MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Moriqi slėnis Dasane.(Nuotrauką pateikia savivaldybės kultūros turizmo biuras)
Kalnai yra niežūs žali, vaizdingi, vėlyvai kirsti, aistringos žąsys … gero peizažo visur.„Gegužės 1 -osios“ atostogų proga savivaldybės kultūros turizmo biuras pradėjo teminį „Spalvingo ir valstybinio žavingo turo“ teminį maršrutą, kviesdamas turistus vaikščioti į Splendon Taiyuan, perskaityti istoriją, eiti į gatves, stebėti saulėtekį. Pasveikina aušinimo spyruoklę ir skubėk.
Pajuskite civilizuotą kelionę
Jinshang muziejus -Shanxi muziejus -Taiyuan biblioteka -shanxi gamtos muziejus
Išsami Jinshang muziejaus sistema rodo Jin Shang plėtros procesą ir šlovingą pasirodymą.Turistai gali suprasti Jin verslo dvasią, verslo išmintį ir socialinį indėlį per brangias kultūrines relikvijas ir informatyvią informaciją bei pajusti metų gerovę ir šlovę.
„Shanxi“ muziejaus tema rodo „Shanxi“ grožį iš įvairių kultūrinių perspektyvų.
Taiyuan miesto bibliotekoje yra „knygos“ stiliaus architektūrinis stilius ir „Akademijos“ atviras išdėstymas. piliečių “.
„Shanxi“ gamtos muziejus yra vienintelis profesionalus mokslo muziejus provincijoje, kuri populiaruoja mineralinius išteklius ir Žemės mokslines žinias.
Susipažink su senovės miesto kelione
Zhonglou gatvė -fucheng kultūros dao -jinyang Senovės miesto archeologijos muziejus -Taiyuan Guxian miestas
Zhonglou gatvė pavadinta varpinės bokšto vardu, o fejerverkai yra stiprūs.Žalios pilkos spalvos pastatas žingsnis po žingsnio.Čia susirinko pusė senų Taiyuan miesto vardų.Ateikite čia, paragaukite ypatingo maisto, nusipirkite specialių suvenyrų ir pajuskite Taiyuan miesto atmosferą.
Per didingus ir keistus miesto vartus ateikite į civilinę kultūrą, kuri yra įsiskverbusi į „shanxi skonį“, ir jaučia intensyvesnį senosios ponios skonį.Pradėkite nuo naujų gatvių ir alėjos, norėdami fotografuoti, važiuoti gatvės vaizdu ir paragauti naujo senamiesčio žavesio.
Senovės Jinyango miestas, gimęs daugiau nei prieš 2500 metų, buvo senovės miesto vieta su visišku išsaugojimu ir turtingomis kultūros relikvijomis.Jinyang Senovės miesto archeologinis muziejus skleidžia puikų istorinio ir kultūrinio miesto pasirodymą priešais turistus.
Per penkis tūkstančius gatvės metų vienas miestas stebėjo Shanxi.Senovės apygardos miestelis Taiyuan yra senovės Jinyang miesto Wenmai tęsinys.
Midea Taiyuane
Yongzhengo šventykla -yuquan kalnų miesto priemiesčio miško parkas -Taiyuan botanikos sodas -Jin šventyklos parkas
Yongzhengo šventykloje daugiau nei 8000 bijūnų, kuriai atstovauja Ming dinastijos bijūnai „Zixiaxian“, buvo didelė pergalė Taiyuan mieste.„Zixiaxian“ gėlių tipas yra vienas žiedlapis, gėlės yra didžiulės kaip plokštelė, o žydėjimo laikotarpis yra ilgesnis.Kai pirmą kartą atsidarė, žiedlapiai buvo mėsingi ir kvapnūs.Kai jis visiškai žydi, jis yra alyvinė, o aromatas stipresnis.Netoli vėlyvojo etapo yra teigiama violetinė, todėl ji vadinama „zixiaxian“.
