MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Bincheng rajono švietimo ir sporto biuro pranešimas apie pirmąjį ir šeštąjį vaikų ir paauglių klasę pirmoje 2024 m. Semestro klasėje
Siekdamas veiksmingai išspręsti pradinės mokyklos priėmimo viršūnę ir sėkmingai baigė mokyklų priėmimą privalomo švietimo etape regione, šeštos klasės mokiniai pradinėje mokykloje 2024 m. Rudenį toliau mokėsi jaunesnėje vidurinėje mokykloje .Ištyrę sprendimą atlikome darbą,Apačioje yra tik vaikų ir paauglių skaičiaus išspręsti ir tinkamo amžiaus platinimui. Biuras, atlikęs gerą darbą 2024 m. Viso rajono privalomame švietimo etape. “Vyrauja vyrauja.
1. Fitneso asortimentas
2024 m. Rudenį jis mokėsi pirmoje pradinėje mokykloje (2024 m. Rugpjūčio 31 d., Ir jam buvo 6 metai ir nelankė pradinių mokyklų) ir šeštą klasę (studentas, baigęs penkerius metus privalomo išsilavinimo).
2. Trietimos metodas
Norėdami užpildyti informaciją, naudokite Binzhou pagrindinio švietimo priėmimo platformą.Nurodytu laiku tėvai (arba globėjai), kurie atitinka dugno sąlygų sąlygas, atsisiųskite programą „Love Shandong“ mobiliuosiuose telefonuose, prisijunkite, kad užpildytumėte atitinkamą informaciją ir pateiktumėte atitinkamą įrodymų medžiagą.Konkrečios operacijos skaitykite „Binzhou pagrindinio švietimo priėmimo platformos operacijos vadovas“ (1 priedas).
3. Platformos atviras laikas
9:00 2024 m. Gegužės 9 d. 24:00 24:00
Ketvirta, sąlygos sąlygos
1) Vaikai ir jų globėjai turi teisinį ir stabilų būstą mokyklų tarnyboje. Būsto adresas.
(2) Vaikai gyvena su savo seneliais ir seneliais ir atitinka šias sąlygas.Pirma, abu tėvai yra aktyvūs kareiviai; Terminas gyvenamosios vietos, senelių ir senelių tiek vaikams, tiek jų tėvams (namų ūkio registracija yra Binchengo rajono miesto rajone, o nuo jos gimimo nebuvo perkelta vaikų ūkio registracija); .
(3) Vyriausybės nugriovimas miesto rajone nėra apgyvendintas ir jei „Guardian“ vardu nėra teisinio ir stabilaus būsto, informacija laikinai užpildoma informacija.
(4) Tik gyventojai miesto rajone ir tie, kurie neturi teisinio ir stabilaus būsto „The Guardian“ vardu, laikinai užpildo informaciją apie informaciją apie namų ūkio registracijos vietą.
(5) Migrantų darbuotojų, atvykstančių į miestą, vaikai ir jų tėvai nuomojasi legalų ir stabilų būstą teka (faktinė gyvenamoji vieta ir rekordas daugiau nei 1 metus, įskaitant 1 metus). , Informaciją laikinai praneša nuomos nekilnojamasis turtas.
Priedas1:
2 priedas:
Bincheng rajono švietimo ir sporto biuras
2024 m. Gegužės 7 d
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey