MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
„Pasaulio gamykla“ Dongguanas ne tik gamina „pasaulį“, bet ir sukuria skanius.
„Dongguan“, vienintelis šalies miestas, turintis du pagrindinius miestus taip pat yra pasaulyje žinomas „Pasaulio gamykla“.Anksčiau apskritis, kuri buvo įsišaknijusi žemės ūkyje, greitai išaugo į svarbų pramoninį miestą rytiniame Pearl upės žiočių krante. verslas.Čia yra daugybė žmonių ir plaukia čia.
Jis yra Guangdongo -Hong Kong -Makao Didžiojo įlankos teritorijos geometrijos centre.Kaip „Shuangwan“ miestas, Dongguano gyventojai yra apie 14 milijonų, o vidutinis amžius yra tik 34 metai yra pramoninės išsivysčiusių teritorijų populiacija.
„Pagaminta Dongguanu“.Dėl pramonės gamybos plėtros, išteklių rinkimo, tokių kaip talentai, įranga ir automatinės gamybos linijos, taip pat padarė maisto ir gėrimų pramonę Dongguane aukštesniu atspirties tašku.Unikalus gamybos pramonės vietos pranašumas ir didžiulis vartotojų rinkos potencialas, dėl kurio daugelis maisto perdirbimo įmonių pasirinko įsišaknyti ir klestėti Dongguane.
Balandžio 12–14 dienomis aštuntoji Kinijos tarptautinė maisto ir maisto paroda ir 2 -oji Kinijos tarptautinė surenkamųjų pramonės pramonės paroda (toliau – Dongguane buvo surengtos „maisto parodoje“).Šios parodos lankytojų neprisijungus skaičius viršijo 30 000, o vietoje pasirašyta suma viršijo 30 milijardų juanių, sudarydama daugiau nei 100 viešųjų pirkimų ir bendradarbiavimo susitarimų.Suprantama, kad daugiau nei 1500 kompanijų iš daugiau nei 20 šalių ir regionų ir 31 provincijų (autonominiai regionai, miestai) daugiau nei 20 šalių ir regionų dalyvavo parodoje. -PažEtis tarptautinės ir vidaus žemės ūkio maisto pramonės plėtros.
Balandžio 12–14 dienomis Dongguane vyko aštuntoji Kinijos tarptautinė maisto ir maisto paroda ir 2 -oji Kinijos tarptautinė surenkamųjų surenkamųjų pramonės paroda.Parodoje dalyvavo daugiau nei 1500 įmonių iš daugiau nei 20 pasaulio šalių ir regionų ir 31 provincijų (autonominiai regionai, miestai), o daugiau nei 5000 profesionalių pirkėjų dalyvavo derybose ir dokuose, parodydami tarptautinio tarptautinio priešakį. ir vidaus žemės ūkio maisto pramonė visais aspektais.
Balandžio 12–14 dienomis Dongguane vyko aštuntoji Kinijos tarptautinė maisto ir maisto paroda ir 2 -oji Kinijos tarptautinė surenkamųjų surenkamųjų pramonės paroda.Šios parodos lankytojų neprisijungus skaičius viršijo 30 000, o vietoje pasirašyta suma viršijo 30 milijardų juanių, sudarydama daugiau nei 100 viešųjų pirkimų ir bendradarbiavimo susitarimų.
„Dongguan“, kaip stipri maisto pramonė, stiprios tarptautinės prekybos miestai ir stiprios pramonės inovacijos, daro savo unikalius pranašumus, nešiojant ir nusodindamas „maisto ekspozicijos“ įtaką.
Skanus gyvenimas, pagamintas Dongguanas
Šis miestas yra ir jaunatviškas, ir senas, su tradicijomis ir ateities temperamentu.Šis gilus ir smurtinis pokytis taip pat įsiskverbia į dietą.Nesvarbu, ar tai buitinis pavadinimas, pakuotės maistas, ar cukraus užkandžiai, kurie yra populiarūs internete, daugelis jų yra iš Dongguano.
Miesto pasakojimas apie maisto gamybą prasidėjo nuo 1990 m.
Aštuntajame dešimtmetyje keturi XU šeimos broliai Taivane ėjo į gatvę parduoti saldainių. „Xu Fuji“ prekės ženklas 1994 m.1993 m. Sausio mėn. Buvo oficialiai įsteigtas „Dongguan Nestle Co., Ltd.“, kuris buvo pradėtas veikti 1994 m. Sausio mėn.Įkurta Honkonge, Garono duonoje, Kinijoje, Dongguane įsteigė du gamyklos pastatus „Hua Jia“ ir „Chashan“.Dešimtajame dešimtmetyje Dongguane buvo įkurtas „Huamei Mooncake“ maisto gamykla.
