MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Žurnalistė Wang Liang
Balandžio 11 d. „Anca Sword Growth Public Welfare“ programa ėjo į Hebei Pingping.Ketvirtosios Pingpingo apygardos pradinės mokyklos renginių svetainėje Xu Mengtao, nemokama slidinėjimo moteris Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse, pasidalino savo augimo istorija. „Klasė“ į mokyklą.
„Anta Sword Growth Public Welfare“ programa yra viešojo gerovės projektas, kurį kartu įgyvendina „Anta Group“, kad kartu įgyvendintų Kinijos jaunimo plėtros fondas ir Šanchajaus tikrosios meilės svajonių fondas. praktika.Šis viešas gerovės planas yra „Anta Group“ aktyvaus dalyvavimo socialinėje gerovėje mikrokosmas pastaraisiais metais.Tada „Anta Group“ ir toliau tobulins viešosios gerovės sistemą ir įvykdys socialinę atsakomybę.
Sporto sporto sėklos
Po mėlyno dangaus ir baltų debesų šimtai Ketvirtosios „Ping Ping“ pradinės mokyklos studentų buvo kartu su naujuoju krepšinio aikštele.Atidžiai įvertino olimpinio čempionato stilių, todėl jie ypač jaudinasi.Dienos veiklos metu Xu Mengtao savo mokytojams ir studentams išsamiai papasakojo savo augimo kelionę.
Xu Mengtao teigė, kad geriausia dovana sportui yra suteikti drąsos įveikti sunkumus ir iššūkį jai.Nuo 4 metų jis praktikavo sportą ir laimėjo Pekino žiemos olimpines žaidynes.Svajonių procese pilna sunkumų, įskaitant keturias pagrindines operacijas, 3 žiemos olimpinių žaidynių aukso medalio poveikį ir įvairius sunkumus bei iššūkius.Galų gale ji įveikė vieną po vieno ir suprato svajonę laimėti Auksinės olimpines žaidynes.Ji sakė, kad 4 kartus dalyvavo žiemos olimpinėse žaidynėse ir tris savaites naudojo visas varžybas.”Tikiuosi, kad visi studentai išdrįs kurti savo svajones, drąsiai svajoja ir įgyvendins savo svajones.”
Svajonių vejasi galia yra didžiulė.„Viešosios gerovės programa“ sukūrė specialius projektus, įskaitant „Anta Equipment Bags“, „Anta Sports“ kursus, „Anta Dream Center“, „Anta Sports Field“, „Anta Games“, „Anta“ vidurinės mokyklos klasę. , pasakojant kovos istoriją, sunkaus darbo dvasią ir sėjant sporto sėklas.
Pingping County yra „People Daily“ kolegos padėjėjas.2023 m. Spalio mėn. Ketvirtoji Pingpingo apygardos pradinė mokykla buvo įtraukta į „Anta subgrowth viešosios gerovės programą“.Anot „Anta Group“, po to, kai projektas buvo pradėtas, „Anta klestinčio augimo viešosios gerovės planas“ padėjo mokyklai patobulinti ir pakeisti tris standartizuotus krepšinio aikšteles ir paaukojo daugiau nei 6500 sportinių batų ir drabužių, o bendra aukų vertė viršijo 3,2 milijono juanių.
Wu Yonghua, „Anta Group“ vykdomasis direktorius ir bendras generalinis direktorius, teigė, kad pirminis „klestinčio visuomenės gerovės plano“ ketinimas buvo suteikti išsamius sporto išteklius jauniems žmonėms per kūno kultūrą ir skatinti subalansuotą sporto švietimo plėtrą.
Patobulinti sporto visuomenės gerovės planą
„Sekite muzikos ritmą! Aukštyn, žemyn, kairėje, dešinėje …” Per paprastus šiltus judesius Liu Zhenyue atmosferą pavertė aktyvia.Vėlesni kūno kultūros kursai linksminasi ir profesionalūs, o Xu Mengtao kartu įstojo į mokymo gretas.”Skirtingai nuo fizinio ugdymo klasės, kurią mes ėmėmės anksčiau, taigi laimingi.”