Yuquan Mountain City miško parke oras užpildytas gėlių ir augalų kvapu.Vyšnių žiedai yra romantiški ir gražūs.Klausydamasis paukščio dainavimo ant kalnų takų su smilkalėmis su gėlėmis, atsipalaiduoti ir ilsėtis vejos ir vaikų pramogų zonoje.
Taiyuan botanikos sodas yra spalvingas, o gėlių aromatas atskleidžia elegantišką ir kilnų temperamentą.
„Jin Temple“ parke yra pats įvairesnis ir didžiausias bijūnų sodas mūsų mieste.
Laimingas tėvas
Fenhe IV fazė -aiyuan zoologijos sodo -forest parkas -aiyuan fangte
Penktoji Fen upė, tolimi kalnai yra tarsi Dai, o prie vandens yra dūmų.„Yanqiu“ sodas su poezija ir poetiniais jausmais gali visiškai pajusti čia esančią poetinę ir meninę Fenhe prasmę.
Atvykę į Taiyuan zoologijos sodą, galite aplankyti prestižinį Afrikos liūtą, džiunglių karalių, tigro tigrą, hipokampą, gyvenantį vandens viloje, ir ilgą beždžionę ir šimpanzę … Nekestai mažus mažus gyvūnus parduoda mielus ir Coquettish, pilnas gamtos.
Miško parke auginama ežerų palapinė, paragauja maisto ir vertina kraštovaizdį.Nekilnojamieji vaikai mėgsta pažadinti tingias makakas Paukščio sode.Kruizas ir iškilimai vaikams suteikia begalinę laimę.
„Taiyuanfang“ rengia spalvingą ir spalvingą šviesos šou su ryškiais ir romantiškais fejerverkų šou su tokiais pramogų projektais, tokiais kaip „Cowherd Weaver“ ir „Nuwa“, kurie suteikia visišką vaikišką ir netikėtumą turistams.
Žygio kelionė
Tianlong Mountain -longshan -Taishan -hosiyama
Yra pavasaris, urvai, šventyklos, urvai, apsuptos Dai Peak, ir Pine Cypress.Pakilkite į tolimą, visą Taiyuan miestą galima pamatyti.Unikalus „grynasis raudonas tiltas“ yra akcentas, kaip ir drakonas, kabantis kalnuose.
Longshan vaizdinės srities augmenija yra sodri, natūralus peizažas yra puikus, o humanistinės kraštovaizdžio žvaigždės yra išsibarsčiusios.Po lipimo galima pamatyti iš tolo.
Kalnai iš trijų pusių supa kalnus, o Longquan šventykla yra paslėpta viduryje.Vaikščiojimas vandens srove, vaikščiojant po medžiu susipynusį medį, malonų akiai.Kylant į kalno viršūnę, galite nepastebėti įvairių Jinyuan rajono ir tolimų kalnų bei upių peizažų.
Kylantys kalnai pavasarį yra minkšti, o žalia spalva yra tarsi tekanti.Aušros metu ji stovėjo po Rawli bokštu Rishanu, ir jūs galite pamatyti jaudinantį saulėtekį.
Savęs -peržiūri kelionė
Liujiabao -Senqi Valley -tianyi Villa -Shop fortas
Liujiabao kaimas, Xiaodian rajonas, yra Wang Qiong, Mingo dinastijos studentas. Dalyvių rūšys ir turi gryną specialų maistą.
Mori kaimo yra nedidelis kiemas, paslėptas kalnuose.Panaudoję storą arbatą ir lengvus patiekalus, eikite į kalnus, eikite prie ežero kurį laiką keliauti, sėdėti grynojoje raudonoje palapinėje, tyliai klausytis paukščių, užuosti aromatą ir pajusti kaimo skonį.
Aplinka Tianyi Viloje Diancaata yra elegantiška, užtemdyta žaliaisiais medžiais ir grynu oru.
Senovės pilis yra garsus istorinis ir kultūrinis kaimas Kinijoje.Čia yra kalnų ir upių peizažai, ramybė, atokiau nuo miesto šurmulio, ir kaimo ganytojo gyvenimo laisvalaikis.
Žurnalistė Jia Shangzhi Taiyuan Daily
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey