MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Kinijos naujienų tarnyba „Sichuan News“, balandžio 22 d. (Žurnalistė jis Yingqing) Žurnalistas išmoko iš Sičuano provincijos sporto biuro 22 -ajame, kad nuodugniai įgyvendintų Nacionalinę kūno rengybos strategiją ir Sičuano provincijos partijos komitetą ir provincijos vyriausybės sprendimų diegimą, priimant diegimą, diegimo diegimą, Ir skatina „National Fitness“ gilumą žmonių širdyse ir vėjyje, nuolat sustiprina fizinį žmonių tinkamumą.
Sičuano provincijos sporto biuras pasisako už tai Gyvenimas, tegul iniciatyva imsis iniciatyvos imtis iniciatyvos kūno rengybos ir sporto, tapo naujais gyvenimo siekiais.Rekomenduojama, kad visuomenė turėtų pasirinkti fitneso bėgimą, vaikščiojimą, kūno rengybą, Tai chi, dviračių sportą, rutulį, „Health Qigong“ ir kitus kūno rengybos pratimus savo savybėms ir pomėgiams.Pastangos gali būti padarytos bent viename iš jų mėgstamiausių kūno rengybos pratimų kiekvienam asmeniui.
Sičuano provincijos sporto biuras pasisako už tai, kad visų lygių žmonių vyriausybės, sporto valdžios institucijos ir socialinės organizacijos visais lygmenimis, ypač vienos sporto asociacijos, miesteliai (gatvės), kaimai (bendruomenės), ir privalo laikytis žmonių orientuotos plėtros plėtros koncepcijos plėtros koncepcijos. . „Laimei“ organizacijos principai, plačiai vykdantys mišių kūno rengybos veiklą, veda visą liaudies kūno rengybą bendroje didžiulės miesto ir kaimo bendruomenių srityje, padeda Sičuano kaimo atjauninimui ir įgalina miesto ir kaimo integraciją bei plėtrą. Ir suburti Sičuano sporto provinciją ir sveikatą.
Sičuano provincijos sporto biuras inicijavo, kad pagal savo funkcinę atsakomybę įvairios pramonės ir pramonės šakos sąžiningai įgyvendino „nuomones apie aukštesnio lygio nacionalinės fitneso viešųjų paslaugų sistemos ir„ Sichuano provincijos nacionalinio kūno rengybos įgyvendinimo planą “ir aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai ir aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai ir aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai ir aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai ir aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai ir aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai ir aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai statybai ir aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai ir aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai ir aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai ir aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai aktyviai veikti propagavo darbą.Derinant savo pramonės ypatybes, sutelkite dėmesį į mases „kur eiti“, „kur yra kūno rengybos žmonės“ ir „kaip gauti gerą sveikatą“, skatinti didelį įvairių pramonės ir departamentų ryšį, įtvirtinti stiprias bendras pastangas ir kartu skatinti kartu skatinti Aukštesnio lygio nacionalinės fitneso viešųjų paslaugų sistemos statyba.(per)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey