MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
„Eik, eikite kartu.”Pastaraisiais metais žodis „sportas“ yra labai populiarus Chongqinge.
Šių metų balandį tai buvo šeštasis nacionalinis kūno rengybos mėnuo Čongčinge.Pastaraisiais metais miestas energingai propagavo visų žmonių kūno rengybos darbus ir aktyviai skatino koordinuotą masinės sporto, konkurencinės sporto pramonės ir sporto kultūros plėtrą. Mieste viršijo 85 milijonus kvadratinių metrų, o stadiono teritorija vienam gyventojui viršijo 2,66 kvadratinio metro.Čongčinge sportas ir kūno rengyba pamažu tapo nepakeičiama plačiosios visuomenės gyvenimo dalimi.
▲ Piliečių judėjimas yra entuziastingas.Pašnekovo prisipažinimas
Tegul piliečiai „uždaromi“ mėgautis laime
„Kur yra kūno rengyba?”Chongqing mieste „15 minučių kūno rengybos ratas“ aprėpties procentas buvo 100 proc.
Sporto įrenginiai yra masinio kūno rengybos pagrindas.Pastaraisiais metais mūsų miestas griežtai reklamavo „Chongqing National Fitness Diegimo planą (2021–2025)“, energingai pastatykite žmonių kūno rengybos vietų vietą, naudą žmonėms ir naudinga žmonėms, nuolat tobulina nacionalinių kūno rengybos vietų galimybes. , ir atidarykite „kapiliarinius plonus bendruomenės kūno rengybos plaukus po vieną kraujagyslę“.Šiuo metu 81 viešieji stadionai 33 rajonuose ir apskrityse mūsų mieste yra atviri visuomenei nemokamai arba mažus mokesčius, leidžiančius daugumai piliečių „eiti“.
Remiantis tuo, atitinkami skyriai taip pat yra įsipareigoję atnaujinti „minkštą“ kūno rengybos paslaugą, tobulinti intelektualią, informaciją ir skaitmeninti „National Fitness“ viešąsias paslaugas ir pristatant vis daugiau sporto vietų. Ilgą laiką purškite jį automatiškai, kad atvėstumėte;
„Intelektualusis fitnesas gali sukurti„ greitkelį “nacionalinei kūno rengybai“. patogu.
▲ Balandžio 4 d. Tuemu kalnų miško parke, Yubei rajone, mankštino pilietis.Žurnalistė Yang Xiaoxian
„Meilės kūno rengyba yra labiau mokslinė kūno rengyba“
„Šis veiksmas yra atliktas. Visi žiūri į mane ir atkreipia dėmesį į kvėpavimo pritaikymą.” Tai Chi gerbėjų judėjimas su daugiau nei 30 žmonių komanda.Komandoje 67 metų Zhang Xiulian išdidžiai pareiškė, kad penkerius metus iš eilės sekė „seserį Zhou“, kad išlaikytų jos kraujospūdį, kraujo lipidus, cukraus kiekį kraujyje ir kitus rodiklius stabiliai.
Duomenys rodo, kad nuo 2023 m. Pabaigos „Chongqing“ mokė 91 332 socialinio sporto instruktorius visais lygmenimis, pavyzdžiui, „Zhou Junying“, kad piliečiai galėtų suteikti asmeninius sporto sprendimus ir patarimus, kurie padėtų piliečiams atlikti mokslinę kūno rengybos veiklą.Pasak „Chongqing Social Sports“ orientavimo centro „Chongqing“ direktoriaus Wang Yan, teikdamas pritaikytas kūno rengybos paslaugas, jis gali padėti daugumai gyventojų pasiekti sporto tikslą „Meilės kūno rengyba ir daugiau mokslinio kūno rengybos“.
„Daugelis žmonių, mėgstančių sportą, žino, kad praeityje socialinio sporto instruktoriai paprastai buvo vyresni, o dabar vis daugiau ir daugiau jaunų veidų taip pat pradėjo prisijungti Yan pristatė.
Yang Lu, Chongqingo universiteto studentas, yra vienas iš „jaunų veidų“ Wang Yankou. Užsisakykite „kursą. Kaip naudoti kompiuterines programas protingai valdyti sporto renginius, ji teigė, kad masinio stalo teniso varžybas, kurioms kadaise reikėjo daug darbo jėgos ir materialinių išteklių, kad ją būtų galima susitarti dėl jos kompiuteryje.
