MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Shaoxing yra tipiškas miestas su Jiangnan vandens kaimo stiliumi upės pietuose. , ir viskas, kas yra visi, yra visi.

Bet man labiau iš maisto pagundos.Kai kurie iš šių maisto produktų yra susiję su istorinėmis figūromis, kai kurie valgo maistą iš paprastų žmonių, kiti – „importuoti produktai“.

Ypač rudenį „Shaoxing“, vaikščiojant Cangqiao Zhi gatvėje, vaikščiojant po įvairias specializuotas parduotuves, yra maisto produktų, kurie jūsų laukia!Jei kramtote purškiamas pankolių pupeles, jei pakeliui pamatysite džiovintų džiovintų džiovintų daržovių, nusipirkite maišą ir pasiimkite namo, kad galėtumėte virti motinai, nesunku priversti žmones jaustis patenkinti.

vienas

Jei norite užuosti kvapą, kvepiate kvapą, valgykite pelėsį, jei norite valgyti

1

 Stinky tofu 

Vynas nebijo gilių alėjų, o dvokianti tofu nebijo!

Kalbant apie dvokiantį tofu, daugelis žmonių pirmiausia galvoja apie Hunaną, o „Shaoxing“ dvokiančiu tofu, apie kurį norime kalbėti iš Auksinio, net imperatoriaus Kangxi ir „Empress Dowager Cixi“ gyrė.

1) Wang Laohan Stinky tofu

Adresas: „Jiaotang Road“ tiekimo ir rinkodaros prekybos centras

Radę buvusią Lu Xuno rezidenciją, galite rasti Wang Laohano dvokiantį tofu.Tačiau būtinai išsirinkite tinkamą laiką, kitaip turite išsiaiškinti.Jo dvokiantį tofu yra pats pats, ir sakoma, kad „Xianheng“ viešbučio „Stinky Tofu“ taip pat tiekia Wang Laohan šeima.Todėl, jei siekiate ekonominio efektyvumo, čia galite atlikti dar du veiksmus, kad valgytumėte čia.

„Wang Laohan“ yra „Stinky Tofu“ Dviejų rūšių padažas ir aštrus padažas pasirinkite „Ren Jun“!

2) trys -„Stinky Tofu“

Adresas: Nr. 258 Lu Xun Middle Road

Tai nėra toli nuo „Lu Xun“ „Sanyi“ knygos ir turi pranašumą „Geographical“. .

3) Lane Stinky tofu

Adresas: Vidurinis Cangqiao Zhi gatvės skyrius

Stinky tofu priklauso „Shaoxing“ liaudies užkandžiams. Galima visą gyvenimą pasidaryti dvokiantį tofu, nėra šlovingo viešbučio fasado, o mažų gėlių reklama nėra reklama, o kai kurios yra tik jų suvokimas apie gyvenimą.

Stinko tofu raktas yra „halogenas“. „Ir sakoma, kad gerasis Lao Jian yra bent 20 metų.Todėl net jei salės seneliai nėra „senas halogenas“, jis nebus per daug „aiškus“.Su čili padažo įkandimu, poskonis yra begalinis.

2

 Džiovintos daržovės 

Šio garsaus maisto dėmesio centre yra „džiovintos daržovės“, kurios taip pat gali būti vadinamos „pelėsio džiovintos daržovės“.Žmonės šiaurėje mėgsta marinuoti kinų kopūstus, o Jiangsu ir Zhejiang žmonės mėgsta marinuoti džiovintas džiovintas daržoves.Tai buvo viena iš aštuonių pagrindinių „Shaoxing“ duoklių.

1) „Shaoxing Hotel“ kinų restoranas

Adresas: „Xiaoting Shandong“ antrojo žiedo kelio pusė

Iš čia yra žinomos geriausios -drąsios slyvos daržovės, iš čia esančios mėsos išdžiūvusios daržovės. Neišvengiama.

2) Yu Longjingas

Adresas: Nr. 112 Cangqiao Zhi gatvė

„Cangqiao“ gatvėje yra restoranas „Yulongjing“.

Iš esmės MENG daržovės ir mėsos mėsa iš esmės bus ten, kur yra daug žmonių, kurie rekomenduoja „Yulongjing“. Saga, mėsos sagtis.

