MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Šaltinis: „Tencent“ savęs atranka išsami

20:22, 2024 m. Gegužės 06 d., Baolongo komercinės (09909.HK) atsargos svyravo, o akcijų kaina greitai sumažėjo 5,26%.Nuo spaudos laiko akcijų ataskaita yra 2,881 USD/akcijų, kurių operacijos apimtis yra 198 000 akcijų.Pokyčių norma0,03%, amplitudė 5,92%.

Kalbant apie lėšas, HK 135,11 mln.

Naujausi finansinės ataskaitos duomenys rodo, kad akcijos yra realizuotosVeiklos pajamos2,909 milijardo Honkongo dolerių,Grynasis pelnas50 milijardų Honkongo dolerių,Uždarbis už akciją0,79 Honkongo doleriai,Bendrasis pelnas979 mln. Honkongo dolerių, kainos ir pelno santykis yra 3,70 karto.

Kalbant apie institucinį reitingą, 100%iš 4 dalyvaujančių įstaigų dalyvavo reitinge, o 100%vertybinių popierių įmonių pateikė pasiūlymų, o jokios vertybinių popierių įmonės nepateikė pirkimo ir pardavimo pasiūlymų.

Nekilnojamojo turto paslaugų ir valdymo pramonėje, kurioje yra „Baolong“ komercinės akcijos, bendras nuosmukis yra 0,16%.Tarp jų susijusių akcijų, „Rongxin“ paslaugos, „Zhongjun“ komercinis valdymas ir „Zhengrong“ paslaugos žymiai padidėjo. .

Trumpas „Baolong Commercial Company“ įvedimas: „Baolong Business Management Holding Co., Ltd.“ yra Kinijos įmonė, daugiausia užsiėmusi verslo operacijų paslaugų verslu.Bendrovė veikia per du verslo skyrius: Verslo operacijų tarnybos skyrių ir gyvenamojo turto valdymo tarnybos skyrių.Komercinių operacijų paslaugų verslas apima rinkos tyrimų teikimą ir poziciją nekilnojamojo turto vystytojams ar savininkams, prašymą ir pasiruošimą nuomininkams bei verslo operacijų ir valdymo paslaugų teikimą savininkams ar nuomininkams bei turto nuomos paslaugų teikimą vienetams prekybos gatvėse ir prekybos centruose.Gyvenamojo nekilnojamojo turto valdymo paslaugų verslas apima vykdomą veiklą, skirtą valyti, saugumo ir priežiūros paslaugas nekilnojamojo turto vystytojams, savininkams teikiant nekilnojamojo turto valdymo paslaugas, tokias kaip saugumas, valymas, sodininkystė, techninė priežiūra ir kitos vertės paslaugos savininkams. nuomininkai ar gyventojai.

MLS Football Jersey