MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Laikraštis (reporteris Dong Lu Wanlong)Balandžio 18 d. Tsinghua universitetas surengė psichologinių ir pažinimo mokslo katedros konferenciją.Remiantis pranešimais, tai yra svarbi priemonė Tsinghua universitetui sustiprinti disciplinos konstravimą, be to, tai taip pat yra dar vienas svarbus veiksmas, skirtas sutelkti dėmesį į nacionalinių strategijų ir rūpesčių dėl žmogaus raidos aptarnavimą.


Qiu Yong, secretary of the Party Committee of Tsinghua University, said that the establishment of the Department of Psychological and Cognitive Sciences in Tsinghua University is to build and improve the psychological health theoretical system by promoting the cross -integration of disciplines, strengthening the origin of Sąmonė ir intelekto esmė.Psichologinio ir kognityvinio mokslo departamento įsteigimas dar kartą parodo Tsinghua tautos drąsą ir atsakomybę aktyviai patenkinti pagrindinius strateginius šalies poreikius.


Naujai įsteigtas Tsinghua universiteto psichologinių ir kognityvinių mokslų katedra bus grindžiama „psichologijos pagrįstų, skatinančių laisvųjų menų maišymo; pažinimo kaip savybes, stiprinant mokslo ir inžinerijos derinį ir kuria pagal juos du, disciplinos padėties nustatymą, ir kuria pagal abu. Pagrindinės pažinimo ir intelekto, visuomenės ir sveikatos tyrimų kryptys. Sukuria naujas kognityvinis mokslinis tyrimas, skirtas suprasti intelekto esmę. sąmonės ir intelekto esmės.Integruodamas psichologiją ir tradicinę kinų kultūrą, ji daugiausia kuria antrojo lygio disciplinas, tokias kaip socialinė psichologija, klinikinė ir konsultavimo psichologija, ir sukuria psichologinės sveikatos teorinę sistemą su Kinijos kultūra ir ideologiniu indėliu.

MLS Football Jersey