MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

„Gyvenimas slypi mankštoje“, tiek siekiant užkirsti kelią ligoms, tiek pacientams pacientams, būtini pacientams.

Yra problema.

Tai gera problema.Pažiūrėkime!

Nr. 1

Geriausias pratimas, siekiant sumažinti mirtingumą

Sūpynės

2018 m. Medicinos žurnale „Liuye Knife · Psichiatrija“ paskelbtame tyrime tyrėjai ištyrė daugiau nei 1,2 mln. Duomenų apie 1,2 mln. Sporto ir nustatė, kad badmintono, teniso, stalo teniso naudojimas gali sumažinti 47% dėl mirtingumo, kuris atsilieka nuo mirtingumo, kuris atsilieka nuo mirtingumo, kuris atsilieka nuo mirtingumo, kuris atsilieka Plaukimas ir aerobiniai pratimai gali sumažinti atitinkamai 28%ir 27%mirtingumą.

Pratimai plaka gali būti labiau sutelktas atliekant kūno koordinavimą, raumenų grupes ir pagerinti širdies ir plaučių funkciją.Sūpynės rekomenduojama nuo 3 iki 5 kartus per savaitę, o kiekvienas pratimas yra nuo 45 iki 60 minučių.

Be to, badmintono, stalo teniso, teniso ir kt. Bangos yra tinkamos bet kokio amžiaus žmonėms.Pavyzdžiui, yra prastas stalo teniso ir badmintono bei badmintono konfrontacija Reikalavimai jėgoms ir yra tinkami jauniems žmonėms pasirinkti.

Nr. 2

Geriausias pratimas, siekiant palengvinti psichinį stresą

Grupės judėjimas

Grupės judėjimas gali padidinti nuotaiką 22%, o tai yra geriausias judėjimas, siekiant palengvinti psichinį stresą.

Komandos judėjimas reiškia tokią sportą kaip futbolas, krepšinis, tinklinis ir kt. Komandos bendradarbiavimas.Tai padeda žmonėms susikaupti, padeda integruoti į kolektyvą ir palengvina blogas emocijas.Komandos judėjimas rekomenduojamas nuo 45 minučių iki 1 valandos kiekvieną kartą, geriausia yra nuo 3 iki 5 kartus per savaitę.

Nr.3

Geriausias pratimas apie svorio metimo riebalų deginimą

Aerobiniai pratimai

So vadinamas aerobinis pratimas reiškia pratimą pakankamai deguonies tiekimui.Aerobiniai pratimai gali skatinti kūno metabolizmą, pagreitinti cukraus ir riebalų vartojimą, skatinti šlapimo rūgšties išsiskyrimą ir padėti sustiprinti širdies ir plaučių funkciją.

Aerobiniai pratimai daugiausia apima vaikščiojimą, bėgimą, jogą, Tai chi, Pirati ir dviračių sportą.

Nr.4

Geriausias kraujospūdžio pratimas

Aerobiniai pratimai+jėgos treniruotės

Hipertenzijos paplitimas paprastai auga, o fizinio aktyvumo trūkumas yra viena iš pagrindinių priežasčių.

2021 m. Kovo mėn. Europos širdies ligų prevencijos asociacija (ESC) ir ESC hipertenzijos taryba paskelbė sutarimą dėl asmeninių pratimų receptų apie hipertenzijos prevenciją ir gydymą. Manoma, kad pacientams, sergantiems hipertenzija, mankšta antihipertenzija. Veiksmingos grupės turėtų pagal jūsų pačių kraujospūdžio diapazoną, atitinkamą ir veiksmingiausią pratimą atitinkamam, antihipertenziniam poveikiui suteikiama prioritetas, pavyzdžiui, greitas vaikščiojimas, bėgiojimas, plaukimas, dviratis, fitneso mankšta, virvių praleidimas ir kt.

Nr.5

Geriausias pratimas, siekiant padidinti raumenų jėgą

Anti -atsparumas

Kaip svarbi žmogaus kūno dalis, raumenys gali ne tik padaryti kūno formą gražesnį, išlaikyti jauną ir sveiką kūną, taip pat padėti mankštintis, pusiausvyra ir jėga. Metabolizmas.

Geriausias mankšta raumenų stiprumui padidinti yra pasipriešinimo judėjimas, kuris reiškia žmogaus kūno mankštos metodą, kai įveikia svetimus atsparumą, daugiausia įtraukiant SIT -UPS, pritūpimus ir pakilimą. ir veiksmingai pagerina medžiagų apykaitą.Rekomenduojamas anti -atsparumo judėjimas nuo 2 iki 3 kartus per savaitę.

Raskite jums tinkamą pratimą?Paskubėk!

Šaltinis: „Health Times“

Internetinė ataskaita Tel: 0311-85566998

MLS Football Jersey