MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

 Kovo 19 d. Nacionalinės sveikatos ir sveikatos komisijos surengtoje spaudos konferencijoje Fu Wei, žemės direktoriaus direktorius, paskelbė, kad ji pradės trijų metų „svorio valdymo metų“ įvykį. Šios veiklos tikslas yra.Padidinkite visuomenės supratimą apie savo svorio pokyčius, padėkite visuomenei aktyviai koreguoti savo valgymo įpročius ir sustiprinti fizinius pratimus ir kasdienius pratimus, kad būtų skatinama visų žmonių sveikata.

 ”Normalus svoris, jis gali geriau kontroliuoti širdies ir kraujagyslių bei smegenų kraujagyslių ligas, diabetą, hipertenziją ir kitas lėtines ligas, o tai yra labai naudinga sveikatai.”„Fu Wei“ pabrėžė, kad visų lygių sveikatos įstaigos be galo skatins žmonių, kurie naudos žmonėms, darbus.Narkotikų terapija lėtinių ligų valdyme. Per kruopščiai suformuluotus sporto receptus, mitybos receptus ir kitus profesinius pasiūlymus jie yra įsipareigoję teikti išsamias ir apgalvotas paslaugas pagrindinėms grupėms, tokioms kaip lėtinės ligos.

 Kinijos sunki padėtis nutukimo klausimais

 Neseniai paskelbtoje britų žurnalo „Liu Ye Dao“ paskelbtoje tyrimo ataskaitoje atkreiptas dėmesysNutukimo suaugusieji padidėjo daugiau nei dvigubai, tuo tarpu pacientų iš 5–19 metų vaikų skaičius išaugo maždaug tris kartus. Specifiškai 159 milijonai vaikų ir paauglių bei 879 milijonai suaugusiųjų yra nutukimas visame pasaulyje, o 43%suaugusiųjų viršijosvoris.Ši tendencija rodo,Antsvorio antsvorio problema pakeitė nepakankamą svorį ir tapo pagrindine problema, su kuria susiduria mitybos sutrikimai daugelyje šalių.

 Verta paminėti, kad Kinija taip pat susiduriaNuo 0,8%iki 8,9%. Nors ši augimo tendencija yra įprasta visame pasaulyje, Kinijos pozicija pasauliniame nutukimo lygyje vis dar verta atkreipti dėmesį), nors vyrų nutukimo lygis užėmė 52 -ą vietą (tai yra 149 -asis teigiamas skaičius).Šie duomenys atskleidžia sunkią mano šalies situaciją nutukimo klausimu, todėl reikia pritraukti platų dėmesį ir aktyvų visų gyvenimo sričių reagavimą.

 Nutukimo problema -nemaža sveikatos žudikas

 Žalia lieknėjimo svorio valdymo konsultantas priminė: „Nutukimas, tai, atrodo, tik problema, daranti įtaką išvaizdai, iš tikrųjų yra nematomas sveikas žudikas, kuris yra glaudžiai susijęs su įvairiomis sveikatos problemomis. Visų pirma verta paminėti, kad nutukimas gali sukelti lėtinį lėtinįLigos. Tai kelia didelę grėsmę žmonių sveikatai.

 Pirma, nutukimas yra glaudžiai susijęs su širdies ir kraujagyslių ligomis.Nutukimo žmonėms paprastai lydi širdies ir kraujagyslių ligų rizikos veiksniai, tokie kaip hipertenzija, hiperlipidemija. Ilgas šių rizikos veiksnių egzistavimas gali sukelti širdies ir kraujagyslių ligų, tokių kaip aterosklerozė ir koronarinė širdies liga.Nutukusių žmonių liga yra žymiai didesnė nei normalaus svorio.

 Antra, nutukimas taip pat yra viena iš svarbių diabeto priežasčių.Nutukimas dažnai turi atsparumą insulinui, tai yra, organizmas negali normaliai naudoti insulino, kad sumažintų cukraus kiekį kraujyje. Ilgainiui insulino atsparumas gali išsivystyti į 2 tipo diabetą. Nutukusių žmonių diabeto dažnis yra daug didesnis nei normalaus svorio.ir kuo sunkesnis nutukimas, tuo didesnė diabeto rizika.

 Be to, nutukimas taip pat susijęs su daugybinių vėžio atvejų rizika.Tyrimai parodė, kad nutukimas teigiamai koreliuoja su įvairių vėžio atvejų, tokių kaip storosios žarnos vėžys, krūties vėžys ir endometriumo vėžys. Nutukusių žmonių vėžio rizika yra žymiai didesnė nei normalaus svorio. Šis atradimas dar kartą primena, kad nutukimas ne.Tik daro įtaką tik gyvenimo kokybei, bet ir rimta grėsmė gyvybei.

