MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Neseniai Nacionalinės Kinijos sveikatos ir sveikatos ir sveikatos skyriaus bei Šanchajaus kūrimo sveikatos valdymo grupės „CORMENT Group Co., Ltd.“ ir „Psichoterapijos sveikatos priežiūros įstaigų statybos specifikacijos“ įgyvendinimas darbui, Ltd. Bazė buvo sėkmingai laikoma.

Didėjant šiuolaikinio gyvenimo ritmui ir nuožmiai socialinei konkurencijai, psichologinės sveikatos problemos vis labiau susirūpino socialiniu dėmesiu, o rinkos erdvės paklausa vis labiau didėja.Norėdami skatinti psichologinės sveikatos paslaugų standartizavimą ir standartizavimą, reaguokite į augančius žmonių psichologinės sveikatos poreikius.

2 Kinijos Liaudies Respublikos įstatymo principų 2 straipsnis, aktyviai skatina reabilitacijos veiklą, palaikant ir tobulinant psichinę sveikatą, prevencijos ir skatinant žmogaus kūno reabilitacijos veiklą ir įgyvendinant pagrindinius prevencijos principus.

Projekto apžvalgos susitikimą surengė Zhongguancun Yanhuang Kinijos medicinos mokslo ir technologijų inovacijų aljansas.

Dalyvavimas projekte yra Sun Lianzhong, Kinijos sveikatos priežiūros asociacijos „Beauty Health“ skyriaus, Zou Yanli, „Shanghai Creation Health Management Co.“, Ltd. Zhao Yuhao, medicinos universiteto profesorius ir doktorantas, Chen Fangping, Šanchajaus Xinyuan House Health Management Co., Ltd ..

Remiantis Nacionalinės standartizacijos sekėjų konferencija, ji buvo paskelbta, kad šio projekto metu ji įkūrė ekspertų grupę ir paskyrė Yang Jianyu komandos vadovu.Ponia Zou Yanli, „Shanghai Fangcang Health Management Group Co., Ltd.“ prezidentė, pateikė išsamią ataskaitą projekto skyriaus vardu.Ponia Zou sakė: „Šiuo metu vidaus psichoterapijos paslaugų agentūroms paprastai trūksta standartizuotų patarimų. Šio standarto formulavimas yra skirtas užpildyti šią spragą, pagerinti paslaugų kokybę ir apsaugoti vartotojų teises.” Standartizuotos paslaugų agentūros įsteigimas.Baigiamoje kalboje Yang Jianyu atkreipė dėmesį: „Nustatę vieningą paslaugų standartą, mes galime efektyviau suteikti visuomenei visuomenės psichologinių gydymo paslaugų, taip pat padengti pagrindą sveikai plėtrai pramonei“ Susitikimas per griežtą balsavimo mechanizmą.

MLS Football Jersey