MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

1. Mokslas yra sistema, pagrįsta tikrinamomis interpretacijomis ir tvarkingomis žiniomis, numatančiomis objektyvių dalykų formą.

2. Mokslas yra natūralus reiškinys, kurį suvokia žmonės. Priežastinė sistema su priežastine sistema moksline asmenybės išvadomis, o po to sudaro mokslinę priežastinę sistemą, o po to pakartotinai patikrinta mokslas su eksperimentinėmis bendromis išvadomis su priežastine sistema.

3. Mokslas yra technologijos motina.Mokslas yra žinių sistema.Mokslas nėra produktyvios jėgos;Pavyzdžiui, garsioji mokslinė išvada „sverto principas“.Tai nėra produktyvios jėgos;

4. Nuo klasikinės eros mokslas kaip žinių samprata buvo glaudžiai susijęs.Mokslinis metodas padėjo pagrindą ir pabrėžia eksperimentinių duomenų atkūrimą ir jo rezultatus.Ankstyvuosiuose šiuolaikiniuose Vakarų pasaulio žodžiuose: „mokslas“ ir „gamtos filosofija“ kartais gali būti naudojami naudoti.Vakarų pasaulyje iki XVII amžiaus gamtos filosofija (gamtos mokslas) buvo laikoma nepriklausoma moksline filosofijos šaka, homologiška materializmui.

5. Mokslo klasifikacija:

Remiantis skirtingais tyrimų objektais, jį galima suskirstyti į gamtos mokslus, socialinį mokslą ir mąstymo mokslą, taip pat filosofiją ir matematiką, apibendrinančią ir einančią per tris sritis.

Remiantis skirtingais ryšiais su praktika, ją galima suskirstyti į teorinį mokslą, techninį mokslą ir taikymo mokslą.

Remiantis tiesioginiu žmogaus gamtos įstatymų naudojimu, mokslą galima suskirstyti į dvi kategorijas: gamtos mokslą ir eksperimentinį mokslą.

MLS Football Jersey