Istorija prasidėjo ir čia nesustojo.
Ankstyvaisiais metais „Xu Fuji“ etiketėje pažymėjo „darbo jėgos“ etiketę.Šiais laikais tik keli žmonės patenka į „Xu Fuji“ gamybos dirbtuves ir tik keli žmonės vykdo duomenų stebėjimą ar produktų pakavimo patikrinimą.Saldus „Shaqima“ gamyklos aromatas yra plūduriuojantis, didelės mašinos ir įranga veikia tvarkingai, o visi procesai buvo automatizuoti.
„Xu Fuji“ automatizuotas kiaušinių dirbtuvės.
2013 m. Vidinių išlaidų spaudimas privertė „Xu Fuji“ atidaryti automatizavimo, skaitmenizavimo ir informatizacijos atnaujinimo kelią.Nuo mašinos pakeitimo iki pritaikyto proceso automatizavimo, „Xu Fuji“ naudojamas beveik 10 metų.„Bao Xitao“, gamybos būstinės generalinis direktorius, žurnalistams sakė, kad 2020 m. „Xu Fuji“ dirbtuvės realizavo popieriaus operaciją. Kanbanas.”Automatizuotas skaitmeninis posūkis nuo puošnaus darbo nuo darbo jėgos, daug intelektualios„ Xu Fuji “gamybos. Iš pradžių tai buvo laikoma išlaidų taupymu, o vėliau tai turėjo didelę naudą stabiliai kokybei ir maisto saugai.”
Tai yra „Dongguan“ maisto ir gėrimų pramonės mikrokosmas nuo gamybos iki „intelektualios gamybos“.Kaip garsus tarptautinis gamybos miestas, labiausiai trūksta Dongguano, yra pramoninis fondas ir pramonės grandinė, dėl kurios taip pat daro susijusių maisto sektoriaus bendrovių pertvarkymo procesą, kuris yra gana sklandus.
„Chashan“ „Fooda Food“ turi visiškai automatinę kiaušinių trynių gamybos liniją, kuri kiekvieną dieną gali gaminti 350 000 kiaušinių trynių traškučių; ;
Yra naujų idėjų ir technologijų.Šis garsusis gamybos miestas subūrė daugybę maisto vyriausiųjų kompanijų, tokių kaip „Xu Fuji“, „Phoenix Ball“, „True Kung Fu“, „Daoshan“, „Hongjun“ dieta ir pasiėmimas bei suformavo maisto gėrimų ir surenkamų daržovių kolekciją.
Gana išskirtinė miesto gatvė
Kaip agresyvus ir atviras „Lingnan Guyi“, „Dongguan“ turi stulpų pramonę, tokią kaip elektroninė informacija, elektros mašina ir įranga, tekstilė, drabužiai, skrybėlės, maistas ir gėrimų perdirbimas, popieriniai gamybos ir popieriaus gaminiai. , „Tangxia“ golfo ir kitos būdingos pramonės šakos.
Maisto ir gėrimų pramonė, kaip naudinga tradicinė pramonė, Dongguanas pasiekė 100 milijardų juanių. Pramonės klasteris.2023 m. Dongguano mieste buvo 213 maisto pramonės įmonės, kurių bendra produkcijos vertė buvo 120,174 milijardo juanių.
Maisto ir gėrimų srityje kiekviena miesto gatvė taip pat turi savo „gerą maistą“.
„Daochen’s Jiajiamei“, „Hengli’s Da“ kvapas, Liaobu’s Baiweijia, Suifeng maistas Masong, Xu Ji Food (Xu Fuji) Dongchenge, Tai Rana ryžių pramonėje Houjie mieste ir Shilongjin Wei ir kt., Puikių „Enterprise“ žvaigždžių žvaigždžių žvaigždžių patvirtinimas.2008 m. „Chashan Town“ sėkmingai sukūrė garsųjį kinų maisto miestą ir profesionalų miestą (maistą) Chashano technologijos naujovėse Dongguano mieste.Šiandien „Chashan Town“ turi daugiau nei 80 maisto ir gėrimų kompanijų, taip pat augino gerai žinomas įmones, tokias kaip „Baili“, „Huamei“ ir „New League“.2023 m. Chashano miesto maisto ir gėrimų pramonės mastas viršijo 6,5 milijardo juanių.Tarp jų maisto ir gėrimų pramonės išvesties vertė buvo 5,74 milijardo juanių, ty 16,9%metų.