 Be aukščiau paminėtų pagrindinių lėtinių ligų,Nutukimas taip pat gali sukelti kitų sveikatos problemų, tokių kaip miego apnėja, osteoartritas ir kt.Nutukę žmonės miego metu gali kvėpuoti, todėl miego kokybė mažėja, o tai dar labiau veikia darbą ir gyvenimą dienos metu. Tuo pačiu metu nutukimas taip pat gali padidinti sąnarių naštą, todėl atsiranda tokių ligų kaip osteoartritas.

 Todėl nutukimo problema yra ne tik išvaizdos problema, bet ir rimta sveikatos problema. Dėl lėtinių ligų gali kelti didžiulę grėsmę žmonių sveikatai. Todėl turėtume atkreipti dėmesį į nutukimo problemas ir aktyviai imtis prevencijos priemonių prevencijaiir gydymas.

 Mokslinis valdymo svoris yra išsamus procesas

 Mokslinių valdymo komentarai apima dietą, mankštą, psichologinius ir kasdienius įpročius. Žalia lieknėjimo svorio valdymo konsultantas pateikė šiuos pasiūlymus:

 Nustatykite pagrįstus svorio tikslus:Pirmiausia turite nustatyti pagrįstą svorio tikslą. Šis tikslas turėtų būti nustatytas atsižvelgiant į jūsų ūgį, amžių, lytį ir fizinę būklę.

 2.Sukurkite dietos planą:Dieta yra svarbi svorio valdymo dalis. Suformuluokite pagrįstą dietos planą, kad būtų užtikrinta pakankama mityba ir kontroliuojama bendra kalorijų suvartojimas. Rekomenduojama pasirinkti maistą, kuriame yra mažai riebalų, mažai, mažo ir didelio pluošto, padidinkite daržovių suvartojimą irVaisiai ir sumažinkite didelio kalorijos ir maisto perdirbimo suvartojimą.

 3 ..Padidinti fizinę veiklą:Padidėjęs fizinis aktyvumas gali padėti suvartoti daugiau kalorijų ir kontroliuoti svorį. Rekomenduojama atlikti vidutinio stiprumo aerobinį pratimą bent 150 minučių per savaitę, pavyzdžiui, greitą vaikščiojimą, plaukimą ar dviračių sportą. Papildymas gali būti padidintas kasdienę veiklą, pavyzdžiui,vaikščiojimo ir laipiojimo laiptais.

 4. 4 ..Sustatykite gerą įprotį gyventi: Geri gyvenimo įpročiai padeda kontroliuoti svorį. Rekomenduojama išlaikyti pakankamą miegą, sumažinti stresą ir vengti rūkymo ir perteklinio gėrimo. Tuo pačiu metu turime išlaikyti gerą mentalitetą ir aktyviai susidurti su gyvenimo iššūkiais.

 5.Stebėkite svorio pokyčius:Reguliariai stebint svorio pokyčius, galite padėti suprasti jūsų svorio valdymo efektą. Rekomenduojama tai vadinti kartą per savaitę ir įrašyti. Jei rasite nuolatinio svorio tendenciją, turite laiku sureguliuoti savo dietą ir judesio planus.

 Galima pastebėti, kad mokslinis valdymo svoris yra išsamus procesas. Jei esate sumišęs ar nesugebate pradėti nuo savo svorio valdymo, žaliasis lieknėjimas rekomenduoja kreiptis į profesionalias rekomendacijas, tokias kaip gydytojai, dietologai ar kūno rengybos treneriai gali suteikti jums profesionalių patarimųir patarimai. Formuluoti pagrįstus planus ir tikslus, jie gali padėti geriau valdyti svorį ir išlaikyti sveiką kūno sudėjimą.

 Žalia ir ploni profesionalios paslaugos

 Žalias lieknėjimas visada buvo įsipareigojęs skatinti sveikos Kinijos statybą ir teikia klientams skaitmeninius, standartizuotus ir pritaikytus svorio valdymo sprendimus per savo profesionalias paslaugas. Bendrovė daugiausia dėmesioFormavimo laikotarpis ir techninės priežiūros laikotarpis bei novatoriškai siūlo „penkių jėgų vienybės“ paslaugų modelį.

 Šis modelis sujungia penkių profesionalių Svorio valdymo planuotojo, sporto konsultanto, mitybos konsultanto ir psichologinių konsultantų bei tarnybinių namų tvarkytojų ir tarnybinių namų tvarkytojų išminties ir kompetenciją.Derinant mankštos pasiūlymus, profesionalias rekomendacijas ir mokymus, elgesio pataisymą ir patarimus dėl dietos, padėkite klientams visais aspektais, kad padėtų klientams prisidėti prie jūsų gyvenimo būdo.Paslaugų suasmeninimas, taip suteikiant klientams tikslesnius ir efektyvesnius svorio valdymo sprendimus.

MLS Football Jersey