Mėsa turi būti kiaulienos kiauliena su oda, o džiovintos džiovintos daržovės turi būti marinuojamos vietiniai ūkininkai. .Sakoma, kad jo gimtasis miestas yra „Shaoxing“ premjeras ir šio patiekalo gerbėjas!

Suvalgę tiek daug „dvokiančių“ pelėsių, jūs turite padaryti šviežią.

3

Shao Sanxian

Daugelyje vietų yra trys švieži metodai, tokie kaip Di San, Sanxian ir vanduo.Shao Sanxian, todėl idėja yra savotiškas Sanxian požiūris į Shaoxing.Tuo pačiu metu tai taip pat yra vienas iš dešimties garsių patiekalų, esančių Shaoxing mieste.Medžiagos nėra fiksuotos.

1) „Aqiu“ dešimt dubenėlių

Adresas: Nr. 244, Cangqiao Zhi gatvės pėsčiųjų gatvė

„AQIU“ parduotuvės yra panašios į savarankišką kiemą, o virtuvė taip pat yra nostalgiška virtuvė.Pirmoji vieta yra jo šeimoje, tačiau paprastai sunku atspindėti, tačiau norint suvalgyti šį „seną Shaoxing“, kantrybė vis dar turi.Po to, kai patiria sriubą.

„Dešimt dubenėlių“ reiškia dešimt indų.Todėl „Dešimt dubenėlių“ gali būti naudojami nostalgiškam senajam shaoxingui.


2) Mažasis „Shaoxing“ restoranas

Adresas: Nr. 166 Cangqiao Zhi gatvė

Ypatingas dalykas yra tai, kad užsakymo tvarka, nėra meniu, jokios kainos.Jei norite ateiti, galite ateiti.Pagal patiekalus, vietinių gyventojų akyse tai yra populiarumo fojė.

Shao Sanxian „švieži“ yra ingredientuose „švieži“ ir „švieži“.Šio restorano ingredientai yra ant veido.

du

Antroji pirminė, ateikite į dubenį autentiško ryžių vyno!

1

 Ryžių vynas ir vynas bei alus taip pat žinomi kaip trys pagrindiniai pasaulyje senoviniai vynai

„Lao Wine“ yra miesto vizitinė kortelė „Shaoxing“.„Shaoxing Ryžių vyną“ galite pamatyti Pekino pagrindiniuose prekybos centruose lentynose.

Jei pirmą kartą grįšite į „Shaoxing“, būsite šiek tiek apsvaigę, nes per daug drožyba, gėlių drožyba, raudona, dukra raudona ir kt. – visi vadinami ryžių vynu. Žmonės.

1) „Xianheng“ viešbutis

Adresas: Nr. 179 Lu Xun Vidurinis kelias

„Jiefang South Road“ yra „Xianheng“ viešbutis. Kong Yiji tapo per daug raižyto vyno ir pankolių pupelių patvirtinimu.

Skiriasi nuo ryžių vyno, kuris yra šiek tiek skaidrus.Per raudonojo vyno spalva yra tamsi ir juoda, ir atrodo, kad jis gali prilipti prie taurės sienos, kai jis teka taurėje.Viešbučio padavėjas duos jums dubenį iš vyno altoriaus, laikydamas šilumą (tradicinis ryžių vynas yra karštas) rankoje, ir įkandimas daržovių, pilnų burnos, jei tai yra Kong Yizhi, jei tai yra Kong Yiji , Bijau pavydėti keliems taškams.

2) Lobių medžioklės čempionų pastatas

Adresas: Nr. 114 Cangqiao Zhi gatvė

Be „Xianheng“ viešbučio, bijau, kad populiariausias yra „Shaoxing“ virtuvė „Lobių medžioklės“ bokšte. Būkite saugomi prieš geriant, ir jei norite būti vadinami Chen Jiu, tai užtruks daugiau nei trejus metus.

Skirtumas tarp lobių medžioklės bokšto ir „Xianheng“ viešbučio yra tas, kad vienas senovinis ir senovės bei modernus.Todėl, jei geriate ryžių vyną gerti ryžių vyną, turite pasigaminti puodelį ir suderinti seną šaokso virtuvę. .

3) Shaoxing Lao šventykla

Adresas: Nr. 229-1 Lu Xun Vidurinis kelias

Paprasta vieta parduoti vyną, kai nesate tikri, kokį ryžių vyną norite nusipirkti, galite paragauti dar kelių sprendimų šioje parduotuvėje, nemokamai!

