto biuras išleis 2024 m. „Lauko sporto sezono“ logotipą ir pagrindinę viziją bei išleis „Four Seasons“ Šandongo provincijos žemėlapį ir „Sėkmės Shandong Jianyou Qilu“ už „Sekite žaidimus“ ir laikykitės Shandongo provincijos sporto turizmo. Darbo mokymo kursas.„Rizhao City“ taip pat reklamuos kultūros ir sporto turizmo išteklius atidarymo ceremonijoje ir surengs „Rizhao“ sporto plėtros pasiekimų ir „Rizhao“ kultūros turizmo nuotraukų parodos plėtrą.Balandžio iki birželio mėn. Turizmo sezono metu „Rizhao City“ rems 63 renginius, įskaitant 26 nacionalinius ir 16 provincijų lygių.
Suprantama, kad pastaraisiais metais „Rizhao“ inovacijos sukūrė „stadioną yra pramogos, varžybos yra turizmo“ sporto turizmo vartojimo scenarijai ir nuolat gilina fizinių kelionių integraciją.Sutelkdami dėmesį į „Kelionės su renginiu“, šiais metais vyks daugiau nei 60 nacionalinių sporto renginių. nori išvykti ir norėti ateiti “.Tai ir toliau vyks mados ir sporto vartojimo sezonas, skatins sporto renginius, kad patektų į vaizdines vietas, rajonus ir verslo rajonus, sukurtų būdingus vartojimo scenarijus ir reklamuos „rezervato“ turizmą su renginio „eismu“ ir skatinamas ir skatinamas „Extrour“ renginio srautas ir skatinamas ir skatinamas renginio „eismas“ ir skatinamas ir skatinamas renginio „eismas“ ir skatinamas. „papildomas“ vartojimas.
Be to, spaudos konferencijoje Wulian County, Rizhao City, taip pat pristatė „sporto+turizmo“ pramonės plėtrą.Pastaraisiais metais apskritis reikalavo pasilenkti į įvykio vietą ir Yishaną vykdyti konkursą.Aštuntasis „Tai Chi“ kvietimas Kinijos Wulian turnyras vyks nuo 2024 m. Gegužės 9–11 d. Jis surengė turtingas varžybas ir mainus bei spektaklius, kad Tai Chi renginyje būtų sukurtas karnavalas.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey