MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

  ■ „Hainan Daily Reporter Chen Ziyi“

  Pradėjus balandį, sporto stojamieji egzaminai visoje šalyje buvo įsibėgėję.„Hainan Daily“ žurnalistas iš pagrindinių ligoninių sužinojo, kad kai kurie studentai, kurie ruošėsi sportui ant įėjimo į sportą egzaminą, pastaruoju metu pas gydytoją atėjo dėl pėdų skausmo.Daugelį vaikų pėdų skausmo daugiausia sukelia plokščios kojos, tačiau geriausias gydymo laikotarpis buvo praleistas, todėl daugelis tėvų dėl to gailisi.

  Kas yra plokščia koja?Kokie yra tipiški plokščios pėdų simptomai?Kaip gydyti plokščias kojas?Su šiais klausimais, neseniai žurnalistas apklausė Yu Tao, Hainano ligoninės Ortopedijos katedros vyriausiąjį gydytoją, priklausantį Šanchajaus Jiaotongo universiteto medicinos koledžui.

  Anot Yu Tao, arka buvo pastatyta iš arkinio kaulo ir metatarsalinio kaulo, taip pat elastingas ir susitraukęs raiščių audinys ir sausgyslė ant pėdos padų.”Jei nėra arkos, vaikas po mankštos jausis labai pavargęs ar net skausmingas.”

  Suprantama, kad kai kurie plokšti kojos vaikai negali bėgti, praleisti ir praleisti virvę, o tai daro tiesioginę įtaką sporto įėjimo egzaminų rezultatams.Kita vertus, daugelis universiteto didžiųjų bendrovių, tokių kaip archeologija, fotografija, šokis ir kt., Taip pat apribojo studentus, kuriems taikomi plokščios kojos.

  Jei norite sužinoti, ar jūsų vaikas turi pėdos problemų, galite naudoti „pėdų vandens ženklo savaiminio testo metodą“.Konkretus metodas yra stebėti kojas ant popieriaus arba ant audinio.Įprastas pėdos vandens ženklas yra per pusę vandens, esančio pėdos viduryje.

  ”Jei tėvai atrado vaiko plokščią koja prieš atvykstant į vidurinės mokyklos stojamąjį egzaminą, iš tikrųjų jie praleido geriausią intervencijos periodą. Vaikų grupėje nuo 6 iki 8 metų jie gali būti gydomi raumenų traukimu ir traukimu. Arch.

MLS Football Jersey