Kaip priversti vaikus visiškai mėgautis sporto laime, yra „klestinčio augimo visuomenės gerovės plano“ klausimas, kuris yra jo įkūrimo pradžioje, kuris sutampa su Liu Zhenyue idėja.2011 m. Jis sukūrė teorinius ir mokymo programų šablonus, kad būtų sukurti visos funkcijos mokymo kursai.2017 m. Liu Zhenyue prisijungė prie „Anta Sports Class“ dizaino.Kaip paleisti yra mokslinė ir standartizuota?Kaip atlikti pagrindinį jėgos treniruotę?Kurie žaidimai gali sustiprinti studentų komandos sąmonę … Mokslas, efektyvus ir įdomus yra „Anta Sports Class“ tikslas.
Kaip ir fizinio lavinimo klasės projektavimas, reikia visiškai paruošti viešo gerovės plano paleidimą.Turint tokį skaičių, už „Anta klestinčio augimo viešosios gerovės plano“, „Anta Group“ ir „Partners“ pastangos: 2017 m. Buvo planuojama tris mėnesius inicijuoti komandą, kad būtų galima aplankyti 35 miestus ir kaimus vietoje, Vietos švietimo sistemos lyderiai.Pagaliau buvo suformuota aukštai nukreipta paauglių sporto apklausos ataskaita.
Visuomenės gerovės plano pagrindas yra raktas į įgyvendinimą.Pradedant planavimu, planas suformulavo trijų pagrindinių „Building Dream Center“ skyrių turinį ir tikslus, „Sukurkite svajonių kursą“ ir „Pateikite svajonių įrangą“, įskaitant nuolatines daugiau nei 500 milijonų juanių investicijas į grynuosius pinigus ir Įranga, pastatykite 500 svajonių centrų ir pastatykite 500 svajonių centrų.
Laikui bėgant, „Anta Stumtle Public Welfare Program“ įvedė atnaujinimą.2020 m. Rugsėjo 14 d. Buvo įsteigtas „Populiariojo augimo visuomenės gerovės 2.0 planas“, o „Anta Special Growth Fund“ buvo įkurtas dviejų bendradarbiavimo įkūrėjas, siekiant visiškai sutelkti viešą gerovės išteklius ir sudaryti bendrąsias pajėgas.
Nuo pat įkūrimo 2017 m. Viešojo gerovės projektas apėmė daugiau nei 16 000 mokyklų ir beveik 7 milijonus paauglių.Wu Yonghua teigė, kad šis viešo gerovės planas sutelktas į ilgą laiką: „Visi studentai, norintys padengti planą, dar labiau padidins jų supratimą apie kūno rengybą, laikysis mankštos ir integruos sporto dvasią už savęs į gyvenimą“.
Nustatykite ilgalaikį viešosios gerovės mechanizmą
Be kūno kultūros, „Anta Group“ taip pat grąžina visuomenei daugelyje sričių, tokių kaip visuomenės sveikata, aplinkos apsauga ir tvari bendruomenės plėtra.
Remiantis pranešimais, „Anta Group“ suformavo „Anta viešosios gerovės sistemą“, kurią sudarė dviguba viešosios gerovės platforma „Group+ir Min Foundation“ ir „Penkių vieno viešo gerovės plano“.
Ilgojo mechanizmo nustatymas visada buvo „Anta Group“ viešosios gerovės priežasties kryptis.2022 m. Pradėtoje „Penkios viešosios gerovės programa“ apima „Sporto švietimo viešosios gerovės planas“, „Pagalba Kinijos sporto planui“, „Medicinos pagalbos planas“, „Planas pavojui ir miego planui“ ir „Ekologinės apsaugos planas“. Konkurenciniai sporto talentų vystymosi paramos projektai, žmonių pragyvenimo šaltinio sveikatos medicinos tobulinimo projektai ir kt.
Pavyzdžiui, kalbant apie švietimą, „Anta Group“ ir „Minmin“ fondo švietimo fondas Xiangxiang Xiameno universitetas įsteigė „Anta Group and Min Foundation Education Fund“.„Anta Group“ per 5 metus investavo 50 milijonų juanių, kad įsteigtų Xiameno universitetą „Anta stumia viešojo gerovės švietimo fondą“. reikia.
Šiuo metu visos „Anta Group“ ir „Hemin“ fondo viešosios gerovės investicijos investavo daugiau nei 2,4 milijardo juanių.„Anta grupė visada bus įsipareigojusi sukurti daugiau visuomenės vertės“, – teigė Wu Yonghua.
„Žmonių kasdien“ (15 -asis leidimas, 2024 m. Balandžio 18 d.)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey