MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024
Prieš kelias dienas Jiapei, keistas vaisių prekės ženklas iš Naujosios Zelandijos, surengė „tvarią ateitį, ZAG – padėti“ aplinkos apsaugai ir tvariai veiklai bei nusileido „Zag“ tvarios patirties muziejaus neprisijungus veiklai 3R laboratorijose, Baoqing Road, Xuhui rajone, Šanchajus.essencethe renginio tema „Pridėkite šiek tiek žalios spalvos, pridėkite sau aukso“, ragindami visus praktikuoti ekologišką tvarų elgesį kasdieniame gyvenime.
„Zag“ yra „Jiapei“ inovacijų finansavimo planas.Tai kiekvienais metais teikia 2 milijonų dolerių metinio fondo fondo paramą tvaraus būsimojo inovacijų planui.Ja siekiama išspręsti tvaraus žemės ūkio, technologijų, automatikos, pakavimo, tiekimo grandinės, logistikos ir pramonės švietimo iteraciją. Tuo pačiu metu užtikrinti, kad technologinė pažanga būtų naudinga sveikam žmonių sveikatos, aplinkos ir ekologinių bendruomenių vystymuisi.
„Jiapei“ ne tik bus paremtas finansavimu, bet ir kuria bei skatins išskirtinį sprendimą kūrybiniams teikėjams.Tai taip pat yra „Jiapei Zag“ vizija: tie, kurie sukuria viziją ir sukuria tvarią ateitį.
„ZAG“ „ZAG“ „Tvary Future Experience Hall“ teminės prietaisų medžiaga ryškiai parodo pagrindines „Jiapei Zag“ vertybes ir ateities tikslus vartotojams, taip pat tvaraus vystymosi pastangų ir rezultatų. Vartotojai aktyviai pateko į patirties salę, kad galėtų išmokti mokytis patirties salėje, kad galėtų išmokti patirties salėje išmokti mokytis.ir supraskite „tvarią“ koncepciją, kurią palaiko Jiapei Zag linksma sąveika;Užkrėsti vartotojai paliko savo tvarią deklaraciją, tikėdamiesi, kad per save per „Tvarios“ elgesį naudojasi savimi per save, yra pasiūlyti savo jėgas tvariai ateičiai.
Remiantis pranešimais, „Jiapei Zag“ yra susijęs su aplinka, orientuota į daugelį sprendimų, padedančių apsaugoti aplinką. Remiantis anglies mažinimo sąlygomis, „Jiapei Zag“ yra įsipareigojusi sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą per visą tiekimo grandinę. Apskaičiuota, kad anglies išmetimas iš lauko lauko išmetimą lauke.Prie pietų stalo nuo lauko iki valgomojo stalo yra tik 2,0 kg. Aplinkos pakuotės sąlygos „Jiapei Zag“ labai sumažino plastikinių pakuočių naudojimą tiekimo grandinėje.o produkto pakuotė iki 2025 m. Pasiekia 100%perdirbtą ar skaidomą taikinį.
Autorius: Zhang Xiaoming
Tekstas: Zhang Xiaoming Paveikslėlis: Interviu Objekto nuotraukų redaktorius: Wang Wanyi redaktorius: Zhu Yue
Perspausdino šį straipsnį, nurodykite šaltinį.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey