MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Originalus pavadinimas: Tegul kaimo studentai mėgaujasi aukštos kokybės moksliniu išsilavinimu
Mano šalis pastaraisiais metais visada suteikė didelę reikšmę kaimo švietimui.Tačiau, palyginti su miestais, vis dar yra daug kaimo regioninio mokslo švietimo, pavyzdžiui, yra akivaizdūs. ir mokslinį raštingumą ir mokytojų lygį reikia skubiai pagerintiKaimo gamtos mokslų švietimo trūkumai kuo greičiau yra svarbios priemonės siekiant subalansuotos švietimo plėtros.
Naudokite kaimo mokyklos mokslinę laboratoriją ir atlikite tyrimo praktiką
Kaimo mokslo švietimas yra susijęs ne tik su kaimo studentų asmens augimu ir vystymuisi, bet ir daro didelę įtaką visos kaimo visuomenės vystymuisi.
Sudarykite kaimo mokslo švietimo trūkumus.Šiuo metu daugelis kaimo mokyklų turi problemų, tokių kaip eksperimentinės įrangos senėjimas ir nepakankama medžiaga. Laikykite juos pažengusiais ir praktiškais.
Kaimo mokyklų direktorius turėtų būti gamtos mokslų ir mokymo organizatorius, organizatorius ir rėmėjas, siekiant užtikrinti, kad mokykla naudojasi mokslinėmis laboratorijomis, naudodamasi mokslinėmis pamokomis ir tyrimo praktika; Eksperimentiniai eksperimentai „Norėdami pakeisti tikrus rankų eksperimentus, leiskite mokytojui paimti vaiką į laboratorijos ir atlikti grupės eksperimentus; jūs taip pat turite gerai derinti mokyklos ypatybes ir kaimo vietines kultūros ypatybes, kad sukurtumėte ir panaudotumėte mokslinių mokymo programų išteklius su regioninėmis savybėmis Norėdami išplėsti mokyklą, siekiant išplėsti mokyklą, gamtos mokslų ir mokymo plotis ir gilumas daro mokslinio ugdymo ypatybes.
Kaimo mokyklos turėtų įtraukti mokslinį išsilavinimą į vieningą mokyklinio ugdymo ir mokymo planavimą, sujungti įprastus mokymo ir veiklos vežėjus bei derinti mokyklinį švietimą ir bendruomenės švietimą.Be gerų pagrindinių mokslinių kursų, taip pat būtina sukurti sąlygas, atidaryti keletą mėgstamų vaikų plėtros kursų, sukurti įvairias mokslines ir technologines asociacijas ir organizuoti daugybę mokslinių ir technologinių veiklų.Kai kuriose atokiose vietose, kuriose yra silpnos sąlygos, „Low -Cost“ mokslo ir technologijų festivaliai gali tapti mokslinio ugdymo atskaitos tašku. Popierinis bokštas, valtis, kūrybiškumo tapyba, įdomus eksperimentinis ekranas, mokslinės vadovėlių dramos ir kt., Skatina studentų smalsumą ir vaizduotę.
Vadovauja garsių mokytojų ir garsių mokyklų radiacijos, ir palaipsniui pagerina mokslinio išsilavinimo lygį regione
Atitinkami apklausos rodo, kad nemaža dalis kaimo pradinių mokyklų mokslo mokytojų turi nepakankamą profesinių praktinių sugebėjimų, o informacinių technologijų, tarpdisciplininės ir probleminės mokymo ir tyrinėjimo mokymo yra silpni.
Svarbu pakeisti aukščiau pateiktą situaciją ir sustiprinti kaimo mokytojų mokslinį raštingumą ir mokymo gebėjimą.Šiuo tikslu, vykdydamas sistemingą ir profesinę mokymo ir mokymo veiklą, tai gali padėti kaimo mokytojams įsisavinti pažangias mokslo švietimo koncepcijas ir metodus; Miesto mokytojai išvykti į miestą eiti į miestą eiti į miestą eiti į miestą eiti į kaimo filialų švietimą, naudodamiesi dalijimosi patirtimi ir išteklių palaikymu, skatina profesinį kaimo mokytojų augimą.
