MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

  Šanchajaus vertybinių popierių naujienos Kinijos vertybinių popierių svetainė „News Ganyuan Foods 2023“ metinė ataskaita, atskleista balandžio 23 d. Vakare, o 2024 m. Pirmojo ketvirčio ataskaita parodė, kad nuolat plėtojant novatoriškus aukštos kokybės produktus, bendrovės veikla ir toliau augo.2023 m. Bendrovė pasiekė 1,848 milijardo juanių pajamas, ty 27,36%metų -grynasis pelnas;Pirmąjį 2024 m. Ketvirtį pajamos buvo pasiektos, o metai -49,75%padidėjimas;2023 m. Bendrovė planuoja būti 21,8 juanių (įskaitant mokesčius).

  Bendrovė daugiausia dėmesio skiria produktų tyrimams ir plėtrai bei naujovėms. Ugdyta viena patirtis; Amatų įrangos tobulinimas, formulės tobulinimas, gamybos partijos ir gamybos partijos bei masinės gamybos partijos.

  Remdama tvirtu tyrimų ir plėtros fondu, įmonė ir toliau kuria naujus produktus ir toliau plečia produktų kategorijas.Tuo pačiu metu įmonė padarė įvairius patobulintus ir novatoriškus veislių atžvilgiu ir pradininko naujų skonių, tokių kaip krabų geltonas skonis, garstyčių skonis, sūdytas kiaušinių trynio skonis, stalinio troškinto mėsos skonis, padažo jautienos skonis.Skirtingi skoniai sutampa su skirtingais produktais, o skonio ir produktų turtingumo sintezės ir elgesio su skonio naujovėmis.

  Ataskaitiniu laikotarpiu įmonė išleido naujų produktų seriją, įskaitant „Mango Jelly“ džiovintus anakardžius, Duriano šaldytus anakardžius, „Mango Jelly“ džiovintus Havajų vaisius, vynuogių pipirų anakardžius, agurkų skonio anakardžių branduolius, medaus šaldytus kepinius vaisius, medaus Havajų vaisių branduolius, ir tt, palaipsniui suvokkite riešutų gaminių prieskonių seriją ir prekės ženklą ir dar labiau sustiprina įmonės prekės ženklo žinomumą prieskonių vertės produktuose.

MLS Football Jersey