MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Gegužės diena

Visi yra laimingi

Nepamirškite praktikuoti civilizacijos, žalios ir aplinkos apsaugos

Sveikatos gyvenimo koncepcija

1. Atkreipkite dėmesį į kelionių saugumą

Mažos atostogos turi būti būtinos kelionėms.

1. Iš anksto supraskite praėjimo ir paskirties orą ir gabenimą, supraskite vaizdinės zonos atidarymą ir bilietų rezervaciją bei pagrįstai suplanuokite maršrutą ir laiką.

2. Važiavimas savarankiškai, kad būtų išvengta nuovargio vairavimo, vairavimo neblaivus, kontroliuoja transporto priemonės greitį ir atkreipkite dėmesį į mandagumą.

3. Pakeliui tai yra geras saugos diržas, siekiant suprasti saugos plaktuko, gesintuvo ir pabėgimo durų bei langų vietą ir įvaldyti avarinio pabėgimo metodą.

2. Atkreipkite dėmesį į žaidimą saugiai

1. Dalyvaukite grupėje, kad pasirašytumėte sutartį su įprasta kelionių agentūra, kad gautumėte įprastas sąskaitas faktūras, išlaikytumėte mokėjimo ar pervedimo įrašus.

2. Jei norite keliauti į užsienį, iš anksto turite sužinoti apie vietos įstatymus ir kitus teisės aktus, papročius, religinę kultūrą ir pan., Ir atsiminkite mano šalies ambasados ​​kontaktinę informaciją mūsų šalyje.

3. Kalninėse vietose, upių slėniuose ir kitose vietose turime užkirsti kelią tokiai rizikai kaip nuošliaužos, krintančios uolienos, purvo šlaitai ir potvyniai, atkreipti dėmesį į vietos saugumo patarimus ir laiku išvengti skubios pagalbos.

4. Dalyvaukite didelėje rizikos projektuose, vykdykite specialistų nurodymus pagal asmenines aplinkybes ir venkite jų faktinių fizinių sąlygų paslėpti.

Trečia, atlikite gerą sveikatos apsaugą

1. Simptomai, tokie kaip karščiavimas, kosulys, gerklės skausmas, turi būti laikinai keliaujami, paimti namo poilsį, vartoti vaistus arba eiti į ligoninę gydytis pagal situaciją.

2. Žmonės, turintys alergijos istoriją, turėtų būti kuo tik veikla lauke, ypač esant vėjui.Dėvėkite kaukę ir paruoškite anti -alerginius vaistus.

3. Laukinėje vietoje turime imtis priemonių, kad išvengtume uodų, paruošti uodų repelento purškalą ir pabandyti dėvėti ilgus viršūnes ir sandarias kelnes.

4. Neimkite iniciatyvos išprovokuoti nežinomas kates ir šunis, venkite tiesiogiai susisiekti su laukiniais gyvūnais.

Ketvirta, išlaikykite gerus higienos įpročius

1. Dažnai nuplaukite rankas.Nuplaunant rankas rankomis plaunant tirpalą, nuplaukite tekančiu vandeniu.Išeidami ir neplaunate rankų, galite naudoti greitai dezinfekuoti rankų dezinfekavimo agentą rankos dezinfekavimui.

2. Moksliškai dėvėkite kaukes.Vykdykite viešąjį transportą ir įeikite į tankius personalo vietas.

3. Atkreipkite dėmesį į kosulio etiketą.Nespauskite, kosėkite, čiaudėkite, uždenkite nosį popieriniais rankšluosčiais ar alkūnėmis.

5. Atkreipkite dėmesį į dietos saugumą

1. Būkite atsargūs, kai išeisite iš išvykos.

2. Skatinkite civilizuotą ir sveiką gyvenimo būdą, tokį kaip „vyrų šaukštų lazdelės“ ir „maitinimo sistema“, kad būtų pašalintos atliekos.

3. Atidarę pakuotės maistą, turėtumėte jį valgyti kuo greičiau, nevalgykite maisto ir gėrimų, kurie nevalgo korupcijos ir viršija galiojimo laiką.

4. Nesirinkite ir nevalgykite laukinių grybų ir augalų.

Originalus pavadinimas: „Sveikatos švietimas | Atostogų sveikatos patarimai Žr. Čia“

MLS Football Jersey