Apskrityje moksliniai mokytojai turėtų būti ugdomi, sukūrus mokslinės mokytojų studiją, statydami mokytojų augimo bendruomenės bendruomenę, organizuodami mokytojus mokytis, mokytis ir tyrinėti, atlikti specialius pastebėjimus ir konkursus, tokius kaip mokslinė klasė Mokymas, eksperimentinis tyrinėjimas, mokslinė ir technologinė praktika bei kita veikla apskrityje.Taip pat galite aktyviai pasirinkti ir įkurti vietos mokslinio ugdymo parodomosioms mokykloms, būdingoms mokykloms ir pagrindinėms mokykloms, kad nustatytumėte vietos teritoriją.
Atgaivinti vietinius švietimo išteklius ir suformuoti bendrą mokslinio ugdymo jėgą
Skatinti kaimo mokslo ugdymo plėtrą.
Siekdamos išspręsti santykinio kaimo mokslo išteklių trūkumo problemą, be to, kad kuriami nedideli mokslo ir technologijų muziejai ir specialiosios mokslinės praktikos bazės regione, apskrities vyriausybės ir švietimo valdžios institucijos taip pat gali išsamiai sutelkti ir integruoti regioninių elementų išteklius, tokius tokius kaip tokius regioninius elementų išteklius. as talents, natural resources, science popularization, science popularization The venues, museums, scientific research institutes, meteorological bureaus, corporate factories, village assistance units, rural juvenile palaces, etc. are led by the Education Bureau and the Association for Science and Technology to Surinkite išteklius ir integruokite į kaimo turinio seriją, veiklos temas ir įvairius metodus.Norint sukurti aukštos kokybės internetinio mokslo švietimo platformą, būtina aktyviai naudoti šiuolaikines informacines technologijas, kad kaimo studentai galėtų mėgautis aukštos kokybės mokslinio švietimo ištekliais.
Mokslo ir technologijų asociacija ir įvairių vietų švietimo biuras taip pat turi organizuoti ir tvirtai vykdyti apskrities lygio preliminarias konkursus, tokius kaip mokslo ir technologijų tapyba, nedidelis išradimas, nedidelė produkcija, mokslinė kūrybiškumas, mokslinė ir technologinė praktika ir kt. Ir aktyviai aktyviai Pasirinkite kasmetinį nacionalinį jaunimo mokslo ir technologijų inovacijų konkursą.Sukurti stiprią mokslinio ugdymo atmosferą regione, pavyzdžiui, studentų mokslo ir technologijų bendruomenės demonstravimas regione ir mokytojų mokslo klasių mokymas ir stebėjimas.
Miestelio mokyklos taip pat gali pasamdyti mokslo ir technologijos viceprezidentus ir aktyviai kviesti mokslininkus, mokslinio švietimo ekspertus, garsius mokytojus ir puikius mokslo ir technologijų konsultantus į pagrindinių mokymų ir patarimų mokyklą.Negalima tik prašyti jų atlikti keletą pranešimų mokykloje, bet būtinai atlikite keletą tvirtesnių ir praktinių švietimo, mokslinių ir technologinių konsultacijų bei profesinio mokytojų tobulinimo.
Kaimo mokslo švietimo trūkumai turi dirbti kartu, kad būtų suformuotas stiprias bendras pastangas.Tik tokiu būdu kaimo studentai gali mėgautis aukšto lygio ir sąžiningu moksliniu išsilavinimu, padengti tvirtą pagrindą jų būsimam vystymuisi ir įšvirkšti stiprią kaimo atgaivinimo motyvaciją.
(Autorius: Wang Shichun, Tonglu mokyklos direktoriaus pavaduotojas, susijęs
Šaltinis: „Guangming Daily“
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey