MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Komentaruose dėl užsienio nuomonės apie Kinijos dietą užsienietis mano, kad nors kinų virtuvė yra turtinga, kinų virtuvė turėtų būti tiriama kaip Michelin, o kinai turėtų sunkiai dirbti, kad sustiprintų kultūrinę maisto ir kultūros konotaciją

Atrodė, kad užsieniečio pasiūlymas buvo malonus ir, pavyzdžiui, išvežė Micheliną, sakydamas, kad kinų virtuvė neturėjo pranašumo „Michelin“, o ne daug – sąraše, ypač išvaizdos.

Tiesą sakant, jis visai nepažinojo kinų maisto.

Kalbant apie išvaizdą, subtili kinų virtuvė yra daug išskirtinė nei „Michelin“.Kitas pavyzdys yra pilna Manhano sėdynė, turtinga įvairovės, išskirtinių patiekalų, ryškių maisto drožinių ir net lėkštės, kurios dedamos ant maisto.

Dabar, kai mes grįžtame prie šio užsieniečio pasiūlymo, jis mano, kad kinų dieta trūksta kultūrinės konotacijos, ir mes turėtume stengtis ją patobulinti.

Ar kinai aklai pasitiki maistu?显然 不 , 真实 的 情况 是 我们 的确 应该 对 我们 的 的 有 自信 , 看看 外国人 餐桌 的 的 , 那些 被 他们 视为 边角料 食物 食物 食物 食物 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 食物 、 食物 食物 食物 食物 的 食物 的 、 、 的 食物 食物 的 食物 的 的 的 的 食物 的 食物 的 的 的 的 的 食物 食物 食物 的 的 的 的 的 食物 食物 食物 的 的 的 的 的 食物 食物 食物 的 的 的 的 的 食物 食物 食物 的 的 的 的 的 的 食物 食物 食物 的 的 的 的 的 食物 食物 食物 的 的 的 的 的 食物 食物 食物 的 的 的 的 的 的 食物 食物 食物 的 的 的 的 的 的 ” Normalų maistą sukelia vakariečiai, kurie negali jo valgyti, ir nežino, kaip jį valgyti.

Kitas pavyzdys yra vidiniai organai, kuriuos vakariečiai vertina kaip kampus ir šiukšles.

Tokios kaip vištienos kojos, be kultūrinių suvaržymų, vakariečiai nevalgo vištienos kojų.Jie mano, kad vištienos kojos nėra higienos ir nešvarios.Kadangi kinų maistas yra populiarus vakariečių gyvenime, vištienos kojos, tokios kaip tradicinė kinų kultūra, galų gale išbandys.

Be to, Kinijos dietos kultūrinės konotacijos trūkumas gali būti patys juokingiausi anekdotai, kuriuos girdėjome.Kinijos kultūra turi ilgą istoriją, o daugelio maisto produktų istorija viršijo 2000 metų, tokius kaip koldūnai, garuos .

Maistas ne tik turi kultūrines konotacijas, pradedant nuo gamybos, iki festivalių, baigiant istorijomis ir legendomis, bet ir kultūrinę reikšmę, kurią mes suteikiame maistą, neįsivaizduojama vakariečiai.Pavyzdžiui, Mėnulio pyragai yra ne tik kultūrinis maistas, kuriame yra daugiau nei 5000 metų Kinijos kultūra. Dinastijos.

Pažvelkite į tuos maisto produktus, kurie „suteikia“ kultūrines konotacijas Vakaruose?Ar tai turite?Vienintelis dalykas, kurį jie gali įsivaizduoti, yra duona, kurią jie valgo.Net peilių šakutės šaukštai, kuriuos jie valgo, gali būti iš kinų maisto kultūros.

Jis taip pat išdrįsta palyginti „Michelin“ kinų virtuvę, sakydama, kad kinų dieta trūksta kultūrinės konotacijos ir priklauso savęs pramogoms ir pasitikėjimui savimi.

MLS Football Jersey