2

 Laojiu yra ne tik savotiškas vynas, bet ir tinkama būti pagardu. 

1) Imperatoriaus Xuano ryžių vyno pieno arbata

Adresas: Į pietryčius nuo Jiefang Vidurinio kelio ir Jiefango South Road sankryžos

Ryžių vyno ir pieno arbatos gimimas gali būti laikomas pritaikomu vietinėms sąlygoms.

Pieno arbata yra gėrimas, kurį Indijos Himalajų regiono gyventojai gėrė nuo senų.Atidarius jūrų šilko kelią ir „Land Silk Road“, pieno arbata pamažu sudarė įvairius kasdienius karštus gėrimus regioninės plėtros pavidalu.Pieno ir arbatos derinys suteikė mums nuostabios skonio patirties, ar sumaišys „Rice Wine“, suteiks mums naujų netikėtumų?

Mano nuomone, ryžių vyno arbata yra savaime suprantama .Priešingoje Lu Xuno pusėje buvusioje gyvenamojoje vietoje yra parduotuvė, vadinama „Qixuan“. .

Nors ryžių vynas ir pieno arbata, nors tai yra pieno ir ryžių vynas, tai taip pat yra geriausia proporcija, kurią savininkas nustatė atlikus pakartotinius proporcijos bandymus. kad visi gali tai priimti.Žinoma, jei jaučiatės skaniai, gerkite gėrimą.

Klausyk manęs, noriu gerti autentišką, šiuo metu tai yra vienintelis.

2) „Xianheng“ viešbutis

Adresas: Nr. 179 Lu Xun Vidurinis kelias

Taip, jūs teisingai perskaitėte, tai vėl Xianheng!Neklauskite manęs, kodėl, nes Xianhengas tikrai nori ko!Bet šį kartą aš čia rekomenduoju šią girtą žuvį!

„Shaoxing“ žmonės ryžių vyną pavertė universaliu produktu, o maisto ir vyno istorija niekada trūko.Girtos žuvies praktika yra „pirmiausia supjaustyta žuvimi į griežinėlius, pabarstykite druską, prieskonius ir vyną girtos žuvies altoriuje, o po to – žuvies sluoksnį ir užklijuoti skardinę.“ Maistas, iš esmės Jiangsu yra daugybė vietų , Zhejiang ir Šanchajus bei girtas žuvis.

Tačiau Xianhengas yra gana švelnus, žuvis nėra malkas, o maistas taip pat gali būti vartojamas.

Be to, neblaivi žuvis yra geresnė už močiutės namą!Jį galima nusipirkti kiekvienoje vietinėje specializuotoje parduotuvėje, tačiau senelio namai daugiausia yra vakuuminė pakuotė.Daugelis netizens palygins jį su Xianheng.Močiutės namas yra sūrus, su nedaug sulčių.

Girtos žuvys, girtos krevetės, neblaivūs krabai, viščiukai, Shaoxing „Girtas maistas“ yra per didelis.

trys

Valgyk visą kelią, visada galite rasti savo mėgstamiausią

1

 pupelės, pagardintos anyžių 

Fennelo pupelės virtos džiovintais šilkaverpių pupelėmis.

2) „Xianheng“ viešbutis

Adresas: Nr. 179 Lu Xun Vidurinis kelias

Vietiniai gyventojai vadinami „didžiuliais ruošiniais“, tai yra šiaurinis vynas.„Xianheng“ viešbutis yra natūraliai prieinamas, o daugiausia kasdienių pardavimų gali pasiekti daugiau nei 300 svarų.Atrodo, kad pankolio pupelių su ryžių vynas tapo fiksuotu deriniu.

Nors pupelių virimo yra paprastos, ne visų rūšių pupelės yra vadinamos pankolių pupelėmis.Pankolių pupelės turi pasirinkti sausas plačias pupeles, įpilti prieskonių, tokių kaip cinamonas ir pankoliai, kad būtų galima valdyti šilumą ir laiką, kad pupelės taptų kramtomos.Klasikinė pankolio pupelių klasika yra ta, kad po kramtomosios kvapo kvapo yra kupinas kvapo aromato.

2) Specializuotos parduotuvės kelyje

Fennelo pupelės yra ne tik vynas ir daržovės, bet ir vietiniai produktai.

