MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024


Kalbant apie mankštą, neabejotinai „Liu Grenghong“ yra „Liu Grenghong“, kuris paskatino judėjimo bangą nauja forma, taip pat ir fizinių sužalojimų įvykių banga, kurią sukėlė p. Liu Groghongo pratybos.Visi žinome, kad mankšta yra labai naudinga mūsų sveikatai, tačiau daugelis žmonių turi didelį nesusipratimą dėl „mankštos“, todėl galų gale gali pratimai ir per daug mankštintis.


Niūrus„Yun“ ir „Judėjimas“ yra dvi sąvokos!


Kas yra „sportas“?Sportas bėga, žaidžia krepšinį, žaidžia futbolą?Ar darai ką nors prakaitavimo?Atrodo, kad dauguma žmonių kartu sujungė „transportą“ ir „judėjimą“.„Sakė tekstas” yun „yun, migracija (xǐ).Aš panaudojau senovės „Transporto“ ir „judėjimo“ sukūrimo apibrėžimą.


Todėl„Judėk“ už „Transportą“Tai reiškia mūsų žmogaus kūną, tai reiškia, kad per žmogaus kūno „judėjimą“ realizuoti vidaus organus ir mūsų žmogaus kūno kraują, „transportą“, taip “Transporto tikslas yra leisti tekėti bendram organizmo Qi ir kraujo tekėjimui, taip siekiant atnaujinti metabolizmą.


„Kraujas ir kraujas, geras kūnas”


„Judėjimas“ iš tikrųjų yra labai paprastas.Žinoma, tai nereiškia, kad ši sportinė veikla yra perkelta tik ir nėra gabenama.Mažiau, organuose paslėptas sustingimas yra mažiau.


 ”

Kaip ir anksčiau kalbėjome apie atvejį:Tai pacientas, kuris paprastai nerūko ir negeria, vėluoja vėlai, eina anksti miegoti ir atsikelia anksti.Dažnas mankšta, bėgimas, mankštaTai yra raumenys ir galūnės, norsQi ir kraujas taip pat paspartino operaciją, tačiau organai organai nebuvo veiksmingai atnaujinti.Vidaus organai yra atšiaurioje aplinkoje, turinčioje įtakos normalioms fiziologinėms funkcijoms, todėl sukelia atitinkamas ligas.


Taigi vidinis „transportas“ iš tikrųjų yra svarbesnis,,Padarykite visceralinį qi ir kraują, galite bėgti,Jei nesergate, susirgite mažiau ir susergate, tai yra „tekantis vanduo nėra supuvęs, o namų ūkis nėra niūrus“. kraujas.


„Liga užaugina jūs patys”


„Yun“ yra gana sunkus dalykas, nes galūnes galima valdyti ideologine sąmone, tačiau vidaus organai nėra geri.Mes neturime galimybės kontroliuoti virškinimo trakto, širdies plakimo greičio ir įvairių liaukų sekrecijos, tokių kaip galūnių judėjimas.


Tačiau mūsų protėviai taip pat atliko gilius tyrimus ir praktiką,„Yun“ gali pasiekti vidinį „transportavimą“ lėtai judant kelmams, sėdint, Tai chi ir kt.Pvz., Kai stovi, statymai tam tikrą laiką pasirodys šiluma, o kai kurie taip pat knarkia ir fart.Tie, kurie dažnai stovi ant savo polių, taip pat taps geresnė, pakankama energija, galūnės su šviesos galūnėmis, lanksčiomis smegenimis ir pilnatve.


„Judėjimas yra Yun”


Taigi draugai, kurie mėgsta sportą ar draugus, norinčius pagerinti kūną per sportą, geriausia iš naujo išnagrinėti savo sporto būdą.„Transporto“ ir „judėjimo“ derinys yra tikrasis judėjimas -vidinis ir vidaus organų, qi ir kraujo reguliavimas, judantys kaulai ir kaulai, kaulai ir kaulai.


MLS Football Jersey