Tobulėjant maisto pramonės produktų kokybei Dongguane, standartai ir reikalavimai yra nuolat griežti, o įrangos reikalavimai pamažu pagerėjo.Qing Qianwei, „Hao“ maisto mašinų padėjėjo parodos asmeniui, „The Banging News Reporter“ sakė, kad jie bendradarbiavo su daugeliu maisto kompanijų, tokių kaip Dongguanas.„Dongguan Hao“ „Food Machinery Co.“ asistentas yra įmonė, kurioje daugiausia dėmesio skiriama žaliavų pjaustymo mašinų kūrimui ir gamybai.Geras padėjėjas bendradarbiauja su Taivano įmonėmis, kad galėtų vykdyti techninius mainus tarp įrankių ir aksesuarų, toliau optimizuoti ir gaminti remiantis tyrimais.
Lapų daržovių perdirbimo gamybos linija, kurią gamina „Dongguan Hao“, „Food Machinery Co.“, Ltd. kai automatizavimo norma yra didesnė nei 90%.
„Ateityje valstybinė priežiūra taps griežtesnė maisto pramonei. Įrangos kokybė yra puiki, o paslauga yra teikiama. Gera įranga gali sumažinti daugybę nereikalingų nuostolių. Kartais tai gali būti brangesnė, Bet tai verta. „Qingqianqian. Pasak Wei, geri padėjėjai savo stipriąsias puses daro dviem gamybos įrangos terminalų ir duomenų paslaugų kryptimis. Klientams, turintiems daugiau puikių klientų, jie bus panaudoti konkrečiems klientų poreikiams.
Remdamiesi pjaustymu, valymu ir pakuotėmis, geri padėjėjai taip pat neseniai sukūrė aptikimo įrangą, kuri gali aptikti priemaišas, tokias kaip metalas, plaukai, plastikas, ir bendradarbiauti su kitais gamintojais, kad sukurtų nepriklausomą mašinų mokymosi funkciją.
„Dongguano maisto pramonė greitai vystėsi. Palyginti su praeitimi, pirkinys yra turtingesnis, o ingredientų ir mėsos bandymai yra griežtesni.”Kuriant ir padedant automatizavimo įrangos įmonėms, „Dongguan“ maisto pramonės gamybos procesas taip pat yra mokslinis ir efektyvesnis.
Daugelis Chashano miesto kompanijų vystosi maisto mašinų, įrangos gamybos ir kt. Laukuose ir iš pradžių sudarė maisto gamybą, maisto mašinų gamybą, maisto pakuotes, maisto tikrinimą, logistikos transportavimą, rinkodaros skatinimą ir kitas aukščiau esančias pramonines grandines. modelis.
Pramoninė struktūra tampa vis gausesnė, o miestelyje yra didelės energijos.
Kaip pagrindinio savivaldybių maisto pramonės klasterio plotas, „Kinijos maisto ir naftos logistikos apdorojimas Nr. 1“ Masongas yra Pearl River Delta paslėptoje lygumoje ir derlingoje žemėje. .
Henet yra tanki, o išsivysčiusi vandens sistema suteikia natūralias sąlygas sodinimo pramonei plėtrai.Ma Yong, gyvenusi šiaurės vakarų Dongguano dalyje, apsupo šią žemę derlingu ir smėlėtu paslėptoje paprastoje žemėje, sukurdama „Banaros miško jūrą“ su mėlyna ha banga.Dabar vis tiek galite jausti karštą gyvenimą bananų prekybos rinkoje.
„Cofco Guangdong“ pramoninis parkas yra visa pramoninė „Cofcos“ grandinė visoje pramoninėje grūdų grandinėje, naftos perdirbimo visuotinis parkas, „Wechat“ viešoji sąskaita@美 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中 中
Pastaraisiais metais „Ma Yong“ įgavo stiprų impulsą ir padarė daugybę proveržių pramonėje ir grūdų ir naftos pramonėje.Sėdi dviejose dviejose Xintha uosto ir Magino uosto rajono šalyse, Dongguano uoste.Yra 31 grūdų ir naftos kompanijos, apimančios daugiau nei 3000 arų plotą, iš viso investuojama apie 17 milijardų juanių. privačios įmonės ir privačios įmonės pasaulyje.2023 m. Bendra „Ma Yong“ reglamentų pramonės produkcijos vertė buvo 111,95 milijardo juanių, iš kurių bendra grūdų ir naftos pramonės produkcijos vertė buvo 61,4 milijardo juanių, ty 54,8%viso miesto pramoninės produkcijos vertės.
