MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Naujojo Orleano „Pelicans” nutraukė trijų pralaimėjimų seriją, trečiadienio vakarą 110:99 įveikdami Hiustono „Rockets”.

Jonas Valančiūnas buvo „Pelicans” lyderis, pelnęs įspūdingus 25 taškus, o Brandonas Ingramas pridėjo 24 taškus ir 24 atkovotus kamuolius.

Valančiūnas atvedė „Pelicans” į „Rockets” ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje „Pelicans” perėmė kontrolę į savo rankas – Jose Alvarado tritaškis davė toną Jono Valančiūno vadovaujamam puolimui, kuris padidino persvarą ir sužlugdė „Rockets” bandymą sugrįžti.

Nepaisant energingų Hjustono „Rockets” žaidėjų Jaleno Greeno ir Fredo VanVleeto, kurie pelnė atitinkamai 31 ir 16 taškų, pastangų, „Rockets” sunkiai sulaikė „Pelicans” puolimą ir paskutiniame ketvirtyje nesugebėjo atsigauti.

Vyriausiasis „Rockets” treneris Willie Greenas gyrė savo komandos atsparumą ir pastangas, pabrėždamas, kad jie sugebėjo išlaikyti tempą ir vykdyti savo užduotis abiejose aikštės pusėse, ypač kai nebuvo žvaigždės Ziono Williamsono.

Treneris Greenas ypač gyrė Valančiūną už puikų žaidimą, kuris, nesant Williamsonui, sustiprėjo ir nuolat prisidėjo prie komandos.

„Pelicans” dominavimas buvo akivaizdus per visas rungtynes, nes jie pasinaudojo stipria trečiojo ketvirčio pradžia, susikrovė didelę persvarą ir galiausiai sustabdė „Rockets” puolimą bei iškovojo pergalę.

Nors po traumos grįžęs „Rockets” žaidėjas Jabari Smithas jaunesnysis prastai metė ir prisidėjo minimaliai, „Pelicans” sudėties gylis ir atsparumas buvo lemiamas pergalės veiksnys.

Po šios pergalės „Pelicans” tęs savo kampaniją itin konkurencingoje Vakarų konferencijoje, kur sieks įgyti pagreitį ir grįžti į pergalių kelią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey