MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Aktyviai pasinaudokite naujų formatų kūrimu ir sukurkite naują vartotojų plėtros aukštumą, skirtą bendrai erdvei!

Kompetencija ir verslo aljansas kartu skatina technologijų tyrimus ir plėtrą bei rezultatų konvertavimą bendraujančių kosminių projektų, paspartina bendrinimo pramonės šuolius ir sukuria naują skyrių apie puikios verslo grandinės plėtrą.

Pasirašyti atstovai žaisti su vadybininku Wu Hongu, Fuzhou Zhuoyue Si Su Hui ir direktorių valdyba Yang Dian, Lin Jialin, Zhang Tianhu ir Wu Hang, verslo tinklo valdytoju ir kitomis dalyvaujančiomis ceremonijomis.

Prieš ceremoniją Wu Hong ir jo partija apsilankė skaitmeninės parodų salėje, bendrojo produktų parodų centre, „Jibao Live“ bazėje, korporatyvinėje kultūroje ir laboratorijoje.Išsamus supratimas apie kompetencijos, produktų inovacijų galimybių ir prekės ženklo plėtros techninio vystymosi pranašumų supratimą ir visiškai patvirtino kompetencijos pasiekimus ir pagyrimus.

Simpoziume Wu Hang pristatė būsimą plėtros tendenciją ir politinę aplinką.2024 m. Vasario mėn. Informacijos centras paskelbė „Development Report“ (2023 m.).

Mano šalis vis dar turi didžiulį tvirtumą ir vystymosi potencialą.

Tuo pat metu, kaip skaitmeninės ekonomikos dalis, Kinijos plėtra suteikė didelę reikšmę mano šaliai. būtina „skatinti naujų vartojimo formatų, tokių kaip vartotojas, plėtrą“.

Ateityje politikos aplinka bus labiau optimizuota, o giliai integruota didžiųjų duomenų ir dirbtinio intelekto technologijos dar labiau paskatins greitą vystymąsi.

„Wu Hong“ teigė, kad padedant daugybei pjaustymo technologijų, tokių kaip „Big Data“, daiktų internetas, skaitmeniniai žemėlapiai ir mokėjimas internetu, pateko į aukštą greičio kūrimo trasą.

Pagreitėjant efektyvesnės ir aukštos kokybės, technologinės žvalgybos ir įvairaus pramonės grandinės kūrimą, tapo pagrindine pramonės šaka. , ir pamažu tampa lengvos koncepcijos dalijimosi kosmoso prekės ženklais esmė

Vėliau ponas Wu Hongas ir ponas Su Hui pasirašė strateginį bendradarbiavimo susitarimą pasirašymo ceremonijoje.Šis strategijos etapas dar labiau sustiprins technologinių tyrimų ir plėtros galimybes bei rinkos konkurencingumą iš neįvykdytų verslo grandinių.

Abi šalys bendradarbiaus visais technologijų, valdymo ir išteklių aspektais, siekdamos ugdyti naujas produktyvias jėgas dalijimosi ir dalijimosi erdve, nuolat gilinant neįvykdytų verslo grandinės išteklių, pramoninių pranašumų ir ekonominių pranašumų pranašumus, ir dirbkite kartu kurdami Novatoriško savęs dalintis neprisijungus.

Bendras darbas suteiks visišką žaidimą savo atitinkamiems pranašumams, atliks daugialypį, kelių laukų ir visišką bendradarbiavimą, kad būtų pasiekti papildomi pranašumai, abipusė nauda ir laimėti rezultatus ir sukurti platesnę plėtros erdvę.

Tuo pat metu pagreitinkite išmaniųjų dalijimosi kosminių prekių ženklų, kurie prisitaiko prie tų laikų tendencijų ir įmonės kūrimo, formavimąsi, nuolat stiprina ir sustiprina intelektualinio ir modernaus vandens skaičių dalijimosi erdve, atverkite naujas dalijimosi grandines, ir ieškoti naujų vystymosi skyrių.

MLS Football Jersey