▲ piliečiai renkasi stebėti nacionalinę konstituciją.Pašnekovo prisipažinimas
Be to, mėlynasis autobusas su „nacionaliniu konstituciniu stebėjimo automobiliu“ dažnai važiuoja įvairiose gatvėse ir alėjose. Gyventojams ir pateikite jiems „receptą“, kuriam nereikia vartoti vaistų, kad būtų galima vartoti vaistus, kad žmonės galėtų pasiekti sveikatos tikslus įgyvendinant pagrįstą mankštą ir dietos planą.
„Mes tiesiog norime padaryti žaidimą prie žmonių namų durų”.
Balandžio 21 d. Popietę -„Zhang Qiqi“ buvo apmokytas laipiojimo parke Laosano rajone. “.
Konkursas, kurį „Zhang Qiqi“ nori paruošti, yra laipiojimo varžybos 13 -osiose Chongqingo nacionalinėse fitneso žaidimuose.Suprantama, kad sporto susitikimas tęsis nuo balandžio iki lapkričio, iš viso 24 pagrindiniai daiktai, apimantys populiarią masinę sportą, tokią kaip radijo gimnastika, įskaitant žvejybą, laipiojimą uolienose, žemės garbanojimo ir kitų kylančių mados sporto projektų. Tikimasi, kad apskrityse daugiau nei 20 000 žmonių dalyvaus šiame „Grand National Fitness“ sporto susitikime.
Tai įsibėgėja yra tik ryškus klestinčio miesto sporto pavyzdys.
▲ 13 -ųjų nacionalinių kūno rengybos žaidimų paleidimo ceremonija ir „Chongqing“ „Nacionalinio kūno rengybos mėnesio“ teminis renginys 2024 m.Apklausti padaliniai išpažinties
Duomenys rodo, kad vien praėjusiais metais mūsų miestas surengė daugiau nei 100 savivaldybių sporto renginių, įskaitant įvairius maratono renginius, savivaldybių drakonų valčių atidarymą, „Qingfeng“ derliaus nuėmimo ūkininkų sporto klubą ir 2300 rajonų, esančių apskrities lygyje arba aukštesnėje nei 2300 vietų. ir 583 jaunimo sporto renginiai ne tik praturtina piliečių sportinį gyvenimą, bet ir sustiprina jų sporto ir laimės jausmą.
Ne tik tai, kad piliečiai taip pat gali išplėsti socialinį ratą dalyvaudami varžybose ir žaidėjams.Praėjusiais metais užėmęs Chongqing ir Meimei kaimo stalo teniso kvietimą, Qingmuguan miestelis Shapingbos rajone, Shapingbos rajone, buvo surengtas
▲ Įprastos „Aoyuan Town“ stalo teniso asociacijos surengtose teniso teniso varžybose tapo svarbia platforma vietos gyventojams, siekiant išplėsti socialinį ratą.Pašnekovo prisipažinimas
„Mes tiesiog norime surengti varžybas prie Liaudies namų durų, kad daugiau žmonių galėtų mėgautis sporto laime.”
Visų žmonių kūno rengyba ignoruoja „turtingumą“
Balandžio 21 d. 2024 m. Trys „Chongqing Sentai Iron Man“ angos ir „Chongqing Iron Man“ komandos sportininkai buvo oficialiai atidaryti Sanhe ežero šlapynės parke, Sanhehu ežere.Tą pačią dieną 2024 m. Kinijos sugrįžimas (Nr. 2), 2024 Maratonas ir 2024 m. Chongqing Tarptautinė miesto orientacijos varžybos buvo pradėtos vienu metu skirtingose ​​vietose su gražiais miestais.
▲ Vietose, kuriose yra nuostabūs miesto peizažai, pradedami daugybė renginių, integruojančių konkurencinę sportą su masine sportu.Pašnekovo prisipažinimas
Šie renginiai integruoja konkurencingą sportą su „Volkswagen“ sportu.Pasinaudoję šia proga, įvairūs rajonai ir apskritys taip pat pradėjo vartotojų veiklą.
Duomenys rodo, kad vien tik 2023 m. Chongqing surengė 244 nacionalinius, provincijų ir savivaldybių aukštos kokybės įvykius bei sukurti naujas vartojimo scenas, naujus turizmo formatus ir naujus pramonės modelius, pridedant ekonominės plėtros naują kinetinę energiją.Kaip 2023 Profesionalūs renginiai, aš visada galvojau, kad šie pagrįsti ir populiarūs masinių sporto renginiai yra užkrečiamiausi.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey