MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
„Chao News“ kliento reporteris jis Lina korespondentas Sun Hongyan Shen Wenli
Keletas disciplinų iš Hangzhou Xixi ligoninės ir „Street Community“ sveikatos priežiūros centro Hangdžou Xihu rajone, Hangdžou, jaunųjų gydytojų ir mokinių grupėje, kad būtų teikiamos nemokamos diagnozės ir konsultavimo paslaugos jurisdikcijos gyventojams.Gegužės 7 d. Ši speciali nemokama klinikos veikla buvo gerai priimta, o ateityje tokios paslaugos taps norma gatvėse.
Tą pačią dieną „Hangzhou Xixi“ ligoninė ir gatvės bendruomenės sveikatos priežiūros centras „Lianxinyuan“ vakarėlių statybos partijos statybos statyba, pasirašyta gatvės bendruomenės sveikatos priežiūros centro Hangdžou mieste, kuris atidarė naują skyrių gilioje „Party Building+Business“ integracijoje „.
Ligoninių schema
Remiantis pranešimais, „Hangzhou Xixi“ ligoninė yra trijų lygio valstybinė ligoninė, kurioje integruota medicininė, mokymo, mokslinių tyrimų, prevencijos ir sveikatos gydymo, mokymo, mokslinių tyrimų, prevencijos ir sveikatos.Po daugiau nei 80 metų nuolatinio tyrinėjimo ir kaupimo, jis turi gilią kaupimąsi ir savitą specialiųjų charakteristikų charakteristikas klinikinės diagnozės ir gydymo bei disciplinos konstrukcijose ir sudaro išsamią disciplinos sistemą, turinčią išskirtinius pranašumus, išskirtines savybes ir koordinuotą vystymąsi.
Kairiosios gatvės bendruomenės sveikatos paslaugų centras yra žolių -riaušių medicinos ir sveikatos paslaugų agentūra, integruojanti bendruomenės prevencijos, medicinos, reabilitacijos, sveikatos priežiūros, sveikatos mokymo ir šeimos planavimo technologijų paslaugas.Centras sujungia jurisdikcijoje esančias įprastas ligas ir sveikatos valdymą, lėtinių ligų diagnozę ir gydymą bei sveikatos valdymą ir visiškai sukuria specializuotą centro medicinos komandą su „Mokslo ir mokslo, charakteristikų ir ypatybių ir specialybės visų specialybėmis. „.
Ligoninių schema
„Lianxinyuan“ partijos kūrimas ir bendra konstrukcija suteiks visišką žaidimą jų atitinkamiems abiejų medicinos įstaigų pranašumams. Jie remiasi garsiosiomis medicinos studijomis, todėl padalijimas su pameistrystės modeliais, naudodamiesi keliais kanalais, tokiais kaip tikrinimo kambariai, gydytojų klinikos ir rotacijos mokymai, siekiant pagerinti išsamias diagnozės ir gydymo galimybes bei bendrą medicinos personalo aptarnavimo technologiją; pasiekti dalijimąsi ir sąveiką;
Dengas Minas, „Hangzhou Xixi“ ligoninės partijos komiteto sekretorius Gao Lailong, gatvės bendruomenės sveikatos priežiūros centro direktorius, sutiko, kad abu padaliniai tapo partijos statybomis ir statybos padaliniais. Drausmės statyba Septyni aspektai, kartu kuria bendrą bendradarbiavimo platformą ir skatina gilią partijos kūrimo ir verslo integraciją.
Kitame etape „Hangzhou Xixi“ ligoninė pasinaudos savo disciplinos pranašumais, siekdama skatinti aukštos kokybės bendruomenės sveikatos paslaugų plėtrą per 3 metus, leis gyventojams mėgautis geresnėmis medicinos paslaugomis ir prisidėti prie bendruomenės sveikatos ir sveikatos įsipareigojimų plėtros.
„Nurodykite šaltinį”
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey