MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Po ilgalaikio nuomos buto 2020 m. „Vėjo burna“ tapo „vulkanine burna“.Neseniai „Langshi“ butas (butas), esantis Lian’an kultūros ir sporto pastate, Lian’an, Pozhou rajone, buvo įtariamas perkūnija, turinčia įtakos daugeliui nuomininkų.

Balandžio 17 d. „Netizens“ buvo sunumeruotas „8134704“, kad „Langshiyu“ operatorius Puzhou rajone buvo Ningbo Shiyu Business Management Co., Ltd. (vadinama „Shiyu Company“). ) turi ginčą dėl sutarties.Balandžio 10 d. „Langshiyu“ „Langshiyu“ elektros energijos tiekimo nuoma „Lianjie Rent“ rimtai paveikė nuomininkų gyvybes.

„Netizen“ teigė, kad šiuo metu „Lianjie Rent Company“ ir „Shiyu“ įmonė turi savo žodžius. Leidžia nuomininkams neturėti pasirašyti naujos sutarties su jokia trečiąja šalimi.Esant tokiai situacijai, daugelis nuomininkų nežino, kur eiti.

Langshiyu yra Lian’an kultūros ir sporto pastate.

Balandžio 18 d. Žurnalistė nuvyko į Lian’an kultūros ir sporto pastatą Wenhua kelyje ir pamatė, kad Langshi butas yra 7 -ajame aukšte iki 14 -ojo pastato aukšto (liftas buvo pažymėtas 7, 8, 9, 10, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 16).
Langshi buto padėtis.
Žurnalistas apsisuko bute,Daugumoje kambarių atrasti turi nuomininkai.
Langshiyu yra „Langshi Group“ vėliavaŽemynIlgalaikis nuomos butų prekės ženklasSutelkite dėmesį į baltųjų apartamentų statybą, papildytą butikų apartamentais, jaunimo apartamentais, aptarnavimo apartamentais (Langshi paviljonas), kokybės kolekcija, studentų apartamentai, bendroji biuras (Langshi erdvė), viešbučiai, homestays ir kt. EssenceŽurnalistas susisiekė su asmeniu, atsakingu už „Shiyu Company Zhejiang“,Žinodamas, kad įmonė vis dar veikia, tačiau sąskaitoje nėra pinigų, ji laikinai negali sumokėti nuomos mokesčio „Lianjie Rent“.
Tada žurnalistas atvyko į „Lianjie Rent Company“ biurą.Atitinkamas asmuo teigė, kad jie buvo antrasis savininkas.Netikėtai „Shiyu“ įmonė nuo praėjusių metų rugsėjo 23 d. Įsitraukė iš būsto nuomos ir vandens ir elektros energijos.
„Lianjie Rent Company“ „pranešimas“, kurį išleido nuomininkas.
Atsakingas asmuo teigė, kad kadangi jų įmonė taip pat turėjo sumokėti nuomos mokestį savininkui, po to, kai poezijos įmonė negalėjo sumokėti, dabartinis bendrovės spaudimas buvo labai spaudžiamas.Nuomininkai, kurie pranešė „Langshiyu“, randa bendrovę „Lianjie Rent“, kad kuo greičiau būtų užregistruota nuomos namų informacija.Taigi įmonė pasirašo ieškinio perdavimo sutartįRezidencija gali būti vykdoma pagal pradinę nuomos sutarties nurodytą datą, o bendrovė bus grąžinta, kai tikrins.Šiuo metu „Langshiyu“ yra daugiau nei 200 nuomininkų, o beveik pusė nuomininkų pasirašė nuomos sutartį su „Lianjie Rent Company“.
Kalbant apie Langshiyu galią, atsakingas asmuo tai paaiškinoSiekdami paraginti „Shiyu“ kompaniją mokėti kuo greičiau ir priminti nuomininkams, kurie be jokios priežasties neužsiregistravo nuomos namų informacijai, jie atnaujino valdžią po to, kai įsikišo mokyklos bendruomenė ir Wenhua policijos nuovada.
Žurnalistas iš mokyklos bendruomenės sužinojo, kad bendruomenės atsakingas asmuo derėjosi dėl dviejų šalių šiuo klausimu. iki šių metų spalio 2 d., Taigi faktiniai „Shiyu Company“ įsiskolinimai yra apie 1,1 milijono juanių,Tačiau atitinkamas asmuo, atsakingas už „Shiyu“ bendrovę, pareiškė, kad įmonė neturi pinigų sąskaitoje.
Už bendruomenę atsakingas asmuo pareiškė, kad „Lianjie“ nuomojanti įmonė paprašė nuomininko teisių ir interesų,Pereinamuoju laikotarpiu atlikite gerą komunikacijos ir patarimų darbą, ir mes neturime išleisti nuomininko namo be leidimo.
MLS Football Jersey