MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Liepė berniukui sutriuškinti savo mylimą ranką ir sumontuoti fotoaparatą savo miegamajame; .
Gegužės 6 d. Popietę Jiayuguan miesto švietimo biuro darbuotojai Gansu atsakė žiniasklaidai, kad Zhao XX pasitraukė iš pradinės mokyklos mieste 2023 m. Švietimo biuras įsikiš į tyrimą.
Vaizdo įrašo šaltinis: plakatų naujienos
Išėjęs į pensiją pradinės mokyklos mokytojas teigia, kad jis yra „vyresnysis šeimos švietimo ekspertas per 33 metus“, tačiau paskelbtame vaizdo įraše jis tyčiojosi iš kitų žmonių vaikų vaikų, kad galėtų pasityčiojimas iš jo atsikratyti ir skelbti tą švietimą be bausmės nėra visiškas išsilavinimas “„ Jūs negalite patekti į vidurinę mokyklą, tu baigtas savo gyvenime “ir kitos ekstremalios švietimo koncepcijos.Daugelis netizens nekovojo žiūrėdami, sakydami, kad „išsilavinimas yra įkvėpimas, o ne kontroliuoti“, „net pagrindinė pagarba nebus, koks švietimas“ …
Tačiau dabar dar labiau nerimą kelia tai, kad kai kuriose socialinėse platformose kai kurie „patyčių išsilavinimas“, pavyzdžiui, „Zhao XX“, ir daugelis tėvų yra gana pripažinti.
Jei šie vaizdo įrašai yra tikri, o ne planuojami, nuo šiol nėra sunku pamatyti kai kurių tėvų nerimą ir painiavą – nuo šiol –
Kai vaikai turi prastą akademinį pasirodymą, kai kurie tėvai visada mano, kad dauguma jų yra nesėkmingi pomėgiai, tokie kaip koncertai ir žaidėjai; , Kai rezultatai yra karališkasis DAO, sunku pamatyti vaiko augimo įstatymą ir emocinius poreikius.
Paveikslėlio šaltinis: „Žmonių kasdienis internete“
Šiandien šeimos švietimo svarba nuolat minima įvairiomis progomis. Tinka juos. jų akys ir tiksliai atpažįsta.
Žvelgiant iš tam tikros perspektyvos, „Patyčių švietimas“ taip pat yra tikras veidrodis.
Taip, tie, kurie buvo nubausti ir negailestingai, yra surengti iš tikrųjų.Bijau, kad kai kurie tėvai apgailestavo, kad jie tiesiog rėkė ir grasino savo vaikams, o tada „patyčių išsilavinimo“ vaizdo įrašas, kuris buvo šepečiu, palaikė šį grubų juosmenį.Prieš daugelį metų „abstinencijos interneto priklausomybės ekspertas“, kuris buvo traktavęs priklausomybę nuo jaunimo interneto, dėl elektros sukrėtimų, akupunktūros, narkotikų ir kt. Buvo prieštaringa. Pasidarykite „patyčių išsilavinimą“?
Paveikslėlio šaltinis: „Xinhua“ naujienų agentūra „Wang Qi“/„Zuo“
Pasaulyje nėra tiksliai to paties vaikų, o šeimos švietimas turi skirtis kiekvienam asmeniui ir sukelti.Idealus šeimos išsilavinimas yra kiek įmanoma palydėti vaiką, eiti į vidinį vaiko pasaulį su lygybe, meile ir priežiūra.
Mesti žaislus į vaiko ranką, kad jis būtų į šiukšliadėžę, negali būti geras šeimos išsilavinimas;Po to, kai išsilavinimas teisus, vaiko širdis gali apsimesti gerais tėvų žodžiais ir mokymais, kad jie gyventų kaip šviesos spindulys.
Autorius: Ponas Gong
Šaltinis: darbuotojai kasdien
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey