MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

  Tobulėjant elektroninėms išmokoms, mano šalies grynųjų pinigų gavimo aplinka labai pasikeitė, ir įvyko atsisakymo grynųjų pinigų reiškinys.Gegužės 6 d. Kinijos liaudies bankas paviešino daugybę tipiškų RMB grynųjų pinigų renovacijos atvejų.

Šaltinis: Vaizdinė Kinija

  Tarp šių atvejų kai kurie iš jų atsisakė priimti grynuosius pinigus dėl to, kad „nenustatyti grynųjų pinigų ir mokėjimo kanalų“. Savo atsakomybės ir įsipareigojimų supratimo ir nesusipratimo laipsniai grynųjų pinigų kvituose arba dėl išlaidų kontrolės ir vartotojo patirties yra nenorintis rinkti grynųjų pinigų skirtingais laipsniais.

  Kai kuriems vartotojams atsisakoma gauti RMB grynuosius pinigus, kai jie suvartoja, sugadina teisinę RMB statusą ir pažeidžia vartotojų mokėjimo būdų galimybes.Šiuo atžvilgiu Kinijos Liaudies bankas ne kartą paskelbė pranešimą, kaip ištaisyti grynųjų pinigų atmetimą, kuris ne tik paskelbė stiprų signalą, kuris tvirtai išlaiko teisinį RMB statusą, bet ir perteikia pasiryžimą sukurti gerą grynųjų pinigų cirkuliacijos ekosistemą .

  Tiesa, kad plačiai pritaikius intelektualias paslaugas, mokėjimo metodai, tokie kaip „WeChat“ ir „Alipay“, giliai ir nuolat keičia visuomenės gyvenimo vartojimo metodus.Tačiau turime suvokti, kad RMB yra mano šalies teisėta valiuta, o grynųjų pinigų atsisakymas yra savotiškas neteisėtas veiksmas.Kinijos Liaudies Respublikos Liaudies Respublikos 3 skyriaus 16 straipsnis nustato, kad visi vienetai ar asmenys neatsisako mokėti už visas viešas ir privačias skolas Kinijos Liaudies Respublikoje RMB.

  Negalima pažeisti įstatymų numatyto RMB statuso, ir jis bus nubaustas, jei jis bus atsisakytas.Viena vertus, būtina padidinti ekspoziciją ir administracines nuobaudas ir ilgą laiką ištaisyti grynųjų pinigų atsisakymą grynųjų pinigų, ypač grynųjų pinigų dalykui, apimančiam viešąsias paslaugas, žmonių pragyvenimo šaltinį ir didelį visuomenės dėmesį ir visuomenės dėmesį bei visuomenės dėmesį ir visuomenės dėmesį bei visuomenės dėmesį ir visuomenės dėmesį ir. Didelė įtaka. grynųjų pinigų naudojimo aplinka.Kita vertus, būtina sustiprinti propagandos įstatymą, dar labiau sustiprinti sutarimą dėl atsisakymo priimti grynųjų pinigų pažeidimus visoje visuomenėje ir nukreipti operatorius, kad būtų galima visiškai gerbti įprotį mokėti grynuosius pinigus.Tuo pačiu metu, kai visuomenė sužinos apie atsisakymo ar diskriminacinių priemonių, skirtų pašalinti grynuosius pinigus, reiškinį, skundai ir ataskaitos turi būti skundžiamos ir pateikiami įvairiais kanalais, tokiais kaip vartotojų teisės ir interesai finansinio vartojimo teisėse.

  Ekonominė ir socialinė vystymasis vis dar yra stiprus grynaisiais.Didžioji dalis verslo subjektų turėtų sustiprinti teisinės valstybės principo sąvoką, išlaikyti įstatymų nustatytą RMB statusą, veikti vientisumu, patobulinti paslaugas, gerbti viešojo mokėjimo galimybes ir kartu sukurti harmoningą grynųjų pinigų cirkuliacijos aplinką.

MLS Football Jersey