MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Nuo 2023 m. Balandžio 2 d., Siekiant dar labiau standartizuoti maisto specialistų elektroninio sveikatos sertifikavimo valdymą, visi fizinio egzamino darbuotojai turi įkelti standartinį elektroninio versijos sertifikatą, kad galėtų susitarti. Dokumentų dydžio reikalavimai yra per daug aiškūs, daugelis draugų neseniai konsultavosi dėl elektroninių nuotraukų asistentų prisiregistruoti. Elektroninio sveikatos sertifikato, atitinkančio mobiliųjų telefonų reikalavimus, nuotrauka.

Tinklalapyje ieškokite Taiyuan rinkos priežiūros ir administravimo ir įveskite oficialią svetainę.Maisto specialisto sveikatos sertifikatų valdymo prisijungimo įėjimasDaiktai

Pirmiausia užsiregistruojant įmonei.Tie, kurie registruoja ir fizinę egzaminą, nereikia pakartotinai registruotis;

Užpildykite asmeninės informacijos ir darbo skyriaus informaciją, o įmonei reikia patvirtinti.

Įkelkite standartinį vieną colį dokumentų pagal elektroninę versiją, nuotrauka atitinka reikalavimus, o įkėlimas yra sėkmingas, o medicininės apžiūros paskyrimą galima atlikti.

Daugelis draugų praneša, kad jie nepateikė nuotraukų.

Nuotraukų reikalavimai yra teigiami, veido požiūris į veidą, veidas veide, horizontalios akys, neutralizavimas, pečiai, aukštos spalvos drabužiai, puikūs drabužiai, jokio neryškumo, jokio triukšmo ir laikantis šių reikalavimų.

Dydis: 2,6×3,2 cm
Failo dydis: ne didesnis kaip 300 kb
Nuotraukų formatas: JPG
Fono spalva: raudona, balta, mėlyna

Remiantis elektroninio foto asistento bandymu, šios vieno colio nuotraukos taškų dydis yra 358 × 441, o skiriamoji geba yra 350dpi.

Visų pirma, norint fotografuoti, mes naudojame mobiliojo telefono fotoaparatą, kuriai reikia aiškių ir ryškių.

Antra, įjunkite mobiliojo telefono „WeChat“ kliento programą ir suraskite sveikatos kortelės elektroninio nuotraukų apdorojimo įrankį [Prisiregistruokite gauti elektroninį nuotraukų asistentą]

Įvedę sertifikato „Self -Service“ apdorojimo funkciją.Jei nenorite ieškoti, galite jį nustatyti tiesiogiai pagal žemiau pateiktą paveikslėlyje.

Įveskite kitą veiksmą, įkelkite padarytas nuotraukas, įrankis automatiškai sumažins nuotrauką ir pakeis ją mėlynu arba baltu fonu.

MLS Football Jersey