„Dongguan“ maisto pramonė turi gilų pagrindą ir sudarė patikimą produktą keliose kategorijose.Šiuo metu yra du nacionaliniai žemės ūkio produktų geografiniai indikacijos Dongguanas: Dongguanas Lychee, MA Chung bananas;Tarp jų „Dongguan“ dešra naudoja savo unikalias žaliavas, gamybos įgūdžius ir aukštą kokybę, ir turi didelę reputaciją Guangdonge ir net šalyje, kad suviliotų daugybę gerai žinomų žinomų prekės ženklų, įskaitant „Dongguan Lamal“ dešrą, įskaitant „Qifeng“, „Xinyuan“ ir „Nykštukas“.Ir tradicinis maistas, pavyzdžiui, „Dao Yan Dao“ ir „Daoya Meatballs“, taip pat turi rinkos reputaciją.
Pramonės plėtros aplinka yra nuolat optimizuota
Įvairi geografinė aplinka atnešė turtingą turtą į Dongguaną.
Kalbant apie skanų maistą, Dongguanas turi „talentą“ ir sunkiai dirbo rytoj po rytojaus.
Po dešimtmečių krikšto iš rinkos, daugelis maisto kompanijų buvo atnaujintos keičiant laikus ir stabilizavosi kulną rinkoje.Kai miestas įžengė į naują periodą, Dongguanas toliau vystėsi plačiau ir gilesnį.
Šiandien buvo sustiprinta pagreitėjusio gyvenimo tempo ir gerinimo sveikatos supratimo, maisto pramonės technologijos, šviežios ir šviežios laikymo technologijos, sandėliavimo šaltos grandinės lygis ir logistikos paskirstymo gebėjimas.„Pagaminta Dongguanu“ turi akivaizdžių pranašumų ir teikia tvirtą paramą maisto ir gėrimų pramonei.Palyginti su kai kuriais miestais, taip pat laukia šaltos grandinės logistikos sistemos brandumas Dongguane.
„Dongguanas yra viena iš nacionalinių šaltų grandinių logistikos bazių. Šaltos grandinės pajėgumai yra geresni nei daugelis vietų. Pramonės standartų tobulinimas, bandymo agentūrų dalyvavimas, pramonės asociacijos savęs disciplina ir vyriausybės departamentų priežiūra standartizavo ir standartizavo maisto pramonę, įskaitant surenkamąsias daržovių pramonę.
Wang Jiajun, asmuo, atsakingas už būdingą „SF Express“ (Dongguan) Co., Ltd. Dongguane teikti paslaugas Dongguano maisto pramonei, kad padėtų įmonėms su įmonėmis teikti įmonėms nuo užsakymų nuo bendrojo maisto ir gėrimų koordinavimo integracijos integracijos sprendimo, galutinio platinimo paslaugos taip pat teikia paslaugas, kad būtų galima nustatyti atsekamumą ir atpirkimo informaciją.
Dongguano maisto kompanijos, tokios kaip SF ir Dongguanas, bendradarbiavo įvairaus laipsnio maisto kompanijų laipsniu Dongguane, ir jos nepriklausė šioms įmonėms susijusiose šaltos grandinės logistikos sistemos nuorodose.
Dongguanas taip pat nuolat optimizuoja ir tobulina maisto pramonės plėtros aplinką, remdama politikos, skirtos palaikyti šios srities įmonių transformaciją ir sveikas operacijas.
2023 m. Liepos mėn. Dongguanas išleido „keletą priemonių, skirtų Dongguano miesto plėtrai, kad paremtų maisto pramonę“. Platformos įgalinimas, mokslinės ir technologinės inovacijos palaikymas, parama mokslo ir technologinių naujovėms ir parama mokslo ir technologinių naujovėms. Klasterių ir ekologinės statybos sukurkite daugybę įtakingų prekės ženklų ir aukštos kokybės įmonių, skatina maisto pramonės atnaujinimo kokybę ir palaiko maisto pramonės plėtrą.
Tuo pačiu metu Dongguano vyriausybė taip pat kuria tiltą, skirtą su maistu susijusių įmonių plėtrai, kad sumažintų informacijos asimetriją.
„Shi Fuyu“ generalinis direktorius Zhang Shaofei pristatė, kad talentų, politikos ir administracinio proceso atžvilgiu Dongguano vyriausybė yra skubi įmonė.
„All local governments in Guangdong Province have the same assistance to help food processing enterprises dock the agricultural products of growers. While the enterprise obtains the supply of stable ingredients, it solves the backlog of agricultural products of farmers. The quality of the product and the Saugumo atsekamumas.
Didėjantis naujienų reporteris Peng Yanqiu
)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey