MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Nr.1 aštrus mėsainis

„Takeaway“ parduotuvė, pavadinta „Burger Off“ Sasekso grafystėje, Britanijoje, parduoda „karščiausią pasaulio mėsainį“.Iki šiol daugiau nei 3000 žmonių tai išbandė, tačiau tik 59 žmonės baigė valgyti, o 5 iš jų buvo nedelsiant išvežti į ligoninę po valgymo: viena žarnyno perforacija, o kitas keturi alerginis šokas.

Nr.2 iškrypėliai vištienos sparneliai

Britų restorano „nenormalių vištienos sparnelių“ patiekalas yra žinomas kaip karščiausi vištienos sparneliai pasaulyje. yra 250 kartų didesnis nei Meksikos pipirų.Klientai, norėdami valgyti čili valgydami, privalo dėvėti pirštines, nes tai bus tiesiogiai ėdi.

Nr.3 Bake

Šikšnosparniai nėra paukščiai. pirmiausia, o paskui – ieš.Kadangi skonis nėra geras, jis turi būti padengtas daugybe česnakų ir pipirų, kad padengtų jo skonį.

Nr.4 keptas voras
Ši vorų plokštelė yra garsiausias skonio užkandis Kambodžoje.Bet ar drįsti valgyti?

Nr. 5 Šokiai aštuonkojai

Žvejo virtuvė „Šokiai aštuonkojai“ iš Pietų Pietų Korėjos dabar tapo korėjiečių maisto atstovu.Šiame patiekale yra didelis aštuonkojis, kuris buvo nualptas, tačiau tol, kol jis lašėja su sojos padažu, aštuonkojai yra tarsi elektros šokas ir šoka gyvas.Nereikia virti, rijimas yra geriausias būdas valgyti.Skirtingai nuo įprastų aštuonkojų, aštuonkojai, naudojami neapdorotai valgomai, paprastai yra plonas letena aštuonkojai šlapiame purve, prie jūros pakrantės.

Nr.6 gyvas magoginis sūris

„Casu Marzu“ yra savotiškas maistas, kurį gamina sūris, kurį augina gyvenimas.Šis sūris yra tradicinė Sardinijos virtuvė, Italija, ir kaina yra labai brangi.Sakoma, kad tie permatomi magnatai gali šokti iki šešių colių aukščio, todėl prieš valgydami atkreipkite dėmesį į akių apsaugą.Jo skonis yra labai unikalus, todėl žmonių liežuvis yra nepakeliamas, o tie maggotai į skrandį patenka be virškinimo, kartais net ilgai išgyvena.

Nr.7 dramblio tunl kava

„Xiangfood Coffee“, kaip rodo pavadinimas, sukuria dramblys, valgydamas kavos pupeles, ir sukūrė virškinimo sistemą.Kadangi dramblio fermentai virškinami pupelių baltymai, beveik nėra įprastos kavos kartumo.Šis kavos tiekimas yra labai ribotas, todėl jis parduodamas tik keliuose penkiose pasaulio viešbučiuose.2013 m. Rugpjūčio mėn. „Elephant Coffee“ oficialiai nugalėjo Indonezijos „Musk Cat“ kavą ir tapo brangiausia pasaulyje kava.

Nr.8 varlių sultys

Limoje, Peru sostinėje, prekybininkas į mėsą įmetė gyvas varles į mėsą, ir pridėjo tokių augalų kaip medus ir alavijas, kad galėtų išgerti gėrimų.Sakoma, kad šios „varlės sultys“ yra labai populiarios tarp vietinių atlyginimų klasės.

Nr. 9 karvės smegenų mėsainis

Londono šefas Markas Jankelis atidarė „Dugu“ kruvinus gurmaniškus automobilius.Nemanykite, kad tai yra viešumas, jis čia parduodamas, tačiau tikrasis karvių mėsainis, taip, tai yra karvės smegenys.„Mark’s Dining Car Supply“ apima įvairius patiekalus, pagamintus iš blauzdos smegenų, kiaulės kojų ir jautienos panašios liaukos.Jo virimo paslaptis yra marinuoti karvės smegenis su actu ir druska, tada pabarstykite prieskonių milteliais ir pradėkite kepti, kol jos taps auksinės geltonos spalvos, o skonis yra traškus.

Nr.10 Tongzi šlapimo virti kiaušiniai

Kiaušinių su šlapimu valgymo būdas Zhejiange turi ilgą Dongyango istoriją, Zhejiange Tradicinis kinų vaistas, vadinamas „baltuoju“, kuris daro maitinamąjį yin ir mažinantį gaisrus, sustabdydamas hemostazę ir gydant sustingimą.Virdami jis dažniausiai virtas daugelyje namų ūkių.

MLS Football Jersey