Neklauskite manęs, kaip žinoti, jūs turite pasikalbėti su savo viršininku!

2

Kreminis pang

1) „Gao Gao“ autentiškas laipiojimas kremu

Adresas: Nr. 608, Xinjian South Road

Ką turėčiau daryti, jei galvoju apie namus?

Tada valgykite kreminį laipiojimą!

„Little Pan“ yra egzotiškas produktas, todėl kai kurie žmonės spėlioja, kad „Pan“ turėtų būti angliško „pyrago (Vakarų traškių daiktų pyragas) transliteracija“.20 -ojo amžiaus pradžioje Europos misionierius, kuris buvo „Shaoxing“, padarė „Shaoxing“ seną virėją, nes jis praleido savo gimtąjį miestą, ir jis padarė kremą, kuris laikomas „kinų stiliaus West Point“. Atrodo panašiai kaip kiaušinių pyragas.

Senoji ponia naujai pastatytame South Road yra senas madingas kreminio pavadinimas.„Xiao“ pelėsiai nesikeitė 50 metų.Pelėsiai pagaminti iš miltų ir kiaušinių, o skonis yra sunkesnis nei kiaušinių pyrago oda.Įdaras pagamintas iš kiaušinių trynio, cukraus ir kiaušinių baltymų.

3 gabalėliai iš 5 kremų yra labai mieli, o įkandimas yra visas senojo šaužio skonis.Norėdami pasakyti, kodėl šis kreminis skonis yra geras, tada jūs turite kalbėti apie „Gao Gao“ meistrą.Gao ponia Gao meistriškumas išmoktas kartu su remonto magistro laipsniu.Kas yra plaukų remontas?Tais metais plėtra yra kreminio kremo iš užsienio kremo praktikas, taigi senoji ponia Gao yra senasis „Shaoxing“ gurmanų automobilių promotorius.

3

 Monan tofu 

Nėra monano, nei tofu, bet jis vis tiek vadinamas monan tofu!

Daugelį žmonių lengvai traukia žodžiai „Mu Lian Tofu“, kai jie atvyksta į Shaoxing.Bet koks yra mu lian tofu tofu?Jis pagamintas iš „Mu Lian“ sėklų, skaidrios spalvos, kaip vėžlių kremas, praradęs spalvą, skonis q slidus, skaidrus šiluma ir ugnis, ir šarsio žmonių mėgstamiausia vasaros šventovė.

1) Tradicinis medinis tofu

Adresas: Aplinkinė ir Cangqiao Zhi gatvė knygos knygoje

Tradicinis „Monolo Tofu“ parduodamas einant į gatves.Konkrečios parduotuvės yra sutelktos netoli Cankiao Zhi gatvės.

2) protėvių vardas Mu lian tofu

Norėdami įvesti paveikslėlio aprašą, spustelėkite čia

Žinomas kaip moderni „Monan Tofu“ versija.Norėdami būti patogiau ir bet kada, bet kur valgyti, yra plastikinis Muolian tofu vietiniame prekybos centre, kuris yra aprūpintas skoniu ir gali būti valgomas, kai jį atidarote „Lotus Tofu“ patobulina meniu, pavyzdžiui, geltoną persiką, braškių skonį ir kt., Tačiau daugelis žmonių vis dar nori valgyti vaiko „Mint Tofu“ erą.

Jei manote, kad atostogos yra per ilgos, o shaoxing yra per mažas, tada uždėkite ant mažo maišo, eikite į priekį, eikite į Xinchango apygardą, valgykite dubenį vandens dvasinių taro koldūnų(Nr. 223, Xinzhong Road, Xinchang County), Siųskite likusį laiką.

Bijau, kad noriu valgyti autentiškus taro koldūnus, kai aš bijau, kad žengsiu dar du žingsnius ir eisiu į Xinchango apygardą.Mažiau nei valandą nuo Shaoxing iki traukinio mažiau nei dvi valandas.

Šeimos namų ūkiai Xinchango grafystėje valgo taro koldūnus, ypač pusryčius.Mažus kioskus, kuriuose parduodami taro koldūnai, taip pat galima pamatyti visur.

Taro koldūnų unikalumas yra tas, kad jos oda nėra užpildyta. atidengdamas įdarą.Jei esate godus žmogus, galite paragauti kiekvieno skonio.

